Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διατροφή
 αποκατασταση μετα το μαραθωνιο κ αυξηση βαρους

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
sotos-marathon Δημοσιευτηκε - 29/11/2012 : 10:27:09
τι λετε περι αυτου του θεματος?
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Hermes Posted - 01/12/2012 : 14:16:16
quote:
Originally posted by Dejan

quote:
Originally posted by sisi

Παιδιά ἐγώ πάλι, ἔχω χάσει 1 κιλό!
Μᾶλλον ἐπειδή ἔχασα μυϊκή μάζα, ἀφοῦ δέν κάνω πλέον τόσα χιλιόμετρα σέ προπονήσεις...


Σίση


Σίση ξέρεις πόσο είναι το 1 κιλό μυική μάζα? :P Όταν θα πας στο χασάπη πες του να σου βάλει 1 κιλό και σύγκρινε το με το τετρακέφαλό σου και θα καταλάβεις ^_^

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”



LOL!!!!
Dejan Posted - 01/12/2012 : 01:21:37
quote:
Originally posted by sisi

Παιδιά ἐγώ πάλι, ἔχω χάσει 1 κιλό!
Μᾶλλον ἐπειδή ἔχασα μυϊκή μάζα, ἀφοῦ δέν κάνω πλέον τόσα χιλιόμετρα σέ προπονήσεις...


Σίση


Σίση ξέρεις πόσο είναι το 1 κιλό μυική μάζα? :P Όταν θα πας στο χασάπη πες του να σου βάλει 1 κιλό και σύγκρινε το με το τετρακέφαλό σου και θα καταλάβεις ^_^

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
sisi Posted - 01/12/2012 : 00:53:08
Παιδιά ἐγώ πάλι, ἔχω χάσει 1 κιλό!
Μᾶλλον ἐπειδή ἔχασα μυϊκή μάζα, ἀφοῦ δέν κάνω πλέον τόσα χιλιόμετρα σέ προπονήσεις...


Σίση
Vaterman Posted - 30/11/2012 : 19:14:20
ααα για τα +3,5 τα δικά μου να μην γκρινιάζω και πολύ τότε εε?

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Hermes Posted - 30/11/2012 : 19:08:22
quote:
Originally posted by sotos-marathon

μα κ εγω πηρα απο τις 12 Νοεμβριου 3-4 κιλα γι αυτο λεω φρενο....κ οταν λεω φρενο εννοω ποιοτητα φαγητου οχι να μην τρωω..



LIKE!
sotos-marathon Posted - 30/11/2012 : 17:14:25
μα κ εγω πηρα απο τις 12 Νοεμβριου 3-4 κιλα γι αυτο λεω φρενο....κ οταν λεω φρενο εννοω ποιοτητα φαγητου οχι να μην τρωω..
toulge Posted - 30/11/2012 : 14:18:15
Εγω απο 12 Νοεμβριου μεχρι και σημερα πηρα 3 κιλα αλλα τα βρηκα σε καλη τιμη...

quote:
Originally posted by Dejan

Κάνω μαραθώνιο και θα πειθαρχήσω στο φαγητό? :P Δεν το δέχομαι :P (ένα ψητό στο 4 παρακαλώ...)

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”



think positive
Dejan Posted - 30/11/2012 : 14:12:06
Κάνω μαραθώνιο και θα πειθαρχήσω στο φαγητό? :P Δεν το δέχομαι :P (ένα ψητό στο 4 παρακαλώ...)

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
sotos-marathon Posted - 30/11/2012 : 13:49:45
εγω πιστευω παιδια οτι κ λιγο πειθαρχια παραπανω κανει καλο ωστε να πετυχουμε τους στοχους μας πιο ευκολα κ πιο ξεκουραστα...γι αυτο απο εχθες οχι μονο φρενο αλλα κ χειροφρενο μπορω να πω....
Dejan Posted - 30/11/2012 : 12:36:56
Εγώ έχω ξεκινήσει από τώρα το φόρτωμα ώστε μετά τις εορτές να ξεκινήσω να χάνω πολλά κιλά για να έχω κίνητρο ^_^

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Marmite Posted - 30/11/2012 : 12:01:04
κι εγώ λόγω γιορτών που έρχονται, σκέφτομαι να προσπαθήσω να χάσω λίγο, ώστε μετά την πολυφαγία των διακοπών να είμαι στα ίσα μου πάλι...

http://5tinimera.wordpress.com/

Και ένα like στην σελίδα μας!
https://www.facebook.com/5tinimera
Hermes Posted - 29/11/2012 : 18:31:29
...έρχονται και γιορτές...
γαλοπούλες, γλυκά, τσιμπουσάκια, απροπονησιά...

Ιανουάριο ξεκινάμε προετοιμασία με +3-5 κιλά για ενδυναμωση γαμπων και τετρακέφαλων
dpkouk Posted - 29/11/2012 : 18:22:15
παιδες θελει φρενο...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
trexantiris Posted - 29/11/2012 : 18:03:43
Για μαζευτείτε παρακαλώ! Λίγα μανταρίνια απλά έφαγα τώρα. Κάνω χώρο για τα μελομακάρονα που θα "κατεβάσω"...

Free your feet...free your senses!
vavoulis Posted - 29/11/2012 : 16:45:30
quote:
Originally posted by sotos-marathon

Σωστος ο Γιωργος με το μιλφειγκ!



το "μιλφειγκ" ηταν μαζι με τον ηχο της κατεβασιάς

μιλφειγ γκλουγκ!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχ

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000