Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθωνιος Βιεννης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ilias137 Δημοσιευτηκε - 11/04/2012 : 20:04:47
Την Κυριακη,πρωτα ο θεος θα συμμετασχω στον ημιμαραθωνιο της Βιεννης.Στα πλαισια αυτα εκανα σημερα μια απο τις τελευταιες προπονησεις.12 χμ λοιπον και εβαλα και ενα 5αρι το οποιο βγηκε σε 20,20 λεπτα.Με βλεπω αρκετα καλα...καταπληκτικο τρεξιμο σημερα,ανετο το ταληρο και ελπιζω ολα να πανε καλα..θα ειμαι βεβαια κουρασμενος απο τη γυρα του Σαββατου στην πρωτευουσα της Αυστριας αλλα πανω απ ολα η βολτα...αλλωστε ειναι το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο και θελω να το χαρω...περυσι εχασα τη βαρκελωνη,να μην πω πως,φετος ελπιζω να μην συμβουν τα ιδια..καλο βραδυ!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dpkouk Posted - 22/04/2012 : 11:35:20
ας γυμναζονται βασιλη κι ας κανουν ο,τι χρονο ναναι..

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
vasilis dr Posted - 22/04/2012 : 01:21:10
Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, ήταν τόσο όμορφο και γεμάτο αυτό το 5νθήμερο στην Βιέννη, που όταν γύρισα πίσω, δεν μπορούσα να ησυχάσω ούτε να το βγάλω σιγά-σιγά απο το μυαλό μου.
Τα τέκνα πάντα τρέχουν και αυτά στους παιδικούς αγώνες, τα έχω περάσει άλλωστε το μικρόβιο μας, και τα προπονώ προς το παρόν εγώ, ελπίζω να γίνουν καλοί Δρομείς κάποτε!
ilias137 Posted - 21/04/2012 : 23:22:36
Βασιλη πολυ ομορφες οι φωτο..ειδικα με τα παιδακια σου...ελπιζω κι εγω μια μερα να τρεχω και να με περιμενουν τα παιδια στον τερματισμο..παντως η Βιεννη ηταν τελεια και η διοργανωση αψογη!!!
dpkouk Posted - 21/04/2012 : 17:03:28
νασαι καλα παντα τετοια βασιλη...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 21/04/2012 : 15:19:55
Φφφφφφφφφφφφ...έπεσα σε κατάθλιψη.
Ωραία παιδάκια έχεις Βασίλη.
Να σου ζήσουν φίλε

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
NIKOS T. Posted - 21/04/2012 : 13:22:25












"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
NIKOS T. Posted - 21/04/2012 : 09:59:43
quote:
Originally posted by vasilis dr

Ε ρε Ηλία, ξύνεις αναμνήσεις φίλε μου.....................
Νίκο με το συμπάθειο, ξέρω είμαι λίγο ''ξεκάρφωτος'', αλλα επειδή με τις φωτογραφίες έχω θέμα, μπορώ να σου στείλω με email 3,4 απο πέρσι στην Βιέννη, για να τις βάλεις στο παρόν θέμα; νομίζω οτι θα είναι το αλάτι στις παραπάνω του Ηλία,και θα δώσουν ένα πιο έντονο χρώμα σε έναν απο τους κορυφαίους Μαραθώνιους/Ημιμαραθώνιους της Ευρώπης.


Φυσικά Βασίλη,τις περιμένω για να τις ανεβάσω.


"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
ilias137 Posted - 21/04/2012 : 09:46:16
Καλημερα!!!
Νικο ευχαριστω πολυ για τις φωτογραφιες που ανεβασες εδω.Εχουν ολοι τωρα την ευκαιρια να δουν μερικες απο τις ωραιες στιγμες που περασα στη Βιεννη.Τη σημαια την ειχα πανω μου.Φορουσα μια ζωνη,αυτη που βαζουμε νερα και την σημαια την ειχα διπλωσει γυρω της..ηταν φοβερη εμπειρια.Οποιος εχει τη δυνατοτητα γιατι ζουμε και σε δυσκολες εποχες καλο ειναι να αξιοποιησει την ευκαιρια του εξωτερικου σε συνδυασμο με εναν αγωνα...Να ειστε ολοι καλα,ευχαριστω για αλλη μια φορα.
vasilis dr Posted - 21/04/2012 : 09:41:48
Ε ρε Ηλία, ξύνεις αναμνήσεις φίλε μου.....................
Νίκο με το συμπάθειο, ξέρω είμαι λίγο ''ξεκάρφωτος'', αλλα επειδή με τις φωτογραφίες έχω θέμα, μπορώ να σου στείλω με email 3,4 απο πέρσι στην Βιέννη, για να τις βάλεις στο παρόν θέμα; νομίζω οτι θα είναι το αλάτι στις παραπάνω του Ηλία,και θα δώσουν ένα πιο έντονο χρώμα σε έναν απο τους κορυφαίους Μαραθώνιους/Ημιμαραθώνιους της Ευρώπης.
NIKOS T. Posted - 21/04/2012 : 07:46:05























"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Aytoxeiras Posted - 20/04/2012 : 11:33:44
Ηλία συγχαρητήρια. Σε παραδέχομαι για άλλη μια φορά.Είσαι παράδειγμα προς μίμηση.
Μια απορία έχω...τη σημαία που την κράταγες όσο έτρεχες; ή στην έδωσε η φίλη σου πριν τον τερματισμό;
dpkouk Posted - 20/04/2012 : 10:12:27
quote:
Originally posted by Dimosthenis

Κι εγώ είχα τρέξει το Πάσχα του 09.
Καλή επιτυχία Ηλία. Αν σε ενδιαφέρει, η ανάσταση στην ορθόδοξη εκκλησία είναι υπέροχη.
Υπάρχει και παραδοσιακό τραπέζι σε ελληνική ταβέρνα εκεί κοντά.
Και πάλι καλή επιτυχία.


α ρε δημο,μεγαλεια που ζησαμε...ωραιες εποχες..

ηλια παντα τετοια

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 20/04/2012 : 09:54:18
HOFBURG

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
NIKOS T. Posted - 20/04/2012 : 09:50:54


"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
ilias137 Posted - 20/04/2012 : 09:43:18
Καλημερα σε ολους σας!!
Ευχαριστω παρα πολυ για τα συγχαρητηρια.Να στε ολοι καλα και υγιεις.Ευχομαι να ζησετε αναλογες στιγμες αν δεν το εχετε ηδη κανει.Θα ανεβασω και φωτο για να απολαυσετε τις εικονες που περιγραφω...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000