Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αγωνας 10χλμ ΣΔΥΑ Αγ. Κοσμας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

Thanos
Advanced Forum-Runner

Greece


322 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 20/11/2006 :  12:16:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδη βλέπω οτι δεν υπαρχει θέμα το ανοιγω εγω. Ποιοι θα είμαστε εκει; Ραντεβου παλι στο στρωμα του υψους; Και μια βαρυσημαντη δηλωση: Οσους δρομείς γνωρίζω απο το Forum και τους βλεπω στην αναστροφή θα τους βαζω τρικλοποδια Δεν θα με ξαναπερασει κανεις Τα ακους Τρυποκαρυδε;

natasha
Forum-Runner



141 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  14:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή ίσως τρέξω την Κυριακή, μήπως ξέρει κανείς αν πρέπει να δηλωθούμε από πριν και πως γίνεται αυτό; Καλύτερα δεν ειναι να δηλωθούμε από πριν;
Ν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MAK
Forum-Runner

124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  17:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είτε 5 λεπτά είτε 5 ημέρες πριν δηλωθείς το ίδιο πράγμα είναι. Οπότε don't
worry...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  17:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι δηλώσεις θα γίνουν επι τόπου εκει Νατασσα, δυστυχως γιατι προβλέπεται παλι να γινει ο χαμός...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotiris
Senior Forum-Runner

Greece


822 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  17:53:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Speedy

Οι δηλώσεις θα γίνουν επι τόπου εκει Νατασσα, δυστυχως γιατι προβλέπετε παλι να γινει ο χαμός...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy



Και στο πρόσφατο 12αρι του ΣΔΥΠ οι δηλώσεις έγιναν επί τόπου δίχως ωστόσο να προκύψει το παραμικρό πρόβλημα ή καθυστέρηση. Ήταν μάλιστα η πιο γρήγορη και άνετη εξυπηρέτηση που έχω συναντήσει γι'αυτό και άξια λόγου αλλά και μίμησης .

Υ.Γ. Ουπς, πάλι λάθος. Τα παραπάνω σχόλια χρεώστετα στην Elina κι ουχί στο Sotiri

Edited by - sotiris on 20/11/2006 17:55:40
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  18:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ το έχω δηλώσει ότι θα είμαι εκεί αλλά θα τρέξω πολύ συντηριτικά λόγω ενώς πολύ μικρού τραυματισμού (κουραση). Ρυθμός 4.40/km. Όσοι πιστοί προσέλθετε

______________________
*They told me to get a life, but I don't know where to download it*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

turtle
Senior Forum-Runner

Greece


553 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  18:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αντε να κάνουμε νέο ρεκορ συμμετοχών ατόμων του forum σε αυτό τον αγώνα.

: mind the gap! :
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  20:11:02  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτός είναι ο αργός σου ρυθμός Dejan;;;; Εγώ λέω να πάω με 6:00/χλμ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bipbip
Senior Forum-Runner

British Indian Ocean Territories


494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  20:12:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit bipbip Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πάντως θα τρέξω αυτή τη φορά μαζί με τον Μαγγίνα.Θα το πάει βόλτα στη θάλασσα οπότε μια χαρά θα μου κάτσει.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  20:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kate

Αυτός είναι ο αργός σου ρυθμός Dejan;;;; Εγώ λέω να πάω με 6:00/χλμ!


Έλα μαζί και να δεις ότι ούτε που θα σου φανείΊσως να πάω και λίγο πιο αργά, ανάλογα πόσο θα πάει το group του Ζώρζου

______________________
*They told me to get a life, but I don't know where to download it*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GEORGE KIR
Newbie Forum Runner



40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  21:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θανο θα τα πουμε τη Κυριακη.Φερε και τα ρουχα που ....μαζεψες στον Μαραθωνιο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

unknown
Advanced Forum-Runner

221 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  21:36:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλοί οι Σύλλογοι Δρομέων, πολλά τους χρωστάμε εδώ και δεκαετίες, οι καιροί όμως έχουν αλλάξει. Τι τους εμποδίζει να βρουν ένα τρόπο για δηλώσεις μέχρι την παραμονή και να αφήσουν μόνο ένα 20-30% για τους αναποφάσιστους της τελευταίας στιγμής; Τόσο δύσκολο είναι να δημοσιοποιήσουν ένα fax και ένα mail με μια απλή φόρμα εγγραφής; Πόσο κοστίζει; Τίποτα. Οι εγγραφές δε θα γίνουν λιγότερες έτσι. Anyway, καλή τύχη σε όσους τρέξουν και.. μη σπρώχνεστε, θα προλάβετε όλοι να μπείτε μπροστά τωρα που δεν έχει ηλ. χρονομέτρηση. Και για να πούμε και ένα καλό λόγο, ο ΣΔΥΑ είναι ο μοναδικός Σύλλογος του είδους του που νοιάστηκε να τρέχουν οι αθλητές σε μια στάνταρ μετρημένη διαδρομή. Μεγάλο πράγμα να ξέρεις τι τρέχεις και πώς το τρέχεις. Για κοίτα σε όλους τους άλλους λαϊκούς αγώνες τι γίνεται... Άλλα αντ' άλλων και αμα μπορείτε, να με πείσετε για το αντίθετο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saligkari
Advanced Forum-Runner

Greece


367 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2006 :  21:41:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλησπέρα! λογικά θα είμαι κ γω εκεί(αυτό δ θα το ξέρω στα σίγουρα παρά την ίδια μέρα!), κ επίσης, λογικά θα το πάω σε ρυθμό συνεχόμενου(γιατί λογικά κ πάλι θα χω βαρέσει κομμάτια την προηγούμενη). οπότε kate λογικά θα σε γνωρίσω...!
Thano σε τι ρυθμό θα το τρέξεις; (ώστε να το πάω πιο αργά... δ θέλω να φάω τρικλοποδιά!!!)

Ο πιο όμορφος αγώνας είναι αυτός της ζωής...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2006 :  05:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν είναι να πας στο ρυθμό που γράφω λογικά saligkari θα γνωριστούμε. Dejan μάλλον θα σε δω πριν από τον αγώνα, γιατί το 4:40 με την προπόνηση που (δεν) έχω κάνει μού φαίνεται κομματάκι δύσκολο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2006 :  07:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Thanos Δημοσιευτηκε - 20/11/2006 : 12:16:04
Επειδη βλέπω οτι δεν υπαρχει θέμα το ανοιγω εγω. Ποιοι θα είμαστε εκει; Ραντεβου παλι στο στρωμα του υψους; Και μια βαρυσημαντη δηλωση: Οσους δρομείς γνωρίζω απο το Forum και τους βλεπω στην αναστροφή θα τους βαζω τρικλοποδια Δεν θα με ξαναπερασει κανεις Τα ακους Τρυποκαρυδε;


Θανο μηπως εχεις κανει ποδοσφαιριστης ;
Κατι σε Γκοϊκοετσα ή εστω Αβρααμ Παπαδοπουλος ;


Παντως επειδη την Κυριακη θα εχεις πολυ δουλεια και δεν σε βλεπω να προλαβαινεις, καλου κακου παρε και κανα βοηθο, μου σου ξεφυγει κανεις .


Παντως αγορινα μου, οτι εσυ θα κανεις με κοπο και ιδρωτα ο Τσουρακης το κανει με το ΜΑΤΙ, να μη μιλησουμε για τα διασημα κουκλακια του .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

politis
Forum-Runner

Greece
130 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2006 :  07:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit politis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
η συναντηση στο στρωμα του αλματος τι ωρα θα γινει? πριν ή μετα τον αγωνα. ευχομαι να γνωρισω καποιους απο εσας !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000