Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 17

Ξανθό Άλογο
Advanced Forum-Runner

Greece
250 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  20:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Θα ήθελα να σας ανακοινώσω μία μικρή αλλαγή,που αφορά ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΕΛΘΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ:

Οι αρχικές μας προβλέψεις για τα 2 πούλμαν τα οποία χορηγήθηκαν από την διοργάνωση ΔΩΡΕΑΝ,ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο,οπότε σκεφτήκαμε ως Οργανωτική Επιτροπή,να βάλουμε και 3ο το οποίο ήδη έχουν προκρατήσει θέση συνάδελφοι δρομείς.Όμως το 3ο πούλμαν,η διοργάνωση δεν μπορεί να επωμιστεί και αυτό το κόστος,οπότε σκεφτήκαμε,να μπει ένα συμβολικό ποσόν της τάξεως των 5 ευρώ ΜΟΝΟ,ώστε να μπορέσει να ναυλωθεί το 3ο και αν χρειαστεί και 4ο πούλμαν.Το κόστος αυτό θα αφορά όλους τους συμμετέχοντες,με τα πούλμαν,δρομείς,ακόμα και αυτούς που είχαν δηλώσει με τα 2 πρώτα,όταν και είχαμε ανακοινώσει για δωρεάν μετακίνηση.Σας ζητάμε συγνώμη για αυτή την αλλαγή,αλλά επαφιόμαστε στην καλή σας διάθεση,προκειμένου να εξυπηρετήσουμε,όσους περισσότερους συνάδελφους δρομείς μπορούμε,λόγω της αυξημένης ζήτησης.Με πέντε ευρώ μόνο,θα απολαύσετε τον αγώνα,μετακίνηση από Αθήνα αυθημερόν και το φαγητό μετά το τέλος.Προφανώς και αυτό το κόστος ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ.


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014



απολυτα λογικο!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/11/2013 :  23:54:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή πολλοί φίλοι συνάδελφοι-δρομείς,έχουν μπερδευτεί με την ανακοίνωση του κόστους των 5 ευρώ,έπαναλαμβάνω,ότι αυτό το συμβολικό ποσόν,αφορά τους δρομείς που θα έρθουν με τα πούλμαν της διοργάνωσης και μόνο,προκειμένου να καλυφτεί το κόστος του 3ου και 4ου πούλμαν αν τυχόν χρειαστεί.Το ποσόν των 5,00 ευρώ θα συλλεχθεί από τους υπεύθυνους της εκδρομής κατά την διάρκεια αυτής.

Προφανώς,όσοι συνάδελφοι δρομείς,έρθουν με δικό τους μεταφορικό,δεν θα καταβάλλουν κανένα απολύτως ποσόν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/11/2013 :  10:40:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Λόγω αυξημένης ζήτησης του αγώνα από άποψη συμμετοχών,οι συμμετοχές θα κλείσουν στις 400,προκειμένου να γίνει η καλύτερη δυνατή διαχείριση του όγκου των δρομέων από την πλευρά μας.Αυτή την στιγμή οι συμμετοχές έχουν φτάσει περίπου τις 260!
Oπότε όσοι ψηνόσαστε να έρθετε δηλώστε γρήγορα,γιατί δεν υπάρχουν και πολλές θέσεις ακόμα

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/11/2013 :  10:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και για να κάνουμε και λίγη διαφήμιση,κάπου που κάτσαμε και φάγαμε απίστευτους μεζέδες,εδώ θα φάτε πανέμορφα εδέσματα και θα απολαύσετε παραδοσιακό τσίπουρο και κόκκινο χύμα κρασί.



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kastori Lakonias
Newbie Forum Runner

Greece
32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/11/2013 :  11:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
260 Δρομεις σχεδον 1 μηνα πριν τον αγώνα!!

Σας ευχαριστούμε!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gia ta xalia irtha
Senior Forum-Runner

Greece


704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  13:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να φερουμε οι Νιουφις και τα μπατον?|(που δεν εχουμε)?Μου βρωμαει δυσκολος ο αγωνας...

http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  15:22:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gia ta xalia irtha

Να φερουμε οι Νιουφις και τα μπατον?|(που δεν εχουμε)?Μου βρωμαει δυσκολος ο αγωνας...

http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559




Έχει όριο αποκλεισμού τις 4 ώρες!
Ελάτε για πικνίκ μαζί μας!
Εγώ θα πάρω και ταπεράκι!

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  15:30:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Orcatattoo

quote:
Originally posted by gia ta xalia irtha

Να φερουμε οι Νιουφις και τα μπατον?|(που δεν εχουμε)?Μου βρωμαει δυσκολος ο αγωνας...

http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559




Έχει όριο αποκλεισμού τις 4 ώρες!
Ελάτε για πικνίκ μαζί μας!
Εγώ θα πάρω και ταπεράκι!

Good things come to those who wait..


Βουνό είναι μην έχεις τόση σιγουριά...ωστόσο και λίγο τσιπουράκι δε θα μας χαλούσε...α, ο Ευχίδας έχει 15 ώρες, τι λες;:)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  15:59:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by big-blue

quote:
Originally posted by Orcatattoo

quote:
Originally posted by gia ta xalia irtha

Να φερουμε οι Νιουφις και τα μπατον?|(που δεν εχουμε)?Μου βρωμαει δυσκολος ο αγωνας...

http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559




Έχει όριο αποκλεισμού τις 4 ώρες!
Ελάτε για πικνίκ μαζί μας!
Εγώ θα πάρω και ταπεράκι!

Good things come to those who wait..


Βουνό είναι μην έχεις τόση σιγουριά...ωστόσο και λίγο τσιπουράκι δε θα μας χαλούσε...α, ο Ευχίδας έχει 15 ώρες, τι λες;:)



Μπααα, λέω να δοκιμάσω το Σπάρταθλο φέτος!

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  16:14:00  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Έκλεισε και το 3ο πούλμαν.Πάμε και για το τέταρτο....και τελευταίο.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  18:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χωρις να θέλω να μπω στα διοργανωτικά σας ....μήπως να το σκεφτόσασταν να ζητούσατε με κάποιο τρόπο μια επιβεβαίωση των συμμετοχόντων για τα πρωτα 3 ...πριν πατε σε 4ο?

Γιατί όταν όλα είναι δωρεάν όλοι δηλώνουν εύκολα και αέρα πατέρα ακόμα και εάν δεν είναι σίγουροι και μη σας φανεί απίθανό εάν εμφανιστούν αρκετοί λιγότεροι τελικά εκείνη τη κυριακή (είναι και στις 4-5 το πρωι αυθημερόν και μονο και μονο για αυτό όταν κάποιος δεν έχει καταβάλει τίποτα πριν ...όλο και κάποιοι θα λακίσουν τελευταία μέρα)

Εδώ πληρωμένους έχεις σε εκδρομές και δεν ερχονται... Χωριά που μετά άμα έχετε υπολογισμένο budget για να πληρωθούν άλλα 2 πούλμαν απο τους δρομείς και έρθουν αρετοι λιγότεροι μπορεί να μη βγαίνει καν ο προυπολογισμός και να πρέπει να δώσουν παραπάνω όσοι έρθουν (που εγώ λογικό θα το δω αλλα λέμε τώρα) και να αρχίσουν οι γκρίνιες απο ορισμένους. Όλα αυτα τα τα απεύχομαι αλλά επειδή τα βλεπω συνέχεια σε τέτοιες περιπτώσεις (ρώτα παύλο και τον γιώργο τον Διαμαντή ή τον Σάμιο να σου πουν ειδικά για τις δωρεάν μετακινήσεις/συμμετοχές ποσοι δηλώνουν και πόσοι έρχονται καμιά φορά)

Anyway ...just my two cents
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  18:31:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και πώς ρε Σταματη μου,να το επιβεβαιώσουμε;;;
τώρα αμα τους ρωτήσεις ΄΄ναι΄΄ θα σου πουν.Μέχρι τότε πολλά μπορεί να αλλάξουν.
Ας ελπίσουμε ότι δεν θα έχει μεγάλη αποχή...τουλάχιστον στα πούλμαν,λόγω της μεγάλης δημοσιότητας που έχει πάρει ο αγώνας.Θεωρώ ότι δεν θα έχουμε πρόβλημα ιδιαίτερο

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  18:57:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Το καλό είναι πώς κανα-δυο που ακύρωσαν μας ενημερωσαν εγκαίρως.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  19:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εύχομαι να φανούν όλοι το ίδιο υπεύθυνοι! Για να μη χαθει βασικά και η θέση απο κανέναν άλλο που πιθανως να μπει σε καμιά λίστα αναμονής ως τότε!

Πάντως 4 πούλμαν από αθήνα απόβαση αυθημερόν σε τοπικό (πρωτοεμφανιζόμενο μάλιστα και βουνού ακόμα περισσότερο) αγώνα δεν ξαναθυμαμαι να εχουν υπάρξει ποτέ τόσα χρόνια τώρα. Άντε ίσως σε κάνα αργολικό κόλπο ή καμία χρονιά που να βολευε σε κανένα ιστορικό γοργοπόταμο/γραβιά κλπ εάν πρόσθετες τα πούλμαν απο όλους τους συλλόγους (που και εκεί δεν είμαι σίγουρος για τα 4). Για αυτό και η παρατηρήση μου. Βέβαια κάθε χρόνο γινομαστε και περισσότεροι! ...Μακάρι λοιπόν να σπάσουν όλα τα ρεκόρ και να θέσετε νέα στανταρτς!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/11/2013 :  19:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Εύχομαι να φανούν όλοι το ίδιο υπεύθυνοι! Για να μη χαθει βασικά και η θέση απο κανέναν άλλο που πιθανως να μπει σε καμιά λίστα αναμονής ως τότε!

Πάντως 4 πούλμαν από αθήνα απόβαση αυθημερόν σε τοπικό (πρωτοεμφανιζόμενο μάλιστα και βουνού ακόμα περισσότερο) αγώνα δεν ξαναθυμαμαι να εχουν υπάρξει ποτέ τόσα χρόνια τώρα. Άντε ίσως σε κάνα αργολικό κόλπο ή καμία χρονιά που να βολευε σε κανένα ιστορικό γοργοπόταμο/γραβιά κλπ εάν πρόσθετες τα πούλμαν απο όλους τους συλλόγους (που και εκεί δεν είμαι σίγουρος για τα 4). Για αυτό και η παρατηρήση μου. Βέβαια κάθε χρόνο γινομαστε και περισσότεροι! ...Μακάρι λοιπόν να σπάσουν όλα τα ρεκόρ και να θέσετε νέα στανταρτς!!!!!



Εγώ το καλοκαίρι,όταν είχα πρωτοσυναντηθεί με τους υπεύθυνους του αγώνα, τους είπα-λόγω του ότι ήταν αγώνας βουνού:΄΄εάν έχουμε 150 άτομα,να είμαστε ευχαριστημένοι΄΄.
Είναι η πρώτη φορά που πέφτω τόσο έξω στις προβλεψεις μου σε αγώνα

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 17 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000