Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Τσουράκη Ανάβασις...

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Evita Δημοσιευτηκε - 09/07/2006 : 16:46:49
ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

quote:
MANOLIS Posted - 07/07/2006 : 16:17:18 Λαθος μου,απολυτα δικαιη η αιχμη,καλα εκανες και με κραξες θα γινω καλυτερος ορθογραφος αμα μεγαλωσω λιγο ακομη,οσο για το τριτο προσωπο που χρησιμοποιεις και για ολα τ υπολοιπα δεν καταλαβα τιποτα,μαλλον πασχω σε αντιληψη τωρα στα πισω-πισω.θαρθει η ωρα παντως που θα κανεις παντως σε ανυποπτο χρονο αλλαγη πορειας.Καλο Σ/Κ.
ΥΓ1
Εμενα με επεισες εισαι γυναικα.


Δεκτη η αναγνωριση του λαθους (η αξια του ηττημενου δινει δοξα στο νικητη) αλλα τα επιεικως κρυα αστειακια περι ηλικιας θα μπορουσαν να λειπουν (εχω μεγαλυτερες προσδοκιες απο σενα, εαν δεν το εχεις καταλαβει ).
Εαν εγω δεν καταλαιβαινω εσενα και εσυ εμενα τοτε τι να πουν και οι υπολοιποι που μας διαβαζουν Θα εχουν και με το δικαιο τους φριξει αλλα οπως λεει και το ασμα "δεν μπορει, δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε, δεν μπορει, δεν μπορει στο ιδιο forum ζουμε".
Οσο για το τελευταια ειμαι σιγουρη οτι μου την εχεις φυλαγμενη και στην πρωτη στραβη θα μου την πεσεις ασχημα .
Για το ΥΓ1 θα σου πω οτι στο χωριο μου λενε "αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι"

quote:
MANOLIS Posted - 08/07/2006 : 21:31:07 χιλια συγνωμη eva που σε ξεχασα,εισαι η συμπαθεια μου πρεπει να εχεις ενεργο ρολο,δεν ειναι και πολλες που μου τα χωνουν εστω και με φερετζε,αξια κυρια μου!!!!!!!Αξια.
Ας ψηφησουν οι δρομεις τι ρολος θα σου ανατεθει.

ΥΓ
ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΟΛΙΚΙΣΜΟΥΣ Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ..ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ


Μανωλη με χαροποιει ιδαιτερα οτι ασχολησαι μαζι μου και στις διακοπες σου (να το κοιταξεις αυτο, οσο το αφηνεις αυτο θεριευει), αν ηξερα οτι θα σε πειραζει τοσο πολυ που στην ειπα θα το εκανα πιο συχνα (ηδη δεχομαι προσφορες απο τον RouDi για να στη λεω συχνοτερα).
Επισης εγω εχω συνηθισει στη μικρη ζωη να μην εμπιστευομαι ψηφοφοριες και λοιπες δημοκρατικες διαδικασιες (το αλαθητο κριτηριο του κοσμου και λοιπα κουραφεξαλα ειναι για τους πτωχους το πνευματι) ξερουμε πολυ καλα οτι ο λαουτζικος αγεται και φερεται απο τους ισχυρους οπως το κοπαδι μαριδας απο το ρευμα της θαλασσας. Εγω αγορι μου ειμαι ΠΡΙΜΑΝΤΟΝΑ εαν βρεις ενα ΠΡΩΤΟ ΒΙΟΛΙ να με συνοδεψει τοτε μπορει να σου κανω τη χαρη.

Δεν θα διστασω να σηκωσω το γαντι και να σου πω οτι συγνωμη γραφεται με καποιο γραμμα διπλο (τωρα το Γ ειναι, το Μ ειναι θα σε γελασω και δεν ειναι στις προθεσεις μου )
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Lazaros Posted - 19/06/2007 : 15:24:56
Νομιζω, οτι θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τις 31/08 να τελειωσει το καλοκαιρι και μετα να βρουμε ποιος ειχε τα πιο πολλα σωστα.



"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."
TSAMADIS Posted - 19/06/2007 : 13:13:13
Απ οτι ειμαι σε θεση να ξερω ο savvas κερδισε την κρουαζιερα αν ελεγε και τη Σουηδια θα κερδιζε το αεροπορικο εισιτηριο,ομως για περισσοτερες πληροφοριες στον χορηγο manolis


stefanos
Evita Posted - 19/06/2007 : 10:54:03
Τσαμαντι ποιος κερδισε την κρουαζιερα
Diamantis Posted - 18/06/2007 : 22:11:47
Τι, κυκλοφόρησε το ... επόμενο τεύχος;
MANOLIS Posted - 18/06/2007 : 22:06:24
Nομιζω πως εδω σταματαειτο κουιζ,δεν υπαρχει ενδιαφερον,αφου ουτε οι ιδιοι θελουν ινγκογνιτο εγω δεν λεω τιποτε,ομως νομιζω τελικα θα πανε σ.........
MANOLIS Posted - 18/06/2007 : 17:57:47
Μοναχα ενας εχει βρει δυο πραγματι,και οι προβοκατορες αρχιζουν να μ εκνευριζουν
joye Posted - 18/06/2007 : 17:30:26
Λοιπόν, είμαι ανάμεσα 3,5,8 και 10...μετά από συλλογισμό σκληρό θα απορρίψω το 10 και δηλώνω tour στην Κρητη δηλαδή 3,5 ,8
TSAMADIS Posted - 18/06/2007 : 16:51:16
Ενας εχει βρει 2, αλλοι εχουν βρει απο ενα κι αλλος κανενα

stefanos
stamatis Posted - 18/06/2007 : 16:40:59
Επί της διαδικασίας, επειδή αυτός που είναι σε θέση να γνωρίζει δημιούργησε με τη δήλωσή του μιά κατάσταση mastermind,
α. όταν λέμε ένας έχει βρεί τα 2, εννοούμε ότι δε μπορεί να είναι κάποιος που έχει συμφωνήσει κάποιος άλλος μαζί του, γιατί τότε θα τα είχαν βρεί δύο τα 2;
β. Ο Λάζαρος που διόρθωσε την απάντησή του, λαμβάνοπνται υπόψη και οι δύο απαντήσεις (ως Lazaros 1 και Lazaros 2), ή μόνο η δεύτερη;
Tsamadi, δώσε τις διευκρινίσεις μόνο αν είναι να είσαι ακριβής, αν είναι να τις δώσεις με την ακρίβεια της ορθογραφίας του Τσουράκη, άσ' το, μη μπερεδευτούμε κι άλλο.
Leonardo Posted - 18/06/2007 : 15:29:39
Τι θα γίνει αν υπαρξουν πολλοί νικητες?
Θα ξηλωθεί ο ΜΑΝΩΛΗΣ?
TSAMADIS Posted - 18/06/2007 : 13:28:38
Απ οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω,και τα τρια κανεις,ενα εχει βρει τα δυο

stefanos
Lazaros Posted - 18/06/2007 : 13:24:19
Θα συμφωνησω με τον Λεοναρδο.

5.6.7.


"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."

Διορθωνω, διοτι ο Σεμπετβριος δεν ειναι καλοκαιρι.

2.5.7.
stamatis Posted - 18/06/2007 : 11:22:17
5,6,10
και ξέρω να τη δικαιολογήσω κιόλας, ακόμα κι αν δεν είναι σωστή..
Savvas Posted - 18/06/2007 : 10:39:34
8,9,10
Leonardo Posted - 18/06/2007 : 10:09:36
5,6,7

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000