Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Σπάρταθλον 2012

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
SKOTEINOS Δημοσιευτηκε - 14/09/2012 : 20:17:48
Πλησιάζει ο καιρός...
...για τον απόλυτο αγώνα.
2 βδομάδες έμειναν.
Έτσι την Παρασκευή 28/9 350 θεοί-δρομείς θα στηθούν στην αφετηρία του ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ 2012,στο Ηρώδειο στις 7.00 το πρωί με σκοπό να τερματίσουν στην Σπάρτη.Ανάμεσά τους και 44 συμπατριώτες μας εκ των οποίων 2 φίλοι μου,ο Τάσος Γιόγιακας και ο Νίκος Δασκαλόπουλος από την Σπάρτη,ο οποίος τι πιο βολικό από το να τερματίσει στην Σπάρτη.

Καλή προετοιμασία σε όλους τους δρομείς και καλό τερματισμό να έχετε όλοι σας.

Θα είμαι στην αφετηρία στο Ηρώδειο εκείνη την ημέρα,όπως και πέρσι.Όσοι επιθυμείτε να ρθειτε ,ελάτε να χειροκροτήσουμε τους θεούς.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
TEMONAEK Posted - 31/10/2012 : 20:38:07
Είπαμε, η Ιθάκη δεν με γέλασε, ΜΕ χαμογέλασε!!!.... ήδη κατάλαβα Ιθάκες τι σημαίνουν...φτάνοντας στην Σπάρτη!!!
Όταν χαίρονται οι φίλοι, χαιρόμαστε περισσότερο!!! Με την ΑΕΚ στην καρδιά, όλα είναι Δυνατά!!! Μόνο ΑΕΚ!!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠ΄ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ - ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ - ΑΕΚ ΑΡΡΏΣΤΙΑ!!!

TEMONAEK
ANASTASIOS Posted - 23/10/2012 : 23:21:14
quote:
Originally posted by TEMONAEK

Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK




Μπράβο βρε Γιωργάρα.Οσα συγχαρητήρια και εύγε να σου πούμε είναι λίγα.

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Orcatattoo Posted - 23/10/2012 : 21:35:55
quote:
Originally posted by TEMONAEK

Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK



Γιώργο πολλά συγχαρητήρια για τον αγώνα σου κατα κύριο λόγο και για τον τερματισμό σου κατα δεύτερο! Γιατί θέλει μεγαλη δύναμη να ξεκινήσεις έναν τέτοιο αγώνα, τεράστια ψυχικά αποθέματα!!
Μπράβο και πάλι μπράβο!
Πάντως.. δεν ξέρω τι έγινε στους άλλους σταθμούς που πέρασες αλλά στον 57 σου κάναμε ΑΕΚτζίδικη υποδοχή κανονικότατα εε?? Χαχα!!

Good things come to those who wait..
sisi Posted - 20/10/2012 : 00:37:07
Προσωπικά τόν Τέμον δέν τόν ἔχω γνωρίσει ἀλλά στό Δίον, 5χλμ περίπου πρίν τό τέλος τοῦ ἡμί, ἐκεῖ ἀκριβῶς πού ἄρχισα νά βαραίνω καί νά κουράζομαι, κάποιος πού μέ προσπέρναγε με ἐνθάρρυνε, καί μετά ἔγινε καπνός...Ἦταν ὁ Τέμον καί τόν κατάλαβα μετά, ἀφοῦ μέ πέρασε, ἀπό τήν μπλούζα του.
Συγχαρητήρια λοιπόν καί ἀπό ἐμένα καί ἄς μήν γνωριζόμαστε!


Σίση
SKOTEINOS Posted - 19/10/2012 : 20:41:36
quote:
Originally posted by lemonidas1

Πολλα συγχαρητηρια και απο εμενα!Ελπιζω και η ΑΕΚΑΡΑ μας να τα καταφερει οπως τα καταφερες κι εσυ.






ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013
lemonidas1 Posted - 19/10/2012 : 18:10:23
Πολλα συγχαρητηρια και απο εμενα!Ελπιζω και η ΑΕΚΑΡΑ μας να τα καταφερει οπως τα καταφερες κι εσυ.
NIKOS T. Posted - 19/10/2012 : 17:45:30
Τέμον πολλά συγχαρητήρια,έγραψες ιστορία!!
Πολύ λίγοι δρομείς τα καταφέρνουν με την πρώτη!!

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
dpkouk Posted - 19/10/2012 : 17:42:46
quote:
Originally posted by TEMONAEK

Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK


Ευγε ρε φιλαρακι...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Vaterman Posted - 19/10/2012 : 17:27:22
Συγχαρητήρια και από εμένα ΤΕΜΟΝΑΕΚ και για τον άθλο σου στο Σπάρταθλο αλλά και γιατί είσαι ΑΕΚΑΡΑ γιατί αυτή είναι αληθινή μας αρρώστεια!!!!!


quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by TEMONAEK

Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK




ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΡΓΑΡΑ ΜΟΥ.

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ζούσαμε όλοι την αγωνία σου και τρέχαμε και μεις μαζί σου από δω μέσα.
Απέδειξες ότι είσαι ψυχή.Ψυχή που μόνο ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΕΧΟΥΝ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.

Άντε και του χρόνου πιο άνετα να τερματίσεις να μην ανησυχούμε πάλι.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013



ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
SKOTEINOS Posted - 19/10/2012 : 17:23:55
Πέσμας μόνο πώς ήταν τα τελευταία σου χιλιόμετρα;;;φοβήθηκες ότι δεν θα προλάβεις;;;
είχες αγωνία ή ήσουν ήσυχος ότι θα προλάβεις;;;
θα χει εξαιρετικό ενδιαφέρον να μας πεις.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013
SKOTEINOS Posted - 19/10/2012 : 17:21:18
quote:
Originally posted by TEMONAEK

Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK




ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΡΓΑΡΑ ΜΟΥ.

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ζούσαμε όλοι την αγωνία σου και τρέχαμε και μεις μαζί σου από δω μέσα.
Απέδειξες ότι είσαι ψυχή.Ψυχή που μόνο ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΕΧΟΥΝ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.

Άντε και του χρόνου πιο άνετα να τερματίσεις να μην ανησυχούμε πάλι.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013
GERMANOS Posted - 19/10/2012 : 17:16:59
Ένα παμπάλαιο μέλος στα κεντρικά σχόλια
με μία δημοσίευση στο φόρουμ!!!

Συγχαρητήρια ΤΕΜΟΝΑΕΚ για τον τερματισμό σου
Πραγματικός άθλος
και μεγάλη ψυχή
TEMONAEK Posted - 19/10/2012 : 17:11:51
Ευχαριστώ θερμά, μέσα από την καρδιά μου, όλους εσάς που με τον καλό σας λόγο και την αγάπη σας, ήσασταν "κοντά" μου, μου δώσατε δύναμη και κουράγιο για να τερματίσω σε έναν αγώνα Ψυχής, στο 1ο μου ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ. Είναι δικό σας!!! Συγχαρητήρια σε όλους τους δρομείς που ξεκίνησαν τον αγώνα τους κι έδωσαν την ψυχή τους. Θέλει ψυχή να τερματίσεις και άλλη τόση για να σταματήσεις...
Με αγάπη ο 72ος. ΤΕΜΟΝΑΕΚ.-

TEMONAEK
SKOTEINOS Posted - 13/10/2012 : 19:13:45


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 3/8/2013
dpkouk Posted - 13/10/2012 : 19:12:33
στο πα και χτες πας ντουγρου για μηνυση...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000