Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 9ος Διεθνής Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 62

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  14:50:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάτι έγραψε για μια κυρία σε κάποια φάση σε ένα λεωφορείο. Ίσως γι΄ αυτό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazy
Senior Forum-Runner



438 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  14:59:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...οτι καποια υπευθυνη του ΣΔΥΑ χωρεψε καποια "πολυ μερακλιδικα ζειμπεκικα" που δηλωσε οτι πολυ του αρεσε;; H μας φαινεται πολυ λαικουρα και καπως το να "τρωμε φασολαδα και να μας φευγει μετα καμμια ξεγυρισμενη κλ...ια"; Οκ, δεν συναδουν με το αριστοκρατικο μας παρελθον και το ευρωπαικο μας προφιλ που εχτισε με κοπο ο αναμορφωτης πρωθυπουργος της ελιας, αλλα ας αποδεχτουμε οτι υπαρχουν ατομα που σκεφτονται και μιλανε και ετσι......

(εκτος και αν, ξαναλεω, εχασα κατι που μεσολαβησε)

---------------------------

Edited by - Lazy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  15:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Lazy

...οτι καποια υπευθυνη του ΣΔΥΑ χωρεψε καποια "πολυ μερακλιδικα ζειμπεκικα" που δηλωσε οτι πολυ του αρεσε;; H μας φαινεται πολυ λαικουρα και καπως το να "τρωμε φασολαδα και να μας φευγει μετα καμμια ξεγυρισμενη κλ...ια"; Οκ, δεν συναδουν με το αριστοκρατικο μας παρελθον και το ευρωπαικο μας προφιλ που εχτισε με κοπο ο αναμορφωτης πρωθυπουργος της ελιας, αλλα ας αποδεχτουμε οτι υπαρχουν ατομα που σκεφτονται και μιλανε και ετσι......

(εκτος και αν, ξαναλεω, εχασα κατι που μεσολαβησε)

---------------------------

Edited by - Lazy


Δεν καταλαβες οτι μπηκε απλα για να προκαλεσει;
Πρεπει να εφαγε και ban.
YΓ Ολα τα μηνυματα σβηστηκαν που ειχαν σχεση με τον τυπο.


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.


Edited by - stratus on 14/03/2014 15:23:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  15:29:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανοιξα ενα θεμα εδω http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=10361
για το pasta party που προταθηκε.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  15:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οχι μόνο να προκαλέσει νομίζω, αλλά και να μειώσει αυτό που αγαπάμε..
Δεν αναγκάζουμε κανέναν να μας ακολουθήσει, δεν κάνουμε προσυλητισμό, και δεν είναι ένα forum που προάγει το τρέξιμο μειώνοντας τα υπόλοιπα αθλήματα. Είναι ένα forum με ειδικό και συγκεκριμένο περιεχόμενο και αφορά συγκεκριμένο κοινό. Δεν είναι υποχρεωτικό το τρέξιμο να αρέσει και να είναι αποδεκτό από όλους, αλλά είναι δικαίωμα του καθενός να το επιλέγει και να το χαίρεται και να έχει ένα χώρο που μπορεί να συναναστραφεί με ομοϊδεάτες του. Οι υπόλοιποι, και ειδικά αυτοί που το αφορίζουν δεν έχουν χώρο στο συγκεκριμένο forum. Η γνώμη του καθενός είναι σεβαστή και βεβαίως υπάρχει ελευθερία λόγου. Αλλά πρώτον, καλό είναι την γνώμη μας να την λέμε όταν μας την ζητάνε, και δεύτερον υπάρχουν τόσοι χώροι στο διαδίκτυο να κράξεις αν θες, δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις σε έναν χώρο και ένα site που δίεπεται από συγκεκριμένους κανόνες.
Να μπει ο οποιοσδήποτε τότε σε ένα ιατρικό forum και να αρχίσει να μιλάει άσεμνα.. εκεί δεν θα τον κόψουν?

Edited by - Trexalitsa78 on 14/03/2014 15:55:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  16:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αφήστε και κανένα troll για...λίγο παραπάνω ρε παιδιά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  17:18:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οτι μπηκε να προκαλεσει κανει μπαμ..αλλα διαγραφη δεν χρειαζοταν κατ'εμε..υπαρχει και το χιουμορ...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazy
Senior Forum-Runner



438 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  17:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εμενα παλι μου φανηκε απλα για ενα ατομο που - στην προσπαθεια του ως νεο μελος - να γινει αποδεκτο στην εδω «κοινοτητα» εγραψε 2 πραγματα παραπανω, ισως και σε μορφη χιουμορ που ξενιζει σε πολλους (απο εμας).

Αν ηταν απλα ενα τρολ που ουδεμια σχεση ειχε με το τρεξιμο δεν νομιζω να ανεφερε συγκεκριμενα περιστατικα και ονοματα που αν μη τι αλλο δειχνουν ατομο του χωρου...
Οτι ξενισε η φρασεολογια του ειναι σιγουρο. Οτι προξενησε ασχημη εντυπωση η τακτικη του να παει στον τερματισμο με ταξι ειναι σιγουρο αλλα ο πρωτος ειναι η ο τελευταιος;
Αν ειναι κριτηριο συμμετοχης σε ενα φορουμ η προσωπικη ηθικη του καθενος , να φυγω εγω πρωτος χωρις να αριθμησω καν τα ελαττωματα μου!

Τελος, νομιζω οτι μας προκατεβαλε ολους αρνητικα εξ αρχης το νικ του (αθληταρας-σωματαρας) αλλα πιστευω οτι και αυτο μπορει να ηταν και ειρωνικο. Και να το πιστευει παλι, ουτε για αυτο τον διωχνεις...

Τεσπα, κακως το συνεχιζω κι εγω...ζητω συγνωμη απο τους υπευθυνους.


---------------------------

Edited by - Lazy

Edited by - Lazy on 14/03/2014 17:52:45
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  18:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εύγε στον Διαχειριστή που τον διέγραψε! Μια δυο διαγραφές, που και που, και διατηρείται ένα σωστό επίπεδο επικοινωνίας στην παρέα.
Ο συγκεκριμμένος τύπος μπαίνει κάθε χρόνο στο θέμα περί Μαραθωνίου Θεσσαλονίκης και θίγει ότι θυμηθεί!


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitris-heraklio
Forum-Runner

Greece
118 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  18:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπορει να μπει με αλλο nick και να μας λεει παλι τα ιδια...25 μερες εχει ακομα για τον μεγαλεκο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  19:05:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

κλειστε απεναντι απο λευκο πυργο...εκει εγινε πριν 2 χρονια το παστα παρτι...καλη περιπτωση...θυμηστε καποιος το ονομα..νικο.τ;;;;

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


Ζύθος Ντορέ,απέναντι από το Λευκό Πύργο.


"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  19:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Lazy

Εμενα παλι μου φανηκε απλα για ενα ατομο που - στην προσπαθεια του ως νεο μελος - να γινει αποδεκτο στην εδω «κοινοτητα» εγραψε 2 πραγματα παραπανω, ισως και σε μορφη χιουμορ που ξενιζει σε πολλους (απο εμας).

Αν ηταν απλα ενα τρολ που ουδεμια σχεση ειχε με το τρεξιμο δεν νομιζω να ανεφερε συγκεκριμενα περιστατικα και ονοματα που αν μη τι αλλο δειχνουν ατομο του χωρου...
Οτι ξενισε η φρασεολογια του ειναι σιγουρο. Οτι προξενησε ασχημη εντυπωση η τακτικη του να παει στον τερματισμο με ταξι ειναι σιγουρο αλλα ο πρωτος ειναι η ο τελευταιος;
Αν ειναι κριτηριο συμμετοχης σε ενα φορουμ η προσωπικη ηθικη του καθενος , να φυγω εγω πρωτος χωρις να αριθμησω καν τα ελαττωματα μου!

Τελος, νομιζω οτι μας προκατεβαλε ολους αρνητικα εξ αρχης το νικ του (αθληταρας-σωματαρας) αλλα πιστευω οτι και αυτο μπορει να ηταν και ειρωνικο. Και να το πιστευει παλι, ουτε για αυτο τον διωχνεις...

Τεσπα, κακως το συνεχιζω κι εγω...ζητω συγνωμη απο τους υπευθυνους.


---------------------------

Edited by - Lazy




Με άσχημο τρόπο διάλεξε ο φίλος/φίλη να μπεί στην παρέα....


Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  19:21:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Lazy

...οτι καποια υπευθυνη του ΣΔΥΑ χωρεψε καποια "πολυ μερακλιδικα ζειμπεκικα" που δηλωσε οτι πολυ του αρεσε;; H μας φαινεται πολυ λαικουρα και καπως το να "τρωμε φασολαδα και να μας φευγει μετα καμμια ξεγυρισμενη κλ...ια"; Οκ, δεν συναδουν με το αριστοκρατικο μας παρελθον και το ευρωπαικο μας προφιλ που εχτισε με κοπο ο αναμορφωτης πρωθυπουργος της ελιας, αλλα ας αποδεχτουμε οτι υπαρχουν ατομα που σκεφτονται και μιλανε και ετσι......

(εκτος και αν, ξαναλεω, εχασα κατι που μεσολαβησε)

---------------------------

Edited by - Lazy




Φίλε μου...
η Κυρία που λές είναι η ψυχή και η καρδιά του ΣΔΥΑ,δέν είναι η ...κάποια υπεύθυνη του συλλόγου όπως την λές.Καλό είναι να προσέχουμε ότι λέμε και γράφουμε...

Edited by - ANASTASIOS on 14/03/2014 19:26:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/03/2014 :  19:28:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giorgosdelta

Εύγε στον Διαχειριστή που τον διέγραψε! Μια δυο διαγραφές, που και που, και διατηρείται ένα σωστό επίπεδο επικοινωνίας στην παρέα.
Ο συγκεκριμμένος τύπος μπαίνει κάθε χρόνο στο θέμα περί Μαραθωνίου Θεσσαλονίκης και θίγει ότι θυμηθεί!








Σωστός...Γιώργη.Ετσι πρέπει να γίνεται...

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/03/2014 :  00:59:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by foris

quote:
Originally posted by kalogeridis

επειδη δεν ειμαι απο εδω, απλα μενω εδω , φοβαμαι να παρω τοσο κοσμο στο λαιμο μου απο κακη επιλογη καταστηματος... αν παλι εχετε μια εικονα απο καποιο καταστημα και θελετε καποιον να κανει την απο κοντα ξηγα... ειμαι εδω! μη κατηγορηθω για καβατζες και μ@λ@κιες...οποτε αν θελετε κατι πειτε το. μπορω και να παω να ριξω και μια ματια σε υπ οψιν μαγαζια και να σας πω τη γνωμη μου μετα. παντως να ξερετε οτι εφαρμοζεται αυστηρα ο αντικαπνιστικος νομος και καποιοι θα εχουμε το θεματακι μας... θα εκτιμηθει ο υπαιθριος χωρος!!!


Κλείσε στον Κηνηγό και πες τους να ανεβούν με τα πόδια ......και καλά για προπόνηση
Την άλλη μέρα θα τους περάσεις όλους χαλαρά


εεεε... τους χρειαζεται ομως!!! χααααχαα.... την επομενη τον zoro τον εχω για πρωινο!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 62 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000