Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 γυαλιά ηλίου για τρέξιμο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

charris
Forum-Runner

Greece
108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/02/2014 :  14:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit charris Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
υπάρχουν και γυαλία για τρέξιμο όπου πωλιούνται με 3 φακούς , έναν μαύρο για τον ήλιο , κίτρινο , και άσπρο ( διάφανο) αν θες για το βράδυ να μην σε ενοχλούν μυγάκια , κουνούπια κλπ

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nvlachos
Newbie Forum Runner

Greece


28 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/02/2014 :  16:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εγω αρχικα ειχα παρει κατι ΝΙΚΕ .. μετα τα πρωτα χιλιομετρα και τον πρωτο ιδρωτα... θαμπωναν δεν εβλεπα.. και τελικα
τα κουβαλούσα στο χέρι.

σε εναν αγωνα δοκιμασα ενος φιλου κατι OAKLEY... και ειδα τρελη διαφορα...
το συγκεκριμενο μοντέλο θεωρησα.. οτι δεν μου πήγαινε.. πήγα βρηκα ενα να μου πηγαινει και απο τοτε κανενα πρόβλημα.. (νομιζω εδωσα κοντα στο 100αρικο!)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rory
Senior Forum-Runner

Greece


618 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/02/2014 :  00:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν υπάρχουν πολύ συγκεκριμένες κατευθύνσεις στο θέμα αλλά ααν βασική αρχή να έχεις πως τα μεγάλα και κλειστά απ τα πλάγια γυαλιά είναι για ποδήλατο και τα μικρά και ανοιχτά απ τα πλάγια και ίσως απο πάνω είναι για τρέξιμο. Ο λόγος είναι ακριβώς πως στη μία περίπτωση θες να αερίζεται το μάτι (τρέξιμο) ενώ στη άλλη σε ενδιαφέρει πιο πολύ να τον περιορίσεις!

Τώρα τα ΝΙΚΕ που τα έχει 20 ευρώ στα στοκάδικά δεν συγκρίνονται με τα OAKLEY των 150+.

Προσωπικά έπαιξα Lidlόγυαλο . Polarized φακός με τρείς επιλογές χρωμάτων φακών και 7 €. Στα τέτοια σου κι αν τα γραντζουνήσεις και αν τα σπάσεις και αν τα χάσεις.

quote:
Originally posted by nvlachos

εγω αρχικα ειχα παρει κατι ΝΙΚΕ .. μετα τα πρωτα χιλιομετρα και τον πρωτο ιδρωτα... θαμπωναν δεν εβλεπα.. και τελικα
τα κουβαλούσα στο χέρι.

σε εναν αγωνα δοκιμασα ενος φιλου κατι OAKLEY... και ειδα τρελη διαφορα...
το συγκεκριμενο μοντέλο θεωρησα.. οτι δεν μου πήγαινε.. πήγα βρηκα ενα να μου πηγαινει και απο τοτε κανενα πρόβλημα.. (νομιζω εδωσα κοντα στο 100αρικο!)



-------------------------
Επιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000