Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Νέοι δρομικοί στόχοι

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
toulge Δημοσιευτηκε - 20/11/2012 : 23:02:21
Δεν ξερω αν το εχει παθει κανεις σας αλλα το εχω εγω.

Νιωθω οτι μετα την κλασικη αδειασα.Βγηκε ο αγωνας με τα οσα προβληματα μου δημιουργησε αλλα ευτυχως σε αξιοπρεπει επιπεδα , εκανα recovery week με δυο 40λεπτα τρεξιματακια αποκαταστασης και αρκετο ποδηλατο-κολυμπι αλλα πλεον νιωθω εντελως αδειος.

Και αυτη η εβδομαδα θα βγει με χαλαρα τρεξιματα αλλα ενω περυσι ημουν ηδη ετοιμος να τρεξω το 10αρι του ΣΔΥΑ , φετος επειδη ειχα και θεματακι με περιοστιτιδα κνημων και καποια πονακια σε γαμπες-κνημες συνερχομαι σιγα σιγα και δεν ρισκαρω να τρεξω εκει αλλα εχω μια αισθηση οτι θα πηγαινω να τρεχω χαλαρα απλα για να τρεχω χωρις προγραμμα , χωρις διαλλειματικες-long-tempo κλπ.Απλα ελευθερο τρεξιμο που ομως αν δεν εχεις καποιο αμεσο στοχο το κανει καπως βαρετο..

Φαινεται οτι μετα απο μια μακρας διαρκειας προετοιμασια για τον ΚΜΑ που διηρκησε πανω απο 5 μηνες σαν να κατεβασα διακοπτες και βγαινω και τρεχω χαλαρα-χαζα χωρις αυτο να προσφερει τιποτα σε οτι αφορα την βελτιωση παρα μονο την αποκατασταση και την εστω και μικρη συντηρηση της φυσικης μου καταστασης..

think positive
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
zoro Posted - 01/12/2012 : 12:31:15
quote:
Originally posted by hlias_3

Οι συμμετοχές στον αγώνα της Λίμνης Βουλιαγμένης έκλεισαν από την Πέμπτη. Συνολικά 800 δρομείς !!!
Όποιος θέλει να τρέξει... χωρίς χρονομέτρηση και μπάνιο στη λίμνη πλέον !


Οποιος δεν πρόλαβε απλά δεν πάει..
hlias_3 Posted - 01/12/2012 : 12:25:24
Οι συμμετοχές στον αγώνα της Λίμνης Βουλιαγμένης έκλεισαν από την Πέμπτη. Συνολικά 800 δρομείς !!!
Όποιος θέλει να τρέξει... χωρίς χρονομέτρηση και μπάνιο στη λίμνη πλέον !
stratos_al Posted - 28/11/2012 : 20:22:36
Στόχος για το 2013 θα είναι ο τερματισμός τουλάχιστον σε έναν Μαραθώνιο (επιθυμητό και τους 2 Ελληνικούς).

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
vavoulis Posted - 28/11/2012 : 19:12:10
Καταλαβαίνω Νικ, για ολους ειναι ρευστα τα πραγματα...
Θα δούμε...

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.
echetlos Posted - 28/11/2012 : 18:41:26
Είναι λίγο περίεργα τα επαγγελματικά Γιώργο...
Βασικά, περιμένω κάποιες αλλαγές τους επομένους μήνες και η προετοιμασία ίσως να μην χωράει.

"My sport is your sport's punishment"
vavoulis Posted - 28/11/2012 : 18:33:53
quote:
Originally posted by echetlos

quote:
Originally posted by zoro

ΕΝΑΣ είναι ο ΣΤΟΧΟΣ.
21/04 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!




To be (there) or not to be...?

"My sport is your sport's punishment"



Ανέβα εσυ και βλεπω πανστρατια να ακολουθει... αντρες ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.
echetlos Posted - 28/11/2012 : 18:16:57
quote:
Originally posted by zoro

ΕΝΑΣ είναι ο ΣΤΟΧΟΣ.
21/04 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!




To be (there) or not to be...?

"My sport is your sport's punishment"
zoro Posted - 28/11/2012 : 18:15:27
ΕΝΑΣ είναι ο ΣΤΟΧΟΣ.
21/04 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!
Savvas Posted - 28/11/2012 : 18:04:42
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Savvas

Μετα απο 2 καλα δεκαρια που εκανα απο εδω και περα δεν θα τρεξω αλλο αγωνα γρηγορα παρα μονο προπονητικα, ηδη εχω δηλωσει στο 10αρι της Βουλιαγμενης.
Μετα δεν ξερω, σκεφτομαι απο Πανελληνιο Πρωταθλημα 10χλμ (δυσκολο να το κανω),τριαθλακι την ανοιξη μεχρι και Μαραθωνιο στην Θεσσαλονικη.
Μαλλον με βλεπω να κανω κανα 20αρι του Σδυα και το τριαθλο την ανοιξη.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ


...στο 10άρι της Βουλιαγμένης σε "νοικιάζω" για λαγό: σε κάποιο 10άρι της Nike (πάρκο Τρίτση), είχες τραβήξει τον Laga, οπότε ο Λάμπρος έκανε PB (παρόλο που η διαδρομή ΔΕΝ ήταν φλαταδούρα)! Οπότε στη Βουλιαγμένη εσύ θα μιλάς ("μπίρι-μπίρι" για την προπόνησή σου)...και εμείς θα αφήνουμε τα κοκαλάκια μας! Σίγουρα όμως θα πάμε γρήγορα...(εμείς, εσύ είπαμε...προπονητικά)

Free your feet...free your senses!




ΟΚ Θα το κανονισουμε.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
trexantiris Posted - 28/11/2012 : 17:49:44
quote:
Originally posted by Savvas

Μετα απο 2 καλα δεκαρια που εκανα απο εδω και περα δεν θα τρεξω αλλο αγωνα γρηγορα παρα μονο προπονητικα, ηδη εχω δηλωσει στο 10αρι της Βουλιαγμενης.
Μετα δεν ξερω, σκεφτομαι απο Πανελληνιο Πρωταθλημα 10χλμ (δυσκολο να το κανω),τριαθλακι την ανοιξη μεχρι και Μαραθωνιο στην Θεσσαλονικη.
Μαλλον με βλεπω να κανω κανα 20αρι του Σδυα και το τριαθλο την ανοιξη.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ


...στο 10άρι της Βουλιαγμένης σε "νοικιάζω" για λαγό: σε κάποιο 10άρι της Nike (πάρκο Τρίτση), είχες τραβήξει τον Laga, οπότε ο Λάμπρος έκανε PB (παρόλο που η διαδρομή ΔΕΝ ήταν φλαταδούρα)! Οπότε στη Βουλιαγμένη εσύ θα μιλάς ("μπίρι-μπίρι" για την προπόνησή σου)...και εμείς θα αφήνουμε τα κοκαλάκια μας! Σίγουρα όμως θα πάμε γρήγορα...(εμείς, εσύ είπαμε...προπονητικά)

Free your feet...free your senses!
8avos Posted - 28/11/2012 : 15:36:10
πρώτα ο θεός και αν δεν έχω ξεκινήσει ακόμα το ταξίδι μου,όσοι είστε στο μαραθώνιο της θεσσ/κης
θα μαι πάλι εκεί για φωτό.
Αντε σάββα ανέβα!

http://worldvespa.wordpress.com
Savvas Posted - 28/11/2012 : 15:30:49
quote:
Originally posted by Marmite

Μπράβο Σάββα, ξεκίνα να κάνεις τρίαθλα για να είσαι έτοιμος του χρόνου στις Σπέτσες!! Ολόκληρη ομάδα θα κατεβάσω να σε χειροκροτήσει!!!

http://5tinimera.wordpress.com/

Και ένα like στην σελίδα μας!
https://www.facebook.com/5tinimera




Μεχρι τον Οκτωβριο Γιαννα μου......

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Marmite Posted - 28/11/2012 : 15:28:18
Μπράβο Σάββα, ξεκίνα να κάνεις τρίαθλα για να είσαι έτοιμος του χρόνου στις Σπέτσες!! Ολόκληρη ομάδα θα κατεβάσω να σε χειροκροτήσει!!!

http://5tinimera.wordpress.com/

Και ένα like στην σελίδα μας!
https://www.facebook.com/5tinimera
Savvas Posted - 28/11/2012 : 15:22:33
Μετα απο 2 καλα δεκαρια που εκανα απο εδω και περα δεν θα τρεξω αλλο αγωνα γρηγορα παρα μονο προπονητικα, ηδη εχω δηλωσει στο 10αρι της Βουλιαγμενης.
Μετα δεν ξερω, σκεφτομαι απο Πανελληνιο Πρωταθλημα 10χλμ (δυσκολο να το κανω),τριαθλακι την ανοιξη μεχρι και Μαραθωνιο στην Θεσσαλονικη.
Μαλλον με βλεπω να κανω κανα 20αρι του Σδυα και το τριαθλο την ανοιξη.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
ANGEL1 Posted - 28/11/2012 : 15:07:31
Μέχρι το τέλος του χρόνου τέλος οι αγώνες.
Η αγωνιστική σαιζόν ανοίγει πάντα με το 20άρι του ΣΔΥΑ και συνεχίζεται με Θεοδωράκεια.
Ενδιάμεσα βλέπουμε...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000