Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 10ος Τιτάνιος Δρόμος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 08/10/2013 :  04:47:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Nasos777.  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=15438
Ειμαι σε διλημμα,να παω εδω 10ος Τιτάνιος Δρόμος η στο Run Greece Λαρισα
Το κακο ειναι οτι στην Λαρισα θα πρεπει να παω απο την προηγουμενη μερα για να παραλαβω τον αριθμο συμμετοχης μου κ ειναι δυσκολο οποτε με βλεπω για τον Παλαμα που ειναι κ ευκολο.
Ειδα κ το βιντεο του Κωστα απο την τελευταια φορα
http://www.youtube.com/watch?v=oGPrS09u2Aw
Αν στην Λαρισα εδιναν αριθμο συμμετοχης πριν τον αγωνα θα πηγαινα εκει
Λοιπον ακουω γνωμες κ αποψεις

Run Forrest Run

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2013 :  21:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα πας στον Τιτάνιο,που τον κάνουν τα παιδιά εκεί με μεράκι και όρεξη ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΡΠΑΧΤΗ ΤΟΥ ΣΕΓΑΣ,που ανακάλυψε ξαφνικά το τρέξιμο.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2013 :  23:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μαλιστα θα παω λοιπον στον Τιτανιο μιας κ ειναι ευκολακι απ οτι εχω ακουσει οποτε παμε για πολυ καλο χρονο για τα δικα μου δεδομενα.
Τα λεμε Λοιπον μετα τον αγωνα για εντυπωσεις

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  00:56:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στην Λάρισα μένω αλλά για τους λόγους που ανέφερε ο Παύλος θα πάω Παλαμά για τον Τιτάνιο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  06:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by vasilis dr

Στην Λάρισα μένω αλλά για τους λόγους που ανέφερε ο Παύλος θα πάω Παλαμά για τον Τιτάνιο.


Απο την στιγμη που ο Λαρισαιος θα παει Τιτανιο δεν εχω να σκεφτω τπτ κ ουτε θα στεναχωρηθω που δεν θα παω Λαρισα

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasA
Newbie Forum Runner

Greece
31 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  13:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αρχίζω και νιώθω τύψεις που θα πάμε από Βόλο Λάρισα...
αρχάριος στο άθλημα και δεν ξέρω τί έχει παιχτεί με ΣΕΓΑΣ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  14:05:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γνώμη μου είναι να πας όπου σου αρέσει και σε βολεύει περισσότερο, αφού κοιτάξεις παροχές, διαδρομή, παρέα, απόσταση και όποια άλλη σχετική παράμετρο θέλεις. Αν κάτσουμε να δούμε τι κίνητρα έχει ο κάθε διοργανωτής, ποιος είναι καλύτερος άνθρωπος, ποιος αγαπάει το τρέξιμο περισσότερο κ.λπ., δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη! Στο κάτω κάτω δεν κάνεις και καμιά φιλανθρωπία για να το ψάξεις έτσι, το κέφι σου κάνεις. Εγώ για παράδειγμα πήγα την Κυριακή στην Πάτρα, στον αγώνα του ΣΕΓΑΣ: μου άρεσε, με βόλευε και δεν το μετάνιωσα. Nike run πήγα πέρσι, Παυσανία ελπίζω του χρόνου!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gourou
Forum-Runner



91 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  14:13:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τιποτα δεν εχει παιχτει με τον Σεγας
Απλα ακολουθει τη πολιτικη ολων των αγωνων πλεον και χρεωνει τη συμμετοχη !
Μειναν ελαχιστοι πλεον αγωνες οπου δε μας τσιμπανε τα γιουρος οι διοργανωτες κ αυτο οφειλετε εν μερη και σε μας που η ματαιοδοξια μας θελει ηλεκτρονικες χρονομετρησεις και ενα σωρο φιρφιρια .
Ας τα σκαμε λοιπον κ ας μη μας κακοφαινεται
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  14:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποιος θα μπορούσε να πει πως "κι η ματαιοδοξία μας θέλει αγώνες"...
Εξαρτάται λοιπόν από πού το αρχίζεις.

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gourou
Forum-Runner



91 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2013 :  14:26:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και πολυ καλα κανει φιλε echletos Δεν ειμαι εγω αυτος που θα ορισει τους στοχους του καθε ανθρωπου . Η ερμηνεια μου ειναι οτι σαν ερασιτεχνες που αγαπαμε το τρεξιμο ισως ειναι υπερεκτιμημενα ολα αυτα τα παρεμφερη..
Χανεται η απλοτητα που πρεσβευει το τρεξιμο "εξω εκει" και εχει μεσα στα κουλουαρ....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/10/2013 :  02:00:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Τιτάνιος ορίστηκε πριν λιγότερο από ένα μήνα, ενώ το Run Greece Λάρισας είχε οριστεί μήνες πριν. Προφανώς δεν απασχολείται η διοργάνωση του Τιτάνιου από τον αγώνα της Λάρισας, και καλά κάνει, κάθε άλλο παρά υποχρεωτικό είναι άλλωστε. Καλοί αθλητές της Καρδίτσας που σκοπεύουν να τρέξουν στη Λάρισα, από ότι μου είπαν είχαν προτείνει μετάθεση του αγώνα κατά μια βδομάδα, αλλά προφανώς δεν προχώρησε το θέμα.
Όπως και να έχει, είχα σκοπό εξ αρχής να τρέξω σε έναν από τους αγώνες του Run Greece εφόσον γινόταν σχετικά κοντά στον Βόλο, οπότε δόθηκε η ευκαιρία με τη γειτονική Λάρισα. Μάλιστα θα τρέξω εις διπλούν, και στο 10αρι και στο 5αρι, μια και ξεκινάνε με μιάμισυ ώρα διαφορά μεταξύ τους. Θα είναι μια διαφορετική εμπειρία. Το ίδιο θα κάνουν κι άλλοι αθλητές, ενώ είχε γίνει και στο Ηράκλειο που ξεκίνησαν το 10αρι και το 5αρι διαφορετικές ώρες.

Εύχομαι και οι δυο διοργανώσεις να πάνε πολύ καλά, ο Τιτάνιος είναι ένας όμορφος αγώνας και σε εντελώς φλατ διαδρομή. Του χρόνου σίγουρα θα επιστρέψω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/10/2013 :  05:07:02  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλη η ιδεα σου να τρεξεις στα 5 κ στα 10 κ εφοσον προλαβενεις γιατι να μην το κανεις.Εγω τελικα θα παω Τιτανιο γιατι οπως προανεφερα κ ειπα κ σε σενα ειχα προβλημα με την παραλαβη του αριθμου αλλα κ να εβρισκα καποιον ειναι αργα τωρα γιατι κανονισαμε με φιλους να παμε Τιτανιο.
Καλη επιτυχια Κωστα κ στους 2 αγωνες

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/10/2013 :  10:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Να πάτε ρε Τιτάνιο-θα παρετε μεταλλιάκι από εμένα!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/10/2013 :  17:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης Νάσο, επίσης καλό αγώνα να έχουμε και αύριο, σε Κατερίνη και Παύλιανη που θα πάμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2013 :  06:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ξυπνητηρι μολις χτυπησε
Ετοιμαζομαστε κ φυγαμε για Παλαμα για τον Τιτανιο

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/10/2013 :  09:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Παρα πολυ καλος αγωνας ο 10ος Τιτανιος δρομος κ ειναι κριμα να πεφτει πανω στο Run Greece που γινεται στην Λαρισα
προσωπικα εσπασα ολα μου τα ρεκορ κ απο το 00:50:09 που ειχα επεσα στο 00:42:47 μου δινει μεγαλη χαρα καθως αρχισα το τρεξιμο εδω περιπου κ εναν χρονο(παιζω ποδοσφαιρο ομως) κ μου δινει δυναμη για να συνεχισω να τρεχω
Υ.Γ. Ειναι η πρωτη μου φορα που μπαινω σε βαθρο κ χερομαι που την χαρα μου την μοιραζομαι μαζι σας

Φωτος απο τον αγωνα







Περισσοτερες φωτο εδω https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525095060917193&set=a.525095020917197.1073741828.100002501112347&type=1&theater
Αποτελεσματα εδω http://www.runningnews.gr/item.php?id=15715

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000