Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Κωδικός έκπτωσης 15% για αγορές από το sportsshoes
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 15

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2013 :  17:10:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giannis_1988

Επειδή θέλω να κάνω την πρώτη μου παραγγελεία από το συγκεκριμένο site πόσες μέρες κάνει περίπου να έρθει ; Και αν χρειάζεται paypal έχει δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα σε κανέναν;


4-5 μέρες,είναι αρκετά αξιόπιστο....

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis_1988
Forum-Runner

Greece


124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2013 :  03:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για την εταιρεία ronhill θα ήθελα κάποια βοήθεια. Εχω βάλει στ μάτι ένα μπουφανάκι και ένα trackster έχει άποψη κανένας ή να προτείνει κάτι ανάλογο από το site
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcqueen
Forum-Runner

Greece
187 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2013 :  17:09:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giannis_1988

Επειδή θέλω να κάνω την πρώτη μου παραγγελεία από το συγκεκριμένο site πόσες μέρες κάνει περίπου να έρθει ; Και αν χρειάζεται paypal έχει δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα σε κανέναν;

περιπου πεντε εργασιμες.εγω paypal χρησιμοποιω και δεν ειχα ποτε προβλημα ως τωρα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

air
Newbie Forum Runner

Greece
23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2013 :  13:01:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οσον αφορα τα ronhill θα τα χαρακτηριζα τιμια επιλογη. Καλη σχεση ποιοτητας τιμης. Εχω δυο trackster ενα vizion και ενα trail και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Το vizion ειναι λιγακι πιο στενο. Επισης εχω αντιανεμικο, μπλουζακια και σορτσακια. Κανενα προβλημα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2013 :  19:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παιδες ο κωδικος παιζει ακομα

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

barlong
Forum-Runner

Greece
162 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/11/2013 :  20:41:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και σημερα ειναι ΟΚ. Ευχαριστουμε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akira
Advanced Forum-Runner

Greece


285 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/11/2013 :  19:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μια ερώτηση βρε παιδιά, προσπάθησα να χρησιμοποιήσω τον κωδικό αρκετές φορες τις τελευταίες ημέρες και δεν τον δέχεται. Κάνω μια παραγγελία για nimbus 15 (στην αγγλική σελίδα που με πετάει) χωρίς να έχω λογαριασμό και αφού εισάγω τα στοιχέια μου στην επόμενη οθόνη για την επιλογή πλρωμής έχει ένα πεδίο για τον κωδικό, τον βάζω και δεν το δέχεται. σε σας πως δουλεύει;

Τα λεμε στο τερματισμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/11/2013 :  20:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ετσι δουλευει...τι να πω..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis_1988
Forum-Runner

Greece


124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  12:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όποις μπορεί να βοηθήσει μου στείλανε αυτό το email.

I am emailing in regards to the recent order that you have placed with us as it has not passed our security checks. It is essential that the billing address that you have provided us with matches the address of where the card that you have used for payment is registered to.

It has come to my attention that the order has not successfully passed the security checks due to it been a high risk transaction. Are you able to provide me with a copy of Identification and a utility bill, this is for your security as well as ours when placing orders on line. You are more than welcome to give our customer service team a call on 01274 530530 to discuss this further.

I apologise for this inconvenience however, I hope to resolve this as quickly as possible for you. I look forward to hearing back from you.

τι πρόβλημα υπάρχει ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  13:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχεις βαλει διαφορετικη διευθυνση κατοικιας και αποστολης?

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis_1988
Forum-Runner

Greece


124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  13:47:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
όχι ... οι διευθύνσεις είναι ίδιες. :/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  13:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως η διεύθυνση που έδωσες είναι πχ στην Ελλάδα ενώ η κάρτα σου δεν είναι ελληνική; Ή μήπως το όνομα που γράφει η πιστωτική πάνω είναι διαφορετικά γραμμένο με λατινικούς χαρακτήρες; Σου λέει να στείλεις ένα αντίγραφο της ταυτότητας σου και ενός λογαριασμού που να φαίνεται η διεύθυνσή σου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis_1988
Forum-Runner

Greece


124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  14:10:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα έχω στείλει αυτά που ζήτησε αλλά απάντηση δν παίρνω βλέπω να τη κάνουμε σίριαλ τη παραγγελεία...
Η διεύΘυνση που του στέλνω από λογαριασμό μόνο στα ελληνικά μπορεί μα είναι ενώ στο site έδωσα στα αγγλικά όπως πάντα χωρίς πρόβλημα... Σκέφτηκα να τη αλλάξω στα ελληνικά αλλα μην τα μπερδέψω χειροτερα φοβαμαι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  14:24:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ στα αγγλικά την είχα δώσει την διεύθυνση και το ονοματεπώνυμό μου ίδιο με την κάρτα. Έχω μερικούς μήνες να παραγγείλω όμως, τότε δεν είχαν ούτε επιλογή paypal. Ίσως έχουν αλλάξει πολιτική και να ζητάνε αποδεικτικά. Έχω κάνει account πάντως και παραγγέλνω αφού μπω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazy
Senior Forum-Runner



438 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  15:49:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπον, ακου να δεις ποιο ειναι το προβλημα:

Το "billing adress" που αναφερουν οτι εχεις προβλημα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ουτε η (τωρινη) διευθυνση κατοικιας ουτε η διευθυνση αποστολης!

ΕΙΝΑΙ η διευθυνση την οποια ειχες δηλωσει οταν εβγαζες την καρτα σου στην τραπεζα! Μεσα στα στοιχεια της καρτας σου ειναι περασμενη μια διευθυνση...η billing adress...πιθανον να ειναι η ΤΟΤΕ διευθυνση κατοικιας σου, ή καποια αλλη διευθυνση συγγενικου σπιτιου (γονεων;) που ειχες δηλωσει! Την οποια τωρα στη ζηταει η παραγγελια για να βεβαιωσει οτι εισαι οντως ο κατοχος της καρτας!!
Ελπιζω να το καταλαβες αυτο που σου γραφω, και ελπιζω να τη θυμασαι τη διευθυνση! (Και να την γραψεις ΣΩΣΤΑ με λατινικους χαρακτηρες γιατι πιθανον και ενα λαθος γραμμα να δημιουργει σφαλμα!!)
Αν αυτη ειναι η διευθυνση που δηλωνεις και παρολα αυτα σου βγαινει σφαλμα, επικοινωνησε με την τραπεζα που ειχες βγαλει την καρτα για να σου δωσουν αυτοι τη σωστη διευθυνση!! Το ειχα κανει καποτε με καρτα της τραπεζας Κυπρου, οπου σε παραγγελια εβαζα κι εγω billing adress την καινουρια μου διευθυνση κατοικιας και μου εβγαζε σφαλμα στην παραγγελια οπως σε σενα......μιλησα με την τραπεζα, μου ειπαν ποια διευθυνση ειχα δηλωμενη ...και το προβλημα ΛΥΘΗΚΕ!

Ευχομαι να βοηθησα!

---------------------------

Edited by - Lazy

Edited by - Lazy on 25/11/2013 15:51:55
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 15 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000