Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Δρόμος Εμμανουήλ Παπά

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
NBLACKS Δημοσιευτηκε - 30/11/2006 : 13:43:23
Θα γίνει δεν θα γίνει? Πόσα χιλιόμετρα θα είναι ο αγώνας που και πότε?
Μπορεί να μας πληροφορήσει κάποιος?
Άκουσα κάτι για 10/12. Ισχύει?

Οι δοκιμασίες μπορεί να είναι πιο σκληρές απ΄ όσο φανταζόμαστε. Αλλά είναι απαραίτητες για να μάθουμε. Και κάθε δοκιμασία μας φέρνει πιο κοντά στην πραγματοποίηση των ονείρων μας.
9   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dimitrios kr Posted - 11/12/2006 : 12:17:16
Φίλε stibens, συγχαρητήρια για τον αγώνα σου.
Εγώ δυστυχώς, δεν έλαβα μέρος γιατί στην προπόνηση του Σαββάτου έβγαλα ένα πρόβλημα στο πόδι και δεν ήθελα να το ζορίσω σε αγώνα.
Αύριο θα επιχειρήσω 25άρι και αν όλα πάνε καλά, θα κάνουμε μαζί και το 25άρι της Κυριακής. Θα επικοινωνήσω μαζί σου αύριο το απόγευμα.
stibens Posted - 11/12/2006 : 09:47:19
Δημήτρη καλημέρα,την Κυριακή αν δεν προκύψει κάτι θα το κάνουμε το 25άρι,πώς πήγες στον αγώνα? εγω τα πήγα πολυ καλά έκανα 3.21.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
dimitrios kr Posted - 09/12/2006 : 11:20:39
φίλε stavros, ποιόν Τάσο ποιάς Λίας; (αν δεν θέλεις να γράψεις επίθετα, στείλε e-mail)
dimitrios kr Posted - 09/12/2006 : 10:10:33
Φίλοι stibens και bkafkas, σας ευχαριστώ για τις ευχές σας. Κι εσείς να περάσετε όμορφα στο Λιτόχωρο.
(με την ευκαιρία, την άλλη Κυριακή 17/12, 25km, να βρεθούμε).

Για όλους τους υπόλοιπους φίλους που θα τρέξουν, καλή επιτυχία!
bkafkas Posted - 08/12/2006 : 20:02:45
Δημήτρη καλή επιτυχία την κυριακή kai enjoy the ride. από δευτέρα να τηλεφωνηθούμε.
stibens Posted - 08/12/2006 : 13:08:23
Δημήτρη εγω δεν θα έρθω φέτος,θα είμαι στον Χειμερινό Ενιπέα, έχω αδυναμία στο βουνό,σου εύχομαι καλή επιτυχία.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
dimitrios kr Posted - 07/12/2006 : 15:33:25
Ποιος φίλος θα πάει στο συγκεκριμένο αγώνα;
(θα πάω διότι το χωριό Εμμανουήλ Παππάς, είναι ο τόπος καταγωγής μου, το χωριό μου).

Επίσης, μια και αναφέραμε το συγκεκριμένο χωριό, (που ως γνωστόν, η προφορά των κατοίκων του ήταν πολύ «βαριά»), προσπαθήστε να μεταφράσετε την παρακάτω φράση: (το απόσπασμα παρατίθεται εις άπταιστον νταρνακικήν)
«Έβα μαρή, τι είν’ αυτό; Ντραντανιάχ’ καν τα μπουμπρέκιαμ’. Βρουντούν’ ξι πατσιάς ζουμ.»…

Σημείωση:
Όλες οι λέξεις είναι ελληνικές, μόνο που είναι … λίγο… (λίγο;;;) κομμένες και παραλλαγμένες…
Παρεμπιπτόντως, το τρέξιμο, το λένε «πλάλ’μα» (πλάλημα, από το πλαλώ, δηλ. τρέχω).
Πολύ πιθανόν, όσοι τρέξουν (και περνώντας μέσα από τα χωριά), να ακούσουν
την εξής φράση: «Αρή, διέτα τα γκουλιαρούδια πως πλαλούν, ντιπ κουντούρτσαν τα σχαμάδια»

Αυτά!
NBLACKS Posted - 30/11/2006 : 13:55:11
Θα είμαι στον Όλυμπο για το "χειμερινό Ενιπέα" αλλά θα ενδιέφερε πολλούς να ξέρουν ότι υπάρχει κι άλλος αγώνας την ίδια ημέρα στη γειτονειά μας...
Αν τη βρεις την προκύρηξη στείλτην να δημοσιευτεί και εδώ.
Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Οι δοκιμασίες μπορεί να είναι πιο σκληρές απ΄ όσο φανταζόμαστε. Αλλά είναι απαραίτητες για να μάθουμε. Και κάθε δοκιμασία μας φέρνει πιο κοντά στην πραγματοποίηση των ονείρων μας.
apostolis Posted - 30/11/2006 : 13:51:58
Ο αγώνας θα γίνει 10/12. Έχει βγει προκήρυξη από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Σερρών (τηλ.2321050818). Λεπτομέρειες αν θέλεις αύριο που μπορώ να έχω την προκήρυξη.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000