Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Ευρύτερος Αθλητισμός
 Υπόλοιπα Αθλήματα
 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού ΠατινάζΖάγκρεμπ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2013 :  21:04:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GERMANOS

Aπό την άλλη στο ελεύθερο ανδρών
ο Αμοντιό δεν συνέχισε το πολύ καλό του σύντομο πρόγραμμα
και ο εκπληκτικός Φερνάντεζ με μεγάλη διαφορά
πήρε την πρώτη Θέση
Πίσω από τον Αμοντιό
στην τρίτη θέση ο Τσέχος αθλητής
ο οποίος έριξε στην 4η τον Γάλλο Ζιμπέρ

Υποσχέσεις για το μέλλον
άφησε ένας 17χρονος Ρώσος
σε ένα άψογο για τα μέτρα του πρόγραμμα





Ο Αμοντιό λιγοψύχησε
μπήκε μέσα στην παγοπίστα κουβαλώντας από το άγχος ένα βαρίδιο στην πλάτη γνωρίζοντας ότι ο Φερνάντεζ νωρίτερα έβαλε πολύ ψηλά τον πήχη και αν έλειπαν οι επιπλέον περιστροφές που κράτησαν τα τόλουπ στους συνδυασμούς θα μιλούσαμε για ένα τέλειο πρόγραμμα

Κρίμα που δεν μπόρεσε να διατηρήσει ο Ζουμπέρ την αρχική ενέργειά του, τότε θα μιλούσαμε για την ολική επαναφορά από την πλευρά του,

η παρουσία του Μπρεζινά μου προξένησε έκπληξη αλλά απέδειξε ότι έχει στόφα πρωταθλητή και ψυχικά χαρίσματα αφού παρά το τραγικό ξεκίνημά του άλλαξε την κατάσταση υπέρ του

απογοητευτικός για ακόμη μία φορά ο Τόμας Βέρνερ

το επίπεδο του τελικού αυτή την φορά ήταν αρκετά καλό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2013 :  23:20:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πριν από λίγο τέλειωσε και το ατομικό γυναικών
όπου η 25άρα Καρολίνα Κόστνερ
μετά το 2008 ξαναπήρε τον τίτλο

Ευχάριστη έκπληξη(για μένα)
οι τρεις 16χρονες Ρωσίδες
με την πρώτη να χάνει ένα άλμα και στις λεπτομέρειες
να βρίσκεται στην Β' θέση

Αυτή που βλέπω από τις τρεις
να έχει καλύτερο μέλλον
είναι η τρίτη βαθμολογικά
Karol Gosviani

Με μια ευκαμψία σαν την Σάσα Κοέν
περιμένω να κερδίσει
ό,τι δεν μπόρεσε εκείνη
λόγω του εύθραυστου ψυχισμού της
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/01/2013 :  20:08:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φερνάντεζ - Κόστνερ , καταπληκτικοι !!!! Συγκινητικοι !!!

Να ρωτήσω κάτι τώρα πονηρό; Στο γκαλά προς το τέλος φλερταραν λίγο οι δυό τους ή μου φάνηκε ; :)




People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/01/2013 :  22:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ροζ δεν ταιριάζει στην... Κάλλας!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/01/2013 :  00:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν γίνονται αυτά, μα δύο σελίδες με σχόλια για καλλιτεχνικό πατινάζ? Αυτό δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει πουθενά

Germanos συμφωνώ για την Γκόσβιανι καθώς είχα εκφράσει και εγώ τον θαυμασμό μου στο σύντομο ενώ και ο Αλέξης Κωστάλας αναφέρθηκε με κολακευτικά λόγια στα προσόντα της. επομένως αφού το ταλέντο υπάρχει σε όλο του το μεγαλείο, δεν της μένει παρά να δουλέψει σωστά από εδώ και πέρα


quote:
Originally posted by runner1979

μπορώ να πω με γοήτευσε η Γκόσβιανι που αν και δεν είχε ιδιαίτερη ταχύτητα, η συνολική κίνησή της θύμιζε την κλασική Ρωσική σχολή όπου ολόκληρο το κορμί εκφράζεται και κινείται με μια ιδιαίτερη χάρη στον ρυθμό της μουσικής


στο γκαλά τις εντυπώσεις σίγουρα έκλεψε ο Αμοντιό ενώ και ο Ζουμπέρ έδειξε ότι έχει ακόμη για πλάκα την επαφή με το κοινό, ξεσάλωσαν οι Γαλλιδούλες θαυμάστριές τους

η κόρη του παλιού σπουδαίου Ιταλού μαραθωνοδρόμου Μαρτσέι όπως φαίνεται άφησε πίσω της τον παλιό της εαυτό μιας και δεν μας έδωσε ούτε καν στο σημερινό γκαλά κάτι από εκείνη την ζωηρή θηλυκή πλευρά της. Κρίμα…


quote:
Originally posted by Fidelio

Φερνάντεζ - Κόστνερ , καταπληκτικοι !!!! Συγκινητικοι !!!

Να ρωτήσω κάτι τώρα πονηρό; Στο γκαλά προς το τέλος φλερταραν λίγο οι δυό τους ή μου φάνηκε ; :)


πώς να καταλάβει κάποιος? είναι και το ύφος του αθλήματος τέτοιο πάντως θυμάμαι το σκάνδαλο με τον ντοπαρισμένο Άλεξ Σβάρτσερ είχε κλονίσει κάπως την σχέση τους γιατί λέει δεν της ήταν ειλικρινής καθώς δεν της έλεγε τι ήταν αυτά τα κακά πράγματα που έβαζε στο ψυγείο τους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/01/2013 :  09:37:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χμ, επειδή ίσως στο τελευταιο κλείσιμο ,στο τελος-τελος, πατιναραν χερι-χερι ως δυο τελευταιοι χωρις να ειναι ζευγαρι και επειδη εβγαλαν ζωηρά αξελ ο ενας στον άλλο ,σαν δυό πλάσματα της φυσης που δοκιμάζουν να φλερταρουν από μια έμφυτη ορμή ή περιέργεια. Επισης ο φερνατεζ της φιλησε ιπποτικα το χερι

...ανυπομονώ για το παγκοσμιο!

(μακάρι να μην είχαν αναβάλει το τελικο στα ζευγάρια ξημερώματα, λογω του μπασκετ. Δεν μπορεσα να κρατηθώ μεχρι τις μια ...και το έχασα. )

Απο τις αγαπημένες μου φιγουρες, Death Spiral:






People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Edited by - Fidelio on 28/01/2013 09:46:53
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/01/2013 :  17:41:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εντάξει πρωταθλητές Ευρώπης βγήκαν και ήταν πολύ χαρούμενοι, μία έντονη παραστατικότητα που δηλώνει αυτά που αναφέρεις σίγουρα υπήρξε αλλά πού να καταλάβεις τώρα αν υπέβοσκε και κάτι άλλο

να πάρει η ευχή για το παγκόσμιο που λες δεν μου αρέσουν οι ημερομηνίες που βλέπω και μάλλον θα το χάσω

εκπληκτική φιγούρα πραγματικά το σπιράλ του θανάτου και επίσης από τις δικές μου αγαπημένες

εξίσου στο μάτι μου αρέσει να βλέπω λέιμπακ σπινς και ειδικότερα την πιρουέτα Μπίλμαν αλλά μόνο από τις γυναίκες, όταν την έβλεπα παλιότερα και αρκετά συχνά από τον Πλούσενκο ξενέρωνα και όχι διότι δεν την έκανε καλά αλλά διότι την θεωρώ κίνηση που τονίζει την ευκαμψία μέσης και πλάτης αναδεικνύοντας χαρακτηριστικά μία θηλυκότητα

ενώ και το σπιράλ όπως αναφέρθηκε πιο πάνω όταν γίνεται σωστά και διατηρείτε για 3-4 δεύτερα είναι μαγική κίνηση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000