Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αγωνας 10χλμ ΣΔΥΑ Αγ. Κοσμας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Thanos Δημοσιευτηκε - 20/11/2006 : 12:16:04
Επειδη βλέπω οτι δεν υπαρχει θέμα το ανοιγω εγω. Ποιοι θα είμαστε εκει; Ραντεβου παλι στο στρωμα του υψους; Και μια βαρυσημαντη δηλωση: Οσους δρομείς γνωρίζω απο το Forum και τους βλεπω στην αναστροφή θα τους βαζω τρικλοποδια Δεν θα με ξαναπερασει κανεις Τα ακους Τρυποκαρυδε;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
vasso Posted - 30/11/2006 : 23:27:13
καλως ορισες!! σε αυτες τις ώρες. με ξαφνιασες ομολογω. σχεδον καλο μηνα!!!
MANOLIS Posted - 30/11/2006 : 23:13:20
Ο ενας κοβει ο αλλος ραβει ρεμαλια!!!!!!!θα τα πουμε την επομενη φορα καληνυχτα.
Παρθενικη παρουσια μου τετοια ωρα,ειμαι επισκεψη και δεν αντεξα.
vasso Posted - 30/11/2006 : 22:52:06
ελινα, διαβασες για το πρωτο ζευγαρι μαραθωνοδρόμων που κερδισανε τον μαραθώνιο πιστευω του seattle? αυτος με 2 εικοσι κατι και αυτη με 3 κατι? το σκεφτεστε? ωραιο συζυγικο project.!!! Οσον αφορα τον διαμονα της παραλιακης, εκεινη την ημερα λογο παραλιακης, υποθετω οτι επαιζε εντος εδρας και εκανε και τον δαιμονα του τυπογραφιου να προσκυνησει.
Elina Posted - 30/11/2006 : 21:19:06
quote:
Originally posted by vasso

Βρε παιδια ΜΙΑ ΦΟΡΑ ζήτησα απο τον Μανωλη να με γραψει γιατι καθυστερούσα και στα αποτελεσματα αντι για πετριδου ειμαι λεπίδου!!!! επισης ενω τερματισα χερι χερι με το γλυκο σαλιγκαρακι που μου εκανε παρεα σε ολον τον αγωνα, εκεινη τρεχοντας χαλαρα και εγω δουλευοντας γερα, υπάρχουν δυο ατομα αναμεσα μας!!! Ελινα ακους??? με εμπλαστο και λεπιδου!!!!


Βάσω μου, τι να πω; Ζήλεψε ο δαίμων της παραλιακής, το δαίμονα του τυπογραφίου και του κλεψε τα κόλπα . Αλλά κι εσύ... από τους 400 που ήμασταν εκεί τον Τσουράκη βρήκες να εμπιστευτείς ;;;;

Κατα τ'άλλα ωραία μέρα, ωραίος κόσμος, πάντα τέτοια να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε .
vasso Posted - 30/11/2006 : 20:54:35
Γρηγορη ελπιζω να το αλλαξες στο Μπαμπη Σουγιας!! Σαλιγκαρακι, εισουνα τοσο πιστη που δεν υπαρχει περιπτωση να τερματισε κανενας αναμεσα μας!!! για ποτε ο επομενος αγωνας??
Speedy Posted - 30/11/2006 : 15:57:34
Δεν περιμένω να ενθουσιαστειτε κιόλας αλλά δεν είναι και καθε μερα της κλασσικης (με 300 φωτογραφιες):

http://www.runningnews.gr/show_gallery.asp?id=65&parent=home

Κορίτσια, τα ονοματα σας στα αποτελέσματα διορθωθηκαν...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
saligkari Posted - 30/11/2006 : 12:50:06
quote:
Originally posted by vasso

Βρε παιδια ΜΙΑ ΦΟΡΑ ζήτησα απο τον Μανωλη να με γραψει γιατι καθυστερούσα και στα αποτελεσματα αντι για πετριδου ειμαι λεπίδου!!!! επισης ενω τερματισα χερι χερι με το γλυκο σαλιγκαρακι που μου εκανε παρεα σε ολον τον αγωνα, εκεινη τρεχοντας χαλαρα και εγω δουλευοντας γερα, υπάρχουν δυο ατομα αναμεσα μας!!! Ελινα ακους??? με εμπλαστο και λεπιδου!!!!


quote:
Originally posted by RouDi

Vasso πάλι καλα να λες που εδωσε αυτό το όνομα και με λιγη προσπαθεια καταλαβαινεις οτι εισαι εσυ. Φανταζεσαι να εδεινε κανενα άλλο π.χ. Μπαμπης Σουγιάς αντε να καταλαβεις οτι εισαι εσυ. Αμα εχεις τετοιους φίλους τι να τους κανεις τους εχθρούς

ΠΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗ βλεπω αρχισαμε και χρησιμοποιουμε και άλλες μεθοδους για να βγαζουμε εκτος τους συναθλητές μας

____________________
If you want to run fast, you have to train fast


Γεια! τα κατάφερα κ πάλι να μπω στο σάιτ! (βασικά ακόμα να καταλάβω τι είχε συμβεί!)
Λοιπόν, Βασούλα, κ μένα λάθος με έχουν γράψει, σαν τα σοκολατάκια! Λες να μας ζηλεύουν;
Όντως δ ξέρω αν μεσολάβησαν 2 άτομα μεταξύ μας, κ μένα εντύπωση μου κάνει, αν κ δ αποκλείω το να τερματίσατε μαζί... (τη μία την ξέρουμε κιόλας! εύκολα θα γίνει το φονικό!) Πάντως, μη συγκρίνεσαι με μένα, είπαμε εσύ έχεις 5 παιδιά...κλπ!!! εγώ αν δ τρέξω τώρα, τότε πότε;;;

Ο πιο όμορφος αγώνας είναι αυτός της ζωής...
RouDi Posted - 29/11/2006 : 07:58:09
Μπραβο στο ΣΔΥΑ για τον ωραιο αγωνα και διπλο μπραβο στο Σταυρο που έκατσε και εγραψε όλα αυτα τα ονοματα. Thank you Thank you Thank you

____________________
If you want to run fast, you have to train fast
RouDi Posted - 29/11/2006 : 07:56:23
Vasso πάλι καλα να λες που εδωσε αυτό το όνομα και με λιγη προσπαθεια καταλαβαινεις οτι εισαι εσυ. Φανταζεσαι να εδεινε κανενα άλλο π.χ. Μπαμπης Σουγιάς αντε να καταλαβεις οτι εισαι εσυ. Αμα εχεις τετοιους φίλους τι να τους κανεις τους εχθρούς

ΠΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗ βλεπω αρχισαμε και χρησιμοποιουμε και άλλες μεθοδους για να βγαζουμε εκτος τους συναθλητές μας

____________________
If you want to run fast, you have to train fast
vasso Posted - 28/11/2006 : 22:41:59
Βρε παιδια ΜΙΑ ΦΟΡΑ ζήτησα απο τον Μανωλη να με γραψει γιατι καθυστερούσα και στα αποτελεσματα αντι για πετριδου ειμαι λεπίδου!!!! επισης ενω τερματισα χερι χερι με το γλυκο σαλιγκαρακι που μου εκανε παρεα σε ολον τον αγωνα, εκεινη τρεχοντας χαλαρα και εγω δουλευοντας γερα, υπάρχουν δυο ατομα αναμεσα μας!!! Ελινα ακους??? με εμπλαστο και λεπιδου!!!!
nikats Posted - 28/11/2006 : 18:36:42
Την επομενη φορά που θα ζητήσω σχηματισμό σε group δηλ. να ρωτάω και τι φάγατε?!?

"carpe viam"
Dejan Posted - 28/11/2006 : 17:29:38
Σύμφωνα με τα αποτελέσματα για 50 secs δεν είμαι στην "αλυσίδα" του "Ζώρζος Group" (άτιμο τσουρέκι)

______________________
*They told me to get a life, but I don't know where to download it*
GLOU GLOU Posted - 28/11/2006 : 13:16:00
quote:
Originally posted by Lazaros

Μπραβο στο Νικο, Σταυρο και σε ολα τα παιδια του ΣΔΥΑ για τον επιτυχημενο αγωνα και διπλα στον Σταυρο για τα αμεσα αποτελεσματα.

Θανο, στον τερματισμο ειναι καποιος με χρονομετρο με πολλα lap, και καθε φορα, που περναει καποιος τη γραμμη παταει lap. Κατοπιν παιρνοντας με τη σειρα τις καρτελιτσες, αντιπαραβαλουν τους χρονους με τα ονοματα.
Αυτο που πρεπει να προσεχθει ειναι α)να εισαι γρηγορος στο χρονομετρο οταν πεφτουν πολλοι μαζι β) να μπαινουν μετα με τη σειρα αφιξης στο "χωνι" γ) τα καρτελακια να μην μπερδευτουν.

Αρκετες φορες υπαρχουν μικρολαθακια, διοτι καποιο απο τα παραπανω δεν λειτουργησε 100%, αλλα μικρη σημασια εχει. Σχεδον ολοι εχουμε χρονομετρο στο χερι και ξερουμε το χρονο μας, και μενει μονο καποιο ειδος ματαιοδοξιας να το δουμε και στα αποτελεσματα.

"Always look on the bright side of life..."



To kanane me ton idio tropo sto 12 SDYP? Pos tiposane amesos ta apotelesmata?
Thanos Posted - 28/11/2006 : 13:02:37
Ευχαριστώ για την διαφώτιση παιδιά. Πάντως ζόρικη δουλεια να ταιριάξεις τα λαπ με τις καρτέλες και να αποφύγεις μεγάλα λάθη. Εγώ έιχα χρόνο με το ρολοι μου 52:11 και με δείχνουν 51:57. Μπράβο τους.
Lazaros Posted - 28/11/2006 : 12:56:40
Μπραβο στο Νικο, Σταυρο και σε ολα τα παιδια του ΣΔΥΑ για τον επιτυχημενο αγωνα και διπλα στον Σταυρο για τα αμεσα αποτελεσματα.

Θανο, στον τερματισμο ειναι καποιος με χρονομετρο με πολλα lap, και καθε φορα, που περναει καποιος τη γραμμη παταει lap. Κατοπιν παιρνοντας με τη σειρα τις καρτελιτσες, αντιπαραβαλουν τους χρονους με τα ονοματα.
Αυτο που πρεπει να προσεχθει ειναι α)να εισαι γρηγορος στο χρονομετρο οταν πεφτουν πολλοι μαζι β) να μπαινουν μετα με τη σειρα αφιξης στο "χωνι" γ) τα καρτελακια να μην μπερδευτουν.

Αρκετες φορες υπαρχουν μικρολαθακια, διοτι καποιο απο τα παραπανω δεν λειτουργησε 100%, αλλα μικρη σημασια εχει. Σχεδον ολοι εχουμε χρονομετρο στο χερι και ξερουμε το χρονο μας, και μενει μονο καποιο ειδος ματαιοδοξιας να το δουμε και στα αποτελεσματα.

"Always look on the bright side of life..."

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000