Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Τσουράκη Ανάβασις...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 5

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 09/07/2006 :  16:46:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Evita.  Απάντηση σε αποστρόφους
ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

quote:
MANOLIS Posted - 07/07/2006 : 16:17:18 Λαθος μου,απολυτα δικαιη η αιχμη,καλα εκανες και με κραξες θα γινω καλυτερος ορθογραφος αμα μεγαλωσω λιγο ακομη,οσο για το τριτο προσωπο που χρησιμοποιεις και για ολα τ υπολοιπα δεν καταλαβα τιποτα,μαλλον πασχω σε αντιληψη τωρα στα πισω-πισω.θαρθει η ωρα παντως που θα κανεις παντως σε ανυποπτο χρονο αλλαγη πορειας.Καλο Σ/Κ.
ΥΓ1
Εμενα με επεισες εισαι γυναικα.


Δεκτη η αναγνωριση του λαθους (η αξια του ηττημενου δινει δοξα στο νικητη) αλλα τα επιεικως κρυα αστειακια περι ηλικιας θα μπορουσαν να λειπουν (εχω μεγαλυτερες προσδοκιες απο σενα, εαν δεν το εχεις καταλαβει ).
Εαν εγω δεν καταλαιβαινω εσενα και εσυ εμενα τοτε τι να πουν και οι υπολοιποι που μας διαβαζουν Θα εχουν και με το δικαιο τους φριξει αλλα οπως λεει και το ασμα "δεν μπορει, δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε, δεν μπορει, δεν μπορει στο ιδιο forum ζουμε".
Οσο για το τελευταια ειμαι σιγουρη οτι μου την εχεις φυλαγμενη και στην πρωτη στραβη θα μου την πεσεις ασχημα .
Για το ΥΓ1 θα σου πω οτι στο χωριο μου λενε "αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι"

quote:
MANOLIS Posted - 08/07/2006 : 21:31:07 χιλια συγνωμη eva που σε ξεχασα,εισαι η συμπαθεια μου πρεπει να εχεις ενεργο ρολο,δεν ειναι και πολλες που μου τα χωνουν εστω και με φερετζε,αξια κυρια μου!!!!!!!Αξια.
Ας ψηφησουν οι δρομεις τι ρολος θα σου ανατεθει.

ΥΓ
ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΟΛΙΚΙΣΜΟΥΣ Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ..ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ


Μανωλη με χαροποιει ιδαιτερα οτι ασχολησαι μαζι μου και στις διακοπες σου (να το κοιταξεις αυτο, οσο το αφηνεις αυτο θεριευει), αν ηξερα οτι θα σε πειραζει τοσο πολυ που στην ειπα θα το εκανα πιο συχνα (ηδη δεχομαι προσφορες απο τον RouDi για να στη λεω συχνοτερα).
Επισης εγω εχω συνηθισει στη μικρη ζωη να μην εμπιστευομαι ψηφοφοριες και λοιπες δημοκρατικες διαδικασιες (το αλαθητο κριτηριο του κοσμου και λοιπα κουραφεξαλα ειναι για τους πτωχους το πνευματι) ξερουμε πολυ καλα οτι ο λαουτζικος αγεται και φερεται απο τους ισχυρους οπως το κοπαδι μαριδας απο το ρευμα της θαλασσας. Εγω αγορι μου ειμαι ΠΡΙΜΑΝΤΟΝΑ εαν βρεις ενα ΠΡΩΤΟ ΒΙΟΛΙ να με συνοδεψει τοτε μπορει να σου κανω τη χαρη.

Δεν θα διστασω να σηκωσω το γαντι και να σου πω οτι συγνωμη γραφεται με καποιο γραμμα διπλο (τωρα το Γ ειναι, το Μ ειναι θα σε γελασω και δεν ειναι στις προθεσεις μου )

Edited by - Evita on 10/07/2006 08:27:23

sotiris
Senior Forum-Runner

Greece


822 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2006 :  19:14:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Eva πιστευω οτι εχεις μια καταπιεσμενη επιθετικοτητα, δεν ειναι αναγκη να τη βγαζεις στο forum, θα μπορουσες ανετα να τη διαχειριστεις προς οφελος σου και οχι εναντιον σου, πιστευω οτι καποια στιγμη θα σου γυρισει μπουμερανγκ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  08:23:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Eva

ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

(ηδη δεχομαι προσφορες απο τον RouDi για να στη λεω συχνοτερα).




A!!! Ευα, μη με ανακατεβεις, βρειτε τα μεταξυ σας.

Αμα θελω να του πω κατι στο Μανώλη του το λεω

____________________
Knowledge Is Power

Edited by - RouDi on 10/07/2006 08:34:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  08:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
sotiris Posted - 09/07/2006 : 19:14:07 Eva πιστευω οτι εχεις μια καταπιεσμενη επιθετικοτητα, δεν ειναι αναγκη να τη βγαζεις στο forum, θα μπορουσες ανετα να τη διαχειριστεις προς οφελος σου και οχι εναντιον σου, πιστευω οτι καποια στιγμη θα σου γυρισει μπουμερανγκ.



Καλη προσπαθεια Σωτηρακο υπερασπισης του κολλητου σου αλλα μου φαινεται δεν εχεις ακουσει οτι ¨οταν στην Ζουγκλα μαλωνουν οι ελεφαντες τα μυρμηγκια τρεχουν τρομαγμενα να κρυφτουν" .

Εγω περιμενω να σηκωσει το γαντι ο Ντ' Αρτανιαν και οχι οι τρεις σωματοφυλακες (Σωτηρης, Γιαννιμπας, Λαζαρος), το σκορ ειναι 1-0 (υπερ μου φυσικα) και η μπαλα στο γηπεδο του, τον περιμενω με ανοικτες αγκαλες.

ΥΓ RouDi το νου καϋμενε γιατι θα ζητησω αρση των τραπαζικων σου λογαριασμων .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  09:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Eva

ΥΓ RouDi το νου καϋμενε γιατι θα ζητησω αρση των τραπαζικων σου λογαριασμων .



Αχ καλε τρομοκρατηθηκα μη μου το κανεις αυτό!!!!!!1

____________________
Knowledge Is Power

Edited by - RouDi on 10/07/2006 09:23:11
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazaros
Senior Forum-Runner

Greece


845 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  10:07:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Eva

[b]Επισης εγω εχω συνηθισει στη μικρη ζωη να μην εμπιστευομαι ψηφοφοριες και λοιπες δημοκρατικες διαδικασιες (το αλαθητο κριτηριο του κοσμου και λοιπα κουραφεξαλα ειναι για τους πτωχους το πνευματι) ξερουμε πολυ καλα οτι ο λαουτζικος αγεται και φερεται απο τους ισχυρους οπως το κοπαδι μαριδας απο το ρευμα της θαλασσας.


Φιλε Φιλη "Eva",

εαν οι εκλογες/ψηφοφοριες αλλαζαν κατι, θα ηταν παρανομες.


"Always look on the bright side of life..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotiris
Senior Forum-Runner

Greece


822 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  10:17:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παρασκευουλα επειδη εγω εχω μνημη ελεφαντα θα σε παρακαλουσα να εισαι πιο προσεκτικη και κοσμια στις εκφρασεις σου. Μπηκες στο forum σαν ταυρος σε υαλοπωλειο και ενω εισαι εξυπνο κοριτσι, εχεις ενα σπανιο χαρισμα στο κανεις εχθρους. Πανω που που λεμε Δοξα Τω Θεω που ανοιξες ενα υπεροχο θεμα για το σκακι, εκει λεμε Βοηθα Παναγια με το ξεκατινιασμα διαρκειας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Diamantis
Lost Poet of Forum

Greece


1847 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  17:31:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Lazaros
... Φιλε Φιλη "Eva",

εαν οι εκλογες/ψηφοφοριες αλλαζαν κατι, θα ηταν παρανομες.





Κάτι σχετικό :

"Στη Μεσόγειο θάλασσα όπου γεννήθηκε η κουλτούρα μας έγιναν ελεύθερες εκλογές ανάμεσα στη Σκύλα και την Χάρυβδη.

Ψιθυριζόταν βέβαια πως οι δυο τους είχαν συμμαχήσει κρυφά μεταξύ τους αλλ’ ωστόσο οι περισσότεροι ψήφισαν τη μία ή την άλλη.

Περιέργως κανένας τους δεν έμεινε ζωντανός, εκτός απ’ τον Οδυσσέα ...



...Αυτός δεν αναγνώρισε τις εκλογές..."


Dum vivimus vivamus
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GeorgeY
Marathon Runner

Greece


989 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  20:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Eva

[quote]sotiris Posted - 09/07/2006 : 19:14:07 Eva πιστευω οτι
Εγω περιμενω να σηκωσει το γαντι ο Ντ' Αρτανιαν και οχι οι τρεις σωματοφυλακες (Σωτηρης, Γιαννιμπας, Λαζαρος), το σκορ ειναι 1-0 (υπερ μου φυσικα) και η μπαλα στο γηπεδο του, τον περιμενω με ανοικτες αγκαλες.



Αν έχεις διαβάσει τους τρεις σωματοφύλακες θα ήξερες τι έπαθε η αντίπαλος τους: της πήρε ο δήμιος το κεφάλι.

Γι αυτό πρόσεχε τι παραδείγματα από την λογοτεχνία χρησιμοποιείς γιατί δεν σε συμφέρει.

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης

Edited by - GeorgeY on 10/07/2006 20:07:28
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spirost
Forum-Runner

Greece


76 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2006 :  20:58:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά πέστε μου ότι όλα αυτά τα υπονοούμενα είναι αστεία και όχι σοβαρα…

Σπύρος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evangelos
Senior Forum-Runner

Greece


445 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/07/2006 :  12:13:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
O TEMPORA! O MORES!!!

ΑΜ' ΕΠΟΣ ΑΜ' ΕΡΓΟΝ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/07/2006 :  20:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πείτε μου οτι δεν χάνω κατι τόσο καιρό που "απουσιάζω" απο το forum!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/07/2006 :  23:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Πείτε μου οτι δεν χάνω κατι τόσο καιρό που "απουσιάζω" απο το forum!!!!!




Που εισαι εσυ ρε φιλε!!!! Και βεβαια χανεις STAY TUNED για να ξαναμπεις στο κλιμα

____________________
Knowledge Is Power
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2006 :  20:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα,εμβολιμα- απο μια καταπληκτικη μεριδα λουκουμαδες που περιμενω-θα ηθελα να πω τουτο,δεν εχω διαθεση για αντιπαραθεσεις,σε καταδικαζω -προς το παρον- σε μαρασμο,ομως μιλας οπως εγω κι αυτο σημαινει οτι εισαι ηδη παρεα μου,οσο για την ηλικια ηταν αυτοσαρκασμος,γνωριζεις βεβαι οτι ειναι εξοχως γοητευτικη μορφη διπλωματιας.
Καλησπερα στους αλλους τρεις μα και στους υπολοιπους.
Φιλια σ ολλους

υγ\δεν μαλωνουμε ακονιζουμε τα μαχαιρια,για τη στιημγ που θα δω τη Μαρια τη Μαγδαληνη να πλενει τα ποδια του,,,,,,,
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2006 :  21:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
MANOLIS καμια προπονησουλα κανουμε;;;;;...........οχι στους λουκουμαδες ρε φιλε,,,,.... για τρεξιματακι λεω.
για προσεξε κακομοιρη μου γιατι σε βλεπω να σε περναω σα σταματημενο.

ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ!!!

____________________
Knowledge Is Power
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2006 :  21:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Evangelos Posted - 11/07/2006 : 12:13:10 O TEMPORA! O MORES!!!

ΑΜ' ΕΠΟΣ ΑΜ' ΕΡΓΟΝ



VENI VIDI VICI


Ελινα μπορεις να εξηγησεις εσυ στους αμαθεις τι σημαινει !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000