Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 New Balance Boracay, Zante, Vazee (pace, rush).

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Vicky Δημοσιευτηκε - 19/12/2015 : 21:59:55
Καλησπέρα.
Έπειτα από αρκετές δοκιμές παπουτσιών (τις οποίες συνεχίζω...), βολεύτηκα αρκετά με τα New Balance 890v4. Έχω πάρει και το V3 αλλά το 4 μου κάθισε καλύτερα.Από ότι διάβασα τα 890v σταματάνε στο 5 και δεν θα συνεχίσουν να τα βγάζουν.Γνωρίζετε από τα παραπάνω μοντέλα ποιο ίσως θα πλησιάζει στη σειρά 890v;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
tsimpan17 Posted - 02/08/2016 : 15:28:52
Ευχαριστώ φίλε. Απλά δεν μου απάντησε εγκαίρως κάποιος αλλος φίλος απο το forum και παρήγγειλα τα Brooks launch 3 στα 66 ευρώ απο το runner store. Αύριο έρχονται και τα δοκιμαζω. Επίσης επειδή κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται, το παλικάρι στην τηλεφωνική παραγγελία με το ονομα Νωντας απλα δεν υπάρχει. ΑΨΟΓΟΣ
glaros Posted - 02/08/2016 : 09:14:38
Τα NB έχουν 90 στις εκπτώσεις. Τα πήρα στο Mall.
tsimpan17 Posted - 31/07/2016 : 15:01:58
up
tsimpan17 Posted - 30/07/2016 : 17:58:09
Επανέρχομαι στο forum... Προς επίλυση των αποριων μου. Αφού τα 890v5 έκαναν τα χιλιόμετρα τους... Και μετα απο μια μικρή έρευνα αγοράς κατέληξα σε δύο λύσεις για την προπόνηση μου. (για τους αγωνες μου 5/10/HMI χρησιμοποιώ adios 2). zante v2 η Brooks launch 3 με σημαντική διαφορά στην τιμη υπερ του δεύτερου. Μου φαίνονται τοσο ιδια σαν παπούτσια. Θα ηθελα την βοήθεια σας. Ευχαριστώ
than Posted - 24/03/2016 : 14:15:15
Ρε παιδιά μια ερώτηση (χαζή): πήρα δεύτερο ζευγάρι Boracay με σκοπό να το "ξεχάσω" στην ντουλάπα και να ξεκινήσω να το φοράω ενόψει μαραθωνίου Αθήνας, δηλαδή μέχρι τον Ιούλιο θα κάθεται. Δεν έχω βγάλει ούτε τον μπόγο χαρτί που έχει μέσα ώστε να μη χαλάει το σχήμα.
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Χαλάει το παπούτσι αν κάθεται αχρησιμοποίητο?
ANG Posted - 17/03/2016 : 22:26:12
τελικά έκανα την παραγγελία και περιμένω.Ελπίζω να μου κάτσει καλά.echetlos 30 αρχική διαφορά και 20 το κουπόνι.Πολλές φορές που συμφέρει ψωνίζω απο Ελλάδα και απο μαγαζιά που σέβονται τον πελάτη που λέει και ο φίλος πιο πάνω.Ευχαριστώ than αυτό ήθελα να μάθω.Καλά τρεξίματα να χουμε.
echetlos Posted - 15/03/2016 : 21:51:13
quote:
Originally posted by ANG

Γεια σου echetlos.Γιατί το βρίσκω 50 ευρώ φθηνότερα απο έξω και δεν θέλω να μπω σε αυτήν την διαδικασία απο την στιγμή που θα το πάρω απο αλλού.Θα το ρισκάρω και ότι βγει.Αν έχεις να προτείνεις κάποιο Ελληνικό κατάστημα που το έχει σε προσφορά θα πάω άμεσα.Ευχαριστώ.



Γεια σου φίλε μου,
Όχι, δεν εννοούσα να τα δοκιμάσεις εδώ και να τα πάρεις online.
Νόμιζα ότι ήταν ~20€ η διαφορά...
Πολύ σωστά το σκέφτεσαι όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα.

"My sport is your sport's punishment"
than Posted - 15/03/2016 : 21:16:57
Απο Asics είχε τα cumulus και τα nimbus. Τα νούμερα σε σχέση με τα NB BORACAY που έχω τώρα είναι τα ίδια, δηλαδή 44.5 σε Asics αντιστοιχεί σε 44.5 σε NB.
Ελπίζω να σε βοήθησα.
Όσον αφορά το θέμα αλλού δοκιμάζω παπούτσια κ απο αλλού ψωνίζω τελικά, τώρα ανοίγεις ενα θέμα πολύ λεπτό... Συμφωνώ πως είναι ...κάπως... άτιμο να μην ψωνίζεις απο εκεί που δοκιμάζεις, αλλα οφείλω να παραδεχτώ ότι το έχω κάνει... Το έχω κάνει στο ιντερσπορτ όπου οσες φορές έχω παει, έχω μείνει εντελώς ανικανοποίητος απο την εξυπηρέτηση.
Δε θα το έκανα ποτέ σε μαγαζιά που σκίζονται να σε εξυπηρετήσουν, όπως ήταν ο νικος του runners corner κ τώρα τελευταία έτσι είναι και το runner store στο golden hall.
ANG Posted - 15/03/2016 : 18:01:21
Γεια σου echetlos.Γιατί το βρίσκω 50 ευρώ φθηνότερα απο έξω και δεν θέλω να μπω σε αυτήν την διαδικασία απο την στιγμή που θα το πάρω απο αλλού.Θα το ρισκάρω και ότι βγει.Αν έχεις να προτείνεις κάποιο Ελληνικό κατάστημα που το έχει σε προσφορά θα πάω άμεσα.Ευχαριστώ.
echetlos Posted - 15/03/2016 : 17:21:56
Γιατί δεν το δοκιμάζεις σε κάποιο κατάστημα;

"My sport is your sport's punishment"
ANG Posted - 15/03/2016 : 16:45:40
Καλησπέρα στην παρέα.Μετά απο όλα τα θετικά σχόλια που διάβασα σκέφτομαι να πάρω τα zante v2.Τώρα τρέχω με nimbus 17 και είμαι ευχαριστημένος.Απλά θέλω ένα δεύτερο να το εναλλάσω και πιο αγωνιστικό.Είμαι 90 κιλά θα μου είναι εντάξει?Σε σύγκριση με τα asics πως παίζουν τα νούμερα.Φοράω 28,5 -45 οριακό σε nimbus.Αν τελικά μου κάτσει καλά λέω να τρέξω με αυτά τον μέγα αλέξανδρο.
big-blue Posted - 06/03/2016 : 21:19:08
Εμ δεν ήρθατε να κανουμε επαναπλήρωση πρωτεϊνών σήμερα!
Πετάνε τα Ζάντε!
echetlos Posted - 06/03/2016 : 19:09:51
Γεια σου Μητσάρα και σ' ευχαριστώ για τις ευχές!

Θα το κανονίσω και με τις άλλες τις μπεκροκανάτες, μην ανησυχείς...

Το V2 έχ3ι σίγουρα καλύτερη εφαρμογή. Κλειδώμει ακόμη καλύτερα φτέρνα-καμάρα και πιο ευρύχωρο μπροστά.
Απλά περπατώντας το, πρέπει να είναι ένα ελαφρώς πιο μαλακό μπροστά. Αν δεν το τρέξω όμως...



"My sport is your sport's punishment"
Orcatattoo Posted - 06/03/2016 : 18:57:57
Νικόλα, καταρχήν περαστικά, σιδερένιος και καλή επιστροφή!

Κατά δεύτερον, με σειρά σπουδαιότητας, πρέπει να κανονιστούμε, ξέρεις εσύ!
Τρίτον, θέλουμε ΑΜΕΣΑ review για το πανέμορφο Boracay v.2 της φωτογραφίας. Ξεκίνα από τιμή κτλ και μόλις το τρέξεις αρκετά, συμπλήρωσε!
Αυτά!

ΥΓ: Το v.1 είναι ένα από τα καλύτερα παπούτσια που έχω βάλει ποτέ! Απροβλημάτιστα χιλιόμετρα σε διάφορες ταχύτητες.

Good things come to those who wait..
echetlos Posted - 03/03/2016 : 12:22:29
Ναι Μαρια, φταις!

Ευχαριστώ, Γιώργο!

"My sport is your sport's punishment"

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000