Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Θεσσαλονίκης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ptrspar Δημοσιευτηκε - 03/11/2010 : 18:21:48
Γεια! Γνωριζει καποιος απο θεσσαλονικη πως δηλωνουμε για τον μαραθωνιο στισ 10/4?
Μεχρι τωρα στο τηλεφωνο του site μου απανταει ενας συμπαθεστατος παπουλης κ μου λεει οτι κανω λαθος κ παιρνω σε καποιο γηπεδο????
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
vavoulis Posted - 09/05/2011 : 13:46:31
Μανώλη καλησπέρα και ευχαριστώ για ακόμη μια φορά

Πήγα στα Ψαχνά αλλα και στον τερματισμο στην Χαλκιδα αλλα δυστυχώς με την φορμα μου και τα παπουτσια μου λητά

Ενα πρηξιμο στο γονατο απο σαββατιατικο αγωνα μπασκετ για το εταιρικο πρωταθλημα με εκανε απλα να βλεπω τον Καραβασίλη να τερματιζει και να ποναει η καρδία μου.

Ασε που απογοητευσα και τους γονεις και φιλους μου (είμαι απο την Χαλκιδα) και όλοι περιμεναν να με μποσταρουν στον τερματισμο χαχαχαχχα

Παντως απο την εικονα που εχω σαν θεατής ολα ηταν πολύ οκ απο πλευρας διοργανωσης και τα παιδιά δειχνουν να εχουν παρει το κολαι του αγώνα...

Θα κανω υπομονη ηδη το πρηξιμο αρχιζει να υποχωρει και απο Τεταρτη λεω να ξεκινήσω πάλι προπόνηση

υγ. 120 συμμεετοχες πολύ καλο περα απο καθε δικης μου εκτιμησης!
MANOLIS2004 Posted - 09/05/2011 : 12:41:40
Του στέλνεις με ε-μαιλ τον αριθμό σου και σου στέλνει τις φωτό σε preview. Αν σου αρέσουν, του λες ΟΚ, σου στέλνει με -μαιλ τις φωτό σε υψηλή ανάλυση και του κάνεις κατάθεση το ποσό. Επειδή στις τιμές, είναι λιγάκι οπου σε πιάσω" μην δεχθείς να δώσεις πάνω απο 1,5 ευρώ την μια. και αυτό μόνο αν έχεις λίγες. Αν εχεις 10 πχ πες του 10 για ολες. Κάτι τετοιο.
Και οι φωτό δεν είναι ψώνιο. Είναι η καλύτερη ανάμνηση απο έναν αγώνα. Οι περισσότεροι προτιμάμε να υπάρχου φωτό απο εναν αγώνα παρα μετάλλια η διπλώματα.
ΥΓ
Πήγες Ψαχνά? Σου άρεσε?

MANOLIS2004
vavoulis Posted - 09/05/2011 : 12:30:47
quote:
Originally posted by Johny-B

Ευχαριστώ, παιδιά. Θα επικοινωνήσω μαζί του.

_________________________
Τρεχάτε ποδαράκια μου...!



johnny B

αν τα καταφέρεις πες μας και εμας, λιγο για την διαδικασία, θέλω και εγω να ικανοποιήσω το ψωνιο μου :-), αλλα θα ήθελα να δω τις φωτογραφίες πριν τις πληρώσω,

Πες μας τι εκανες να ξερουμε

Johny-B Posted - 09/05/2011 : 11:24:57
Ευχαριστώ, παιδιά. Θα επικοινωνήσω μαζί του.

_________________________
Τρεχάτε ποδαράκια μου...!
MANOLIS2004 Posted - 08/05/2011 : 16:23:57
quote:
Originally posted by sugar

....Τηλ.2310..220500..και 6977268121...3 ευρω η μια φωτο...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!



Αν έδωσες τόσο, σε κορόιδεψε. Είναι πολλά για ψηφιακή φωτό. Και μένα μου ζήταγε 5 την μία και του λέω θα σου δώσω 8 για 6 και μου λέει ΟΚ. Και πάλι πολλά είναι, έπρεπε να του έλεγα 5 για ολες...(για τις 6)

MANOLIS2004
sugar Posted - 07/05/2011 : 20:13:14
....Τηλ.2310..220500..και 6977268121...3 ευρω η μια φωτο...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
MANOLIS2004 Posted - 06/05/2011 : 23:52:02
Λέγεται Τσιαντούκας Γεώργιος


tsiant@otenet.gr

MANOLIS2004
Johny-B Posted - 06/05/2011 : 20:35:27
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Δωρεάν υπάρχουν στο my-studio.gr
Απο εκεί και πέρα με πληρωμη πρέπει να στείλεις ε-μαιλ στο επίσημο πρακτορείο της διοργάνωσης με τον αριθμό σου και να σου στείλει τι έχει.

MANOLIS2004


Από ότι είδα στο my-world, έχει μόνο του μαραθώνιου. Εγώ ενδιαφέρομαι για τον αγώνα των 10 χλμ.
Στην ιστοσελίδα του αγώνα atgm.gr βλέπω μόνο κάτι παλιές φωτογραφίες.
Ποιο είναι το επίσημο πρακτορείο της διοργάνωσης; Δεν βλέπω κάτι εκεί!

_________________________
Τρεχάτε ποδαράκια μου...!
stratus Posted - 06/05/2011 : 19:18:43
Και εμενα μου ζητησε διευθυνση και του την εστειλα,αλλα ....
MANOLIS2004 Posted - 06/05/2011 : 19:11:27
Εμένα μου πρότεινε απο την αρχή μόνος του να του στείλω την Δ/νση μου και να στείλει απόδειξη, αλλά να σας πω την αμαρτία μου του είπα δεν πειράζει. Για 8 ευρώ, το θεώρησα υπερβολικό να πληρώνει ταχυδρομικά και να κάνει την διαδικασία. Αυτά που δεν μου άρεσαν με το συγκεκριμένο πρακτορείο είναι τα εξης:
1. Στην εκκίνηση ήταν σε πολύ άσχημη θέση. Λες και ήταν απλός θεατής και είναι πίσω απο σηκωμένα χέρια με κινητά κλπ..
2. Ζήταγε απο τιμές ότι να ναι. Εμένα στην αρχή μου ζήταγε 5 ευρώ για κάθε φωτό, και εγω του λέω θα σου δώσω 8 για 6 φωτό απο την εκκίνηση. (και αυτά πολλά είναι...)
Τις φωτό τις έχω στο facebook. Οποιος θέλει ας τις κατεβάσει απο εκει...Μην τις ξαναγοράσετε

MANOLIS2004
stratus Posted - 06/05/2011 : 18:45:45
quote:
Originally posted by SIM

SRATUS, Δεν νομίζω ότι θα περιμενα να μου στείλει απόδειξη, δεδομένου ότι στην αρχή τουλάχιστον χρέωνε όσο ήθελε . Εγώ με λιγότερες φωτογραφίες πληρώσα περίσσοτερα και άλλος με περισσότερες λιγότερο. Πολύ αργότερα έβγαλε ενιαίο τιμοκατάλογο, όταν μας έστειλε e-mail για να επιλέξουμε φωτογραφίες , τις οποίες και είχαμε αγοράσει βδόμαδες πριν.Νομίζω ότι η διοργάνωση του Μαραθώνιου οφείλει να του επιβάλει να μας στείλει απόδειξη.


Tελικα μετα απο απειλες μου ειπε οτι θα τη στειλει τη Δευτερα,γιατι ενω του εχω καταθεσει τα χρηματα εδω και 18 ημερες σημερα πηγε να το ελεγξει στην τραπεζα.Δεν ειναι τα 9 ευρω που εδωσα αλλα η κοροιδια.Αν δεν τη στειλει και τωρα θα με μαθει και απο αλλο χερι ....
SIM Posted - 06/05/2011 : 17:55:43
SRATUS, Δεν νομίζω ότι θα περιμενα να μου στείλει απόδειξη, δεδομένου ότι στην αρχή τουλάχιστον χρέωνε όσο ήθελε . Εγώ με λιγότερες φωτογραφίες πληρώσα περίσσοτερα και άλλος με περισσότερες λιγότερο. Πολύ αργότερα έβγαλε ενιαίο τιμοκατάλογο, όταν μας έστειλε e-mail για να επιλέξουμε φωτογραφίες , τις οποίες και είχαμε αγοράσει βδόμαδες πριν.Νομίζω ότι η διοργάνωση του Μαραθώνιου οφείλει να του επιβάλει να μας στείλει απόδειξη.
MANOLIS2004 Posted - 06/05/2011 : 15:13:17
Δωρεάν υπάρχουν στο my-studio.gr
Απο εκεί και πέρα με πληρωμη πρέπει να στείλεις ε-μαιλ στο επίσημο πρακτορείο της διοργάνωσης με τον αριθμό σου και να σου στείλει τι έχει.

MANOLIS2004
Johny-B Posted - 06/05/2011 : 15:08:18
quote:
Originally posted by stratus

Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο τα παιδια που αγορασε φωτογραφιες ελαβε την αποδειξη;


Καλησπέρα. Που υπάρχουν διαθέσιμες οι φωτογραφίες του αγώνα;

_________________________
Τρεχάτε ποδαράκια μου...!
stratus Posted - 06/05/2011 : 11:48:25
Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο τα παιδια που αγορασε φωτογραφιες ελαβε την αποδειξη;

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000