Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθωνιος Βιεννης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 11/04/2012 :  20:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την Κυριακη,πρωτα ο θεος θα συμμετασχω στον ημιμαραθωνιο της Βιεννης.Στα πλαισια αυτα εκανα σημερα μια απο τις τελευταιες προπονησεις.12 χμ λοιπον και εβαλα και ενα 5αρι το οποιο βγηκε σε 20,20 λεπτα.Με βλεπω αρκετα καλα...καταπληκτικο τρεξιμο σημερα,ανετο το ταληρο και ελπιζω ολα να πανε καλα..θα ειμαι βεβαια κουρασμενος απο τη γυρα του Σαββατου στην πρωτευουσα της Αυστριας αλλα πανω απ ολα η βολτα...αλλωστε ειναι το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο και θελω να το χαρω...περυσι εχασα τη βαρκελωνη,να μην πω πως,φετος ελπιζω να μην συμβουν τα ιδια..καλο βραδυ!!

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2012 :  20:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλά να περάσεις Ηλία. Περιμένουμε αναλυτική αναφορά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2012 :  20:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε Ηλία όπως τα είπες,το τερπνόν μετά του ωφελίμου!
Καλά να περάσετε και οπωσδήποτε κάτω από 1:30 στο μισό μαραθώνιο(το χρωστάς στον εαυτό σου από την Καλαμπάκα).
Η Βιέννη είναι πανέμορφη,ειδικά αυτή την εποχή!
Μην παραλείψεις να επισκεφτείς την πλευρά της πόλης που περνά ο Δούναβης!
Επειδή είναι τόσο όμορφη όλοι οι οδηγοί ξεχνούν και αυτή την πλευρά της.
Έτσι πολλοί πάνε Βιέννη χωρίς να δουν Δούναβη.

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2012 :  22:43:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω παιδια!!!Γιωργο βεβαιως θα εχω αναλυτικη αναφορα μετα την επιστροφη μου.Νικο θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο.Αισθανομαι καλα.Ιωσεις δεν υπαρχουν αυτη τη φορα,η προετοιμασια πηγε καλα,ελπιζω να κατεβω το 1,30.Το χρωσταω αλλωστε οπως το ειπες...οσο για τα αξιοθεατα η Μιρκα εχει καταγραψει τα παντα.Μεσα κι ο Δουναβης.Ειναι σαν να βρισκομαι ηδη εκει...μαλλον η Μιρκα θα μου βγαλει το λαδι και οχι ο ημι...χαχα!!!Τα λεμε μετα την επιστροφη μου με τις εντυπωσεις..!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  00:06:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Καλη δυναμη φιλε μου !!!

Παναγιωτης .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  00:12:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
με το καλο...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  08:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Άντε και με τη νίκη.Κανόνισε να φτάσει ψηλά το έμβλημα της πατρίδας μας.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  10:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω πολυ παιδια!!!Μου δινετε ενεργεια και δυναμη για τον αγωνα.Θα εχω μαζι μου και ελληνικη σημαια που σκεφτομαι να ανοιξω τερματιζοντας.Αν αυτο συνοδευτει και με ενα καλο χρονο θα ειμαι πολυ χαρουμενος.Σε καθε περιπτωση ανυπομονω να ζησω τη μοναδικη αυτη εμπειρια...40000 δρομεις περιπου και στους 2 αγωνες...κολαση!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  10:49:38  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φάε και κανά σνίτσελ
Δεν θυμάμαι το όνομα του μαγαζιού πολύ κοντά στην Stephenplatz που έχει τα φοβερά σνίτσελ-σήμα κατατεθέν της Βιέννης.Πάντως είναι πίσω και διαγώνια από τον Καθεδρικό ναό του Αγ.Στεφάνου στο κέντρο της Βιέννης.

ΑΝΤΕ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thesalos
Advanced Forum-Runner

220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  11:44:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιλε δρομεα να περασεις καλα
παρε καμια μπουζα με ελλην.σημαια,κανα καπελο μπλε,να δουν οτι οι
ελληνες ειναι ζωντανοι και "τρεχουν"

thesalos
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  11:50:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
...και να γράφει PROUD TO BE GREEK

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  14:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια αισθανομαι ομορφα μ αυτα που γραφετε και με πορωνετε...αιντε Ελλαδαρα!!!!
Σκοτεινε μαλλον λες το figlmuller.Παντως απ οτι λενε οι φημες για σενα μαλλον δεν εισαι καθολου σκοτεινος...ελπιζω να συναντηθουμε σε κανεναν αγωνα και να γνωριστουμε απο κοντα!!!
Παμε να σηκωσουμε την ελληνικη σημαια ψηλα και φυσικα ειμαστε περηφανοι που ειμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  14:54:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ilias137

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!Μου δινετε ενεργεια και δυναμη για τον αγωνα.Θα εχω μαζι μου και ελληνικη σημαια που σκεφτομαι να ανοιξω τερματιζοντας.Αν αυτο συνοδευτει και με ενα καλο χρονο θα ειμαι πολυ χαρουμενος.Σε καθε περιπτωση ανυπομονω να ζησω τη μοναδικη αυτη εμπειρια...40000 δρομεις περιπου και στους 2 αγωνες...κολαση!!!!




...Θαρρω στο σημειο που τονιζω, ηθελες να γραψεις ''θα ανοιξω'' και οχι ''σκεφτομαι....''

Φυσικα κ θα ανοιξεις την σημαια....100 μετρα πριν,...εως το τερμα...!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  16:26:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ilias137

Παιδια αισθανομαι ομορφα μ αυτα που γραφετε και με πορωνετε...αιντε Ελλαδαρα!!!!
Σκοτεινε μαλλον λες το figlmuller.Παντως απ οτι λενε οι φημες για σενα μαλλον δεν εισαι καθολου σκοτεινος...ελπιζω να συναντηθουμε σε κανεναν αγωνα και να γνωριστουμε απο κοντα!!!
Παμε να σηκωσουμε την ελληνικη σημαια ψηλα και φυσικα ειμαστε περηφανοι που ειμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ!!!





Α ρε Ηλία, ήταν ανάγκη να ανοίξεις τέτοιο θέμα;;;;
Πέρσυ τέτοιον καιρό συμμετείχα στον Ημιμαραθώνιο της Βιέννης, ήταν ο πρώτος μου αγώνας στην Ευρώπη(αν εξαιρέσω την Κύπρο) και ένα μόνο έχω πώ, ότι: Έκανα αρκετό καιρό να συνέλθω απο το όνειρο που έζησα για 5 ημέρες............α ναί,και κάτι ακόμη: έτρεξα με φανέλα που είχε στάμπα και σημαιάκια πίσω-μπρός της πατρίδας μας, και στα τελευταία 300 μέτρα με τον ξάδελφό μου τον Σεραφείμ, ανοίξαμε και τρέξαμε με την γαλανόλευκη που είχαμε μαζί μας σε όλη την διαδρομή,τα χειροκροτήματα και οι φωνές ατελείωτες,θα διαπιστώσεις και εσύ οτι μας γουστάρουν, άλωστε στην Βιέννη συναντάς και πολλά αγάλματα Αρχαίων Ελλήνων........δεν σου εύχομαι να περάσεις καλά,.....αυτό είναι σίγουρο!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  18:19:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπράβο ρε Ηλία, σε παραδέχομαι και σου εύχομαι καλή επιτυχία!
σκέφτομαι κι εγώ του χρόνου την Αυστρία, για φέτος μόνο Γερμανία!
περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις! καλή η ιδέα με τη σημαία πάντως, δεν το είχα σκεφτεί!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2012 :  20:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βασιλη περιγραφεις πολυ ωραιες εικονες.Ανυπομονω για τις στιγμες αυτες και ελπιζω να πανε ολα καλα.Σημερα εκανα και την τελευταια προπονηση μου..ολα δειχνουν καλα..Αυριο αναχωρηση για Αθηνα και Σαββατο Πρωι για Βιεννη.Τρεχουν κι αλλοι Ελληνες στον μαραθωνιο και 2 στον ημι.Ας ελπισουμε να συναντησω καποιον.Η ελληνικη σημαια σιγουρα θα ανοιξει,να δωσουμε το στιγμα μας οτι ζουμε και η καρδια μας χτυπα δυνατα.Η φιλη μου εχει καταγραψει τα παντα για την πολη,απιστευτη,καλυτερη και απο ταξιδιωτικο οδηγο..Θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους σας φιλοι μου για τις ευχες σας.Μου δινετε μεγαλη δυναμη,το ξαναλεω.Ευχαριστω πολυ.Ελπιζω να επιστρεψω τοσο γεματος οσο φευγω..!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000