Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Για ποσο καιρο θα τους ανεχομαστε...?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 9

CaballoBlanco
Advanced Forum-Runner

Greece
378 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  15:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η πολιτική αντιπαράθεση (και η σκληρή), την οποία θα αντιμετωπίσει και ο συμπαθής Π. Καψής, όχι μόνο επιτρέπεται αλλά και επιβάλλεται.
Είναι αναμενόμενο λοιπόν να "τ' ακούσει", και σε αγωνιστικούς χώρους.
Μέσα στα πλαίσια όμως της ευρέπειας και του πολιτισμού.

Πάντως το ζήτημα που άνοιξε ο φίλος μας, δεν αφορά μόνο τον ίδιο, αλλά και άλλα μέλη του φόρουμ, απ' ότι φαίνεται από τα σχόλια..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hyperdad
Forum-Runner

Greece


110 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  15:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για τον συγκεκριμένο κύριο (Καψή), πέρα από την εικόνα που έχω απο τα media, δεν έχω άλλη ειδικότερη άποψη, θα μιλήσω όμως γενικότερα, για την παρουσία πολιτικών σε αγώνες δρόμου.

Τον πήρατε από τα μούτρα τον panko. Εγώ όμως του δίνω ένα δίκιο και έχει να κάνει με το γεγονός ότι όταν δημόσια πρόσωπα εμφανίζονταν σε κοινωνικές εκδηλώσεις ως κοινοί συμμετέχοντες (αν μη τι άλλο ένας αγώνας δρόμου τέτοιος είναι) θα πρέπει κατ' αρχήν να μην το κάνουν για την προβολή τους. Πείτε μου όμως πόσοι δεν αρμπάζουν την ευκαιρία να ακουστούν κατάλληλα και να πλασσάρουν ένα πιό "λαϊκό" προφίλ;


Στο κάτω-κάτω όταν κάποια πρόσωπα λόγω της συμπεριφοράς τους και των πράξεών τους απέναντί μου, μου είναι ανεπιθύμητα, ή για να είμαι ποιό σαφής μου έχουν ξεσκίσει τη ζωή, ε, δεν τα θέλω στα πόδια μου.
Δεν θέλω να οικειοποιούνται και αυτά τα λίγα που μου απέμειναν ως ευχαρίστηση.
Ας κάτσουν στη ασφάλεια της μοναξιάς που επέλεξαν όταν μας αντιμετώπιζαν σαν στατιστικά μεγέθη, και αν θέλουν να αθληθούν ας πάρουν τα βουνά και τα λαγκάδια μόνοι τους.

Ρε φίλε δεν μπορείς να αποζητάς την παρέα μου σήμερα, όταν χθες με αντιμετώπιζες σαν το τέταρτο δεκαδικό ψηφίο στις στατιστικές σου.

Όσο για την απάντηση του τι πρέπει να κάνουμε αν δούμε ανθρώπους "ανεπιθύμητους" σε έναν αγώνα; Το πιό απλό, τους αγνοούμε επιδεικτικά, σαν να μη υπάρχουν, όπως δεν υπάρχουμε εμείς για αυτούς.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by hyperdad

Για τον συγκεκριμένο κύριο (Καψή), πέρα από την εικόνα που έχω απο τα media, δεν έχω άλλη ειδικότερη άποψη, θα μιλήσω όμως γενικότερα, για την παρουσία πολιτικών σε αγώνες δρόμου.

Τον πήρατε από τα μούτρα τον panko. Εγώ όμως του δίνω ένα δίκιο και έχει να κάνει με το γεγονός ότι όταν δημόσια πρόσωπα εμφανίζονταν σε κοινωνικές εκδηλώσεις ως κοινοί συμμετέχοντες (αν μη τι άλλο ένας αγώνας δρόμου τέτοιος είναι) θα πρέπει κατ' αρχήν να μην το κάνουν για την προβολή τους. Πείτε μου όμως πόσοι δεν αρμπάζουν την ευκαιρία να ακουστούν κατάλληλα και να πλασσάρουν ένα πιό "λαϊκό" προφίλ;


Στο κάτω-κάτω όταν κάποια πρόσωπα λόγω της συμπεριφοράς τους και των πράξεών τους απέναντί μου, μου είναι ανεπιθύμητα, ή για να είμαι ποιό σαφής μου έχουν ξεσκίσει τη ζωή, ε, δεν τα θέλω στα πόδια μου.
Δεν θέλω να οικειοποιούνται και αυτά τα λίγα που μου απέμειναν ως ευχαρίστηση.
Ας κάτσουν στη ασφάλεια της μοναξιάς που επέλεξαν όταν μας αντιμετώπιζαν σαν στατιστικά μεγέθη, και αν θέλουν να αθληθούν ας πάρουν τα βουνά και τα λαγκάδια μόνοι τους.

Ρε φίλε δεν μπορείς να αποζητάς την παρέα μου σήμερα, όταν χθες με αντιμετώπιζες σαν το τέταρτο δεκαδικό ψηφίο στις στατιστικές σου.

Όσο για την απάντηση του τι πρέπει να κάνουμε αν δούμε ανθρώπους "ανεπιθύμητους" σε έναν αγώνα; Το πιό απλό, τους αγνοούμε επιδεικτικά, σαν να μη υπάρχουν, όπως δεν υπάρχουμε εμείς για αυτούς.






Το καλύτερο που έχεις να κάνεις.Δεν σου είπε κανείς να τους επικροτήσεις.Πάντως μία-δυο φορές που μίλησα με τον Καψή σε δρομικό χώρο ήταν πολύ πιο ταπεινός και ομιλητικός από κάτι άλλες ΄΄δρομικές βεντέτες΄΄

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:15:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Καψης παιδια τρεχει αρκετα χρονια και δεν εχει αναγκη να το κανει για κανεναν και οσοι τον βλεπουν σε αγωνες το καταλαβαινουν αυτο.
Γουσταρει και τρεχει, απλα.Τωρα αν καποιος δεν συμφωνει με τις πολιτικες του επιλογες, εχει το δικαιωμα να του το πει και να πραξει οπως επιθυμει με τις αναλογες συνεπειες παντα.
Αλλα να λεμε οτι τον ανεχομαστε σε κατι που κανει χρονια και ετυχε να το κανουμε κι εμεις τελευταια, δεν μπορω να το καταλαβω ειλικρινα.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:29:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ δλδ αν διαφωνώ με την Παπαρήγα, θα καλέσω τους δρομείς να μην την ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ??

Άλλο να διαφωνεί κάποιος για την ιδεολογία του άλλου, και άλλο να είναι θύμα των πράξεών του. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα συγκρίνοντας και εξομοιώνοντάς τα.

Απ'ότι ξέρω, για τις αυτοκτονίες, τα χαράτσια, το ξεπούλημα της Ελλάδας, δεν ευθύνεται η Παπαρήγα. Αν δεν μου αρέσουν οι ιδέες της, είναι θέμα δικό μου.

Δηλαδή αν ο κάθε Καψής μου κλείνει και μου παίρνει το σπίτι, θα πρέπει να τον επαινώ επειδή φαίνεται (όντως φαίνεται) συμπαθητικός άνθρωπος? Το λιγότερο, βλέποντάς τον είτε σε αγώνα είτε οπουδήποτε αλλού, θα αισθανθώ αηδία. Δεν λέω ότι θα καταφύγω σε κάτι άλλο. Έστω θα τον αγνοήσω και θα τον κοιτάξω περιφρονητικά.

Για όσους λένε ότι σε τέτοιους χώρους δεν αρμόζουν τέτοιες συμπεριφορές, ας πω ένα διαφορετικό παράδειγμα. Δηλαδή αν σε κάποιο αγώνα δει κάποιος να βρίσκεται ο βιαστής της κόρης του, θα πρέπει να αδιαφορήσει?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:29:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υπάρχουν συμπαθείς και μετριοπαθείς προσωπικότητες
απ' όλους τους πολιτικούς χώρους
ακόμα και από τους πιο ακραίους

Ο οποιοσδήποτε πολιτικός
εξαρτάται από το πώς έρχεται σε μια κοινωνική εκδήλωση
Είναι διαφορετικό να έρθει με τυμπανοκρουσίες
σαν εκπρόσωπος της παραταξής του
κι άλλο σαν ιδιώτης
από τη στιγμή μάλιστα που έχει και μια Α προϊστορία στο άθλημα

Για τον κύριο Καψή δεν αμφιβάλλω ότι
θα προτιμούσε να περνάει τελείως απαρατήρητος
στους αγώνες που συμμετέχει
Δε χρειάζεται την ''λαϊκότητα''
και αναγνωρίζεται από πολλές άλλες δραστηριότητές του
όχι κατ' ανάγκην πολιτικές
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ δλδ αν διαφωνώ με την Παπαρήγα, θα καλέσω τους δρομείς να μην την ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ??

Άλλο να διαφωνεί κάποιος για την ιδεολογία του άλλου, και άλλο να είναι θύμα των πράξεών του. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα συγκρίνοντας και εξομοιώνοντάς τα.

Απ'ότι ξέρω, για τις αυτοκτονίες, τα χαράτσια, το ξεπούλημα της Ελλάδας, δεν ευθύνεται η Παπαρήγα. Αν δεν μου αρέσουν οι ιδέες της, είναι θέμα δικό μου.

Δηλαδή αν ο κάθε Καψής μου κλείνει και μου παίρνει το σπίτι, θα πρέπει να τον επαινώ επειδή φαίνεται (όντως φαίνεται) συμπαθητικός άνθρωπος? Το λιγότερο, βλέποντάς τον είτε σε αγώνα είτε οπουδήποτε αλλού, θα αισθανθώ αηδία. Δεν λέω ότι θα καταφύγω σε κάτι άλλο. Έστω θα τον αγνοήσω και θα τον κοιτάξω περιφρονητικά.

Για όσους λένε ότι σε τέτοιους χώρους δεν αρμόζουν τέτοιες συμπεριφορές, ας πω ένα διαφορετικό παράδειγμα. Δηλαδή αν σε κάποιο αγώνα δει κάποιος να βρίσκεται ο βιαστής της κόρης του, θα πρέπει να αδιαφορήσει?




Δεν είναι το ίδιο...
δηλαδή βάζεις στην ίδια ΄΄ζυγαριά θυμού΄΄ τον Καψή με τον βιαστή της κόρης σου;;;;
λίγο άκυρη παρομοίωση.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:35:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
+ 1000

quote:
Originally posted by hyperdad

Για τον συγκεκριμένο κύριο (Καψή), πέρα από την εικόνα που έχω απο τα media, δεν έχω άλλη ειδικότερη άποψη, θα μιλήσω όμως γενικότερα, για την παρουσία πολιτικών σε αγώνες δρόμου.

Τον πήρατε από τα μούτρα τον panko. Εγώ όμως του δίνω ένα δίκιο και έχει να κάνει με το γεγονός ότι όταν δημόσια πρόσωπα εμφανίζονταν σε κοινωνικές εκδηλώσεις ως κοινοί συμμετέχοντες (αν μη τι άλλο ένας αγώνας δρόμου τέτοιος είναι) θα πρέπει κατ' αρχήν να μην το κάνουν για την προβολή τους. Πείτε μου όμως πόσοι δεν αρμπάζουν την ευκαιρία να ακουστούν κατάλληλα και να πλασσάρουν ένα πιό "λαϊκό" προφίλ;


Στο κάτω-κάτω όταν κάποια πρόσωπα λόγω της συμπεριφοράς τους και των πράξεών τους απέναντί μου, μου είναι ανεπιθύμητα, ή για να είμαι ποιό σαφής μου έχουν ξεσκίσει τη ζωή, ε, δεν τα θέλω στα πόδια μου.
Δεν θέλω να οικειοποιούνται και αυτά τα λίγα που μου απέμειναν ως ευχαρίστηση.
Ας κάτσουν στη ασφάλεια της μοναξιάς που επέλεξαν όταν μας αντιμετώπιζαν σαν στατιστικά μεγέθη, και αν θέλουν να αθληθούν ας πάρουν τα βουνά και τα λαγκάδια μόνοι τους.

Ρε φίλε δεν μπορείς να αποζητάς την παρέα μου σήμερα, όταν χθες με αντιμετώπιζες σαν το τέταρτο δεκαδικό ψηφίο στις στατιστικές σου.


Όσο για την απάντηση του τι πρέπει να κάνουμε αν δούμε ανθρώπους "ανεπιθύμητους" σε έναν αγώνα; Το πιό απλό, τους αγνοούμε επιδεικτικά, σαν να μη υπάρχουν, όπως δεν υπάρχουμε εμείς για αυτούς.



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:35:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
KostasPVol

Kωνσταντίνε... νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός και... ακραίος
με λάθος παραδείγματα!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by hyperdad



όταν δημόσια πρόσωπα εμφανίζονταν σε κοινωνικές εκδηλώσεις ως κοινοί συμμετέχοντες (αν μη τι άλλο ένας αγώνας δρόμου τέτοιος είναι) θα πρέπει κατ' αρχήν να μην το κάνουν για την προβολή τους. Πείτε μου όμως πόσοι δεν αρμπάζουν την ευκαιρία να ακουστούν κατάλληλα και να πλασσάρουν ένα πιό "λαϊκό" προφίλ;


Στο κάτω-κάτω όταν κάποια πρόσωπα λόγω της συμπεριφοράς τους και των πράξεών τους απέναντί μου, μου είναι ανεπιθύμητα, ή για να είμαι ποιό σαφής μου έχουν ξεσκίσει τη ζωή, ε, δεν τα θέλω στα πόδια μου.
Δεν θέλω να οικειοποιούνται και αυτά τα λίγα που μου απέμειναν ως ευχαρίστηση.
Ας κάτσουν στη ασφάλεια της μοναξιάς που επέλεξαν όταν μας αντιμετώπιζαν σαν στατιστικά μεγέθη, και αν θέλουν να αθληθούν ας πάρουν τα βουνά και τα λαγκάδια μόνοι τους.

Ρε φίλε δεν μπορείς να αποζητάς την παρέα μου σήμερα, όταν χθες με αντιμετώπιζες σαν το τέταρτο δεκαδικό ψηφίο στις στατιστικές σου.Όσο για την απάντηση του τι πρέπει να κάνουμε αν δούμε ανθρώπους "ανεπιθύμητους" σε έναν αγώνα; Το πιό απλό, τους αγνοούμε επιδεικτικά, σαν να μη υπάρχουν, όπως δεν υπάρχουμε εμείς για αυτούς.





Ο Καψής συγκεκριμένα δεν τρέχει για την προβολή του (άσε που κανείς δε μπορεί να τρέξει μαραθώνιο απλά για την προβολή του. Άντε μέχρι 10χλμ).

Σου έχει ξεσκίσει τη ζωή (κι εσένα κι εμένα και όλων μας) αυτό που εκπροσωπεί η θέση του κάθε Καψή. Τι να κάνουμε; Δεν φταίει ο αστυνομικός ο Μήτσος αλλά το όργανο όταν συλλαμβάνει τον κλέφτη. Μια δουλειά κάνουμε όλοι.
Άσε δε, που για να μας "ξεσκίσουν" τη ζωή "αυτοί", μάλλον φταίξαμε όλοι οι υπόλοιποι πιο πριν: ο γιατρός που δεν έκοβε απόδειξη κλπ κλπ αλλά ας μη ξεφύγω από το θέμα.

Και ποιος είσαι εσύ (εγώ, ο Savvas, o dpkouk κλπ) που δεν θέλουμε να οικειοποιηθεί ο άλλος τα λίγα που μας έχουν απομείνει για ευχαρίστηση; Λαικός αγώνας είναι. Όχι το σπίτι μας.

Τα βουνά και τα λαγκάδια έχουν πάρει και μόνοι τους και ενίτοτε πάνε και σε αγώνες. Δεν αποζητούν την παρέα σου/μου εκτός και αν ήρθαν να σου μιλήσουν ("γεια σου, Με λένε τάδε. Με ξέρεις άλλωστε από την τηλεόραση. Θες να κάνουμε παρέα").

Καλά το λες. Εφόσον έτσι θες, αγνόησε τους σα να μην υπάρχουν.




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.

Edited by - ALEXANDRA on 26/06/2013 16:51:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ που τον πέτυχα σε δυο αγώνες φέτος, αν δεν τον ήξερα, απλά θα ήταν ένας ακόμα ένας που λάμβανε μέρος στον αγώνα. Γενικά η παρουσία του δεν ήταν τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο σε σχέση με όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GERMANOS

KostasPVol

Kωνσταντίνε... νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός και... ακραίος
με λάθος παραδείγματα!!!

Όντως είναι λάθος τα παραδείγματα Τίμο, μια και αυτό που έγραψα στο τέλος θα αφορούσε τη ζωή λίγων ατόμων, ενώ τα υπόλοιπα αφορούν το σύνολο των Ελλήνων, και θέτουν σε τεράστιο κίνδυνο την ίδια την Ελλάδα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:43:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αλεξάνδρα, συμφωνούμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by GERMANOS

KostasPVol

Kωνσταντίνε... νομίζω είσαι λίγο υπερβολικός και... ακραίος
με λάθος παραδείγματα!!!

Όντως είναι λάθος τα παραδείγματα Τίμο, μια και αυτό που έγραψα στο τέλος θα αφορούσε τη ζωή λίγων ατόμων, ενώ τα υπόλοιπα αφορούν το σύνολο των Ελλήνων, και θέτουν σε τεράστιο κίνδυνο την ίδια την Ελλάδα.



Πλάκα κάνεις! Είμαι σίγουρη ότι θα προτιμούσες να έχεις την κόρη σου αβίαστη και η Ελλάδα να πάει να πνιγεί παρά την Ελλάδα στα high της και την κόρη σου βιασμένη.




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2013 :  16:51:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ALEXANDRA
Τώρα αρχίσαμε τις πλάκες όλοι!
Εγώ νομίζω ότι θα προτιμούσε ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ
να είναι εντάξει!!!

Αλλά μην συνεχίζουμε ΤΕΤΟΙΟΝ ''διάλογο''!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 9 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000