Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 9ος Διεθνής Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 62

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  19:03:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Μ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ 32 Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 3Ω 42Λ 54 Δ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΥ SUZIPA. ΕΤΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ SOTOS MARATHON ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΖΟΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΝ ΟΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ SUGAR.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 19 ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ).ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.SUZIPA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


Και είχα φαγωθεί να θυμηθώ το όνομα σου
Το πόδι είναι αρκετά καλά, αν και δεν έχω τρέξει ακόμα περπατώ χωρίς ενοχλήσεις.
ΥΓ Με λένε Χρήστο


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pitsakidis nikoalos
Newbie Forum Runner



32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2014 :  10:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2014 :  11:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?



Μη ζητάς συγγνώμη επειδή μπέρδεψες το όνομα μου.
Άποψη μου είναι ότι χρειάζεσαι περισσότερα long run,γύρω στα 28 χλμ.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2014 :  16:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


πάντως το έχεις!!
μερικές φορές ο εγκέφαλος μετά το 30 αντιδράει περίεργα, αυτό νομίζω θέλει εκπαίδευση-διαχείριση για δρομείς του επιπέδου μας και μιάς και λέτε για long εγώ πλέον μέχρι ένα 30άρι κάνω και μάλιστα πολύ πιο αργό απο 4:50, βέβαια ο καθένας είναι διαφορετικός...παράδειγμα τα τέμπο μου νομίζω ότι με...σώζουνε, μετά ο καιρός την ημέρα του μαραθωνίου και η...ξεκούραση την τελευταία βδομάδα, ειδικά τις 3 τελευταίες μέρες δεν κάνω τίποτε!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

costastsico
Forum-Runner

Greece
193 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2014 :  08:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.youtube.com/watch?v=dtbX3yrPpa0
ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2.05.25 ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΑΠΑΡΑΜΙΛΛΟ ΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙΙΙ...
ΤΟ ΜΩΡΟΟΟ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

evol
Forum-Runner

Greece


54 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2014 :  19:56:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας παιδιά.

Ξέρετε αν στις επιμέρους κατηγορίες του αγώνα βραβεύονταν οι 3 πρώτοι κάθε κατηγορίας; Άργησα λίγο, αλλά ποτέ δεν είναι αργά να το μάθω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2014 :  23:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν βραβεύονται με απονομές, απλά στα τελικά αποτελέσματα μπορεί κάποιος με αναζήτηση να βρει τη κατάταξη ανά κατηγορίες για ενημερωτικούς λόγους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

evol
Forum-Runner

Greece


54 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2014 :  09:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by KostasPVol

Δεν βραβεύονται με απονομές, απλά στα τελικά αποτελέσματα μπορεί κάποιος με αναζήτηση να βρει τη κατάταξη ανά κατηγορίες για ενημερωτικούς λόγους.




Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 62 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000