Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ος Λαικός Αγώνας Δρόμου Πυλαίας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
yiannis444 Δημοσιευτηκε - 21/11/2012 : 17:36:55
http://runningnews.gr/item.php?id=12864

15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sugar Posted - 22/12/2012 : 09:29:04
Βγηκαν τα αποτελεσματα.....

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
sugar Posted - 21/12/2012 : 08:42:06
τα αποτελεσματα απο τις πανελληνιες πιο γρηγορα βγηκαν!!!!
Τσαγερ βγαλε αποτελεσματα.....ο λαος περιμενει!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
efkellis Posted - 20/12/2012 : 14:46:20
όλα καλά με τον αγώνα αλλά κάποια στιγμή δε πρέπει να δούμε και τα αποτελέσματα;;;;
Gourou Posted - 20/12/2012 : 11:54:19
Εχουμε κανενα νεο για τα αποτελεσματα ;; Φημες αναφερουν οτι "χαθηκαν" στη γραμματεια μετα το τελος του αγωνα..Καποιος αρμοδιος να απαντησει υπαρχει ;
sugar Posted - 20/12/2012 : 09:02:25
quote:
Originally posted by Fidelio

[quote]Originally posted by sugar

fidelio θα σας δουμε και στο καυτατζογλειο 29.12 09.00 το πρωι στο 10 αρακι?????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!



Sugar ναι ! Αν και δεν ήξερα οτι γινεται κάτι ανάλογο και εδώ.

Ειχαμε πει εγώ και η συντροφος να κατέβουμε Τρίπολη για πρωτοχρονιά (απο εκεί είμαι εγώ) , αλλά μάλλον δεν θα μπορέσουμε οπότε ναι θα είμαστε εκεί.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
[/quot......ΟΚΟΚ FIDELIO...Δες το αντιστοιχο θεμα σας δηλωνω συμμετοχη και τους δυο!!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
sugar Posted - 20/12/2012 : 08:58:49
quote:
Originally posted by saridis

ευθυμιε νομιζα ελεγες για το 10αρακι του σεβας στο καυταντζογλειο...θυμασαι ποτε γινεται εκεινο?

===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============

...Παυλε θα σε ενημερωσω ποτε θα γινει το 5 αρακι και ποτε το 10 αρακι στο καυτατζογλειο.....καλημερα απο θεσσαλονικη...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
saridis Posted - 18/12/2012 : 18:29:51
Περι αγωνα πυλαιας...

να αρχισω τα αρνητικα:

1.η καφριλα δρομεα (γνωστου μου κιολας...) που εκανε φασαρια στην γραμματεια της εκκινησης γιατι του ζητησαν το νουμερο του (υπηρχε αναρτημενη λιστα στην εισοδο του κτιριου) . του φανηκε του κυριου μαλλον υπερβολικη η αποσταση των 3 μετρων προς τα πισω ωστε να παει να το δει.
εβαλε λοιπον τις φωνες στην ευγεναστατη εθελοντρια.
δεν θελω να πω περισσοτερα, μονο να ζητησω συγνωμη εγω απο την κυρια εκ μερους του..αν δεν ηταν οι εθελοντες ο αγωνας δεν θα υπηρχε.
κατανοητον κυριε Σ.Κ?

Θετικα τωρα

1. οσοι ειμασταν ασφαλτινοι παθαμε τραγικο σοκ απο την διαδρομη!
trail του κερατα με λασπη, ρυακια, κλαδια, δεντρα , προβατα, κατσικια, πετρες, σκαλακια, γεφυρακια, το κερατο μου μεσα, σκυλια, διαφορα ζωα, και λιιιιιιγη ασφαλτο στο τελος .

πρωτη φορα ομως απολαυσα τοσο πολυ trail διαδρομη!
Μπραβο σε αυτον που την σχεδιασε !

2. Διοργανωτες - εθελοντες υπερανω κριτικης και ευγενειας, να ειστε καλα που χαραμισατε το χρονο σας για να κανουμε και εμεις την (sorry) καυλα μας!

3. συναγωνισμος φανταστικος με τον φοβερο παναγιωτη ιωαννιδη να μου δινει μαθηματα "ορεινου τρεξιματος" , τον ευχαριστω γιατι μεχρι να τον δω απλα κατεβαινα κουτουλωντας σε καθε κορμο που ειχε μπροστα μου...

4. ενα μεγαλο ευχαριστω στα προβατα και τα τσομπανοσκυλα που δεν μας φαγανε καθως περνουσαμε μεσα απο το κοπαδι.

5. χαρηκα πολυ που γνωρισα απο κοντα τον Fidellio, τον coolsmf29 και πολλα παιδια που μου εκαναν την τιμη και μου μιλησαν

6. μετα τον τερματισμο η...."κολαση" στον μπουφε.....
ευγενεστατες κυριες και οτι τραβουσε η ορεξη μας! σας ευχαριστουμε κ παλι!



τον ξερει κανεις τον κυριο? οτι ειχε μπροστα του το τελειωσε , μετα ακουσα οτι πηγε σε φιλικο σπιτι και εφαγε μπιφτεκια στα καρβουνα, μετα ξανα εφαγε 3 πιατα μακαρονια και μετα χτυπησε κ πριν κοιμηθει μια σοκολατα(παιζει να ηταν απο αυτες τις 200γρμ).
(ολα τα παραπανω ειναι αληθεστατα)



7. η καρλα μας που χτυπησε μια δευτερη θεση γενικης γυναικων αναμεσα σε πολυ καλο συναγωνισμο κιολας

του χρονου παλι λοιπον....





===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============
Fidelio Posted - 18/12/2012 : 17:45:18
quote:
Originally posted by sugar

fidelio θα σας δουμε και στο καυτατζογλειο 29.12 09.00 το πρωι στο 10 αρακι?????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!



Sugar ναι ! Αν και δεν ήξερα οτι γινεται κάτι ανάλογο και εδώ.

Ειχαμε πει εγώ και η συντροφος να κατέβουμε Τρίπολη για πρωτοχρονιά (απο εκεί είμαι εγώ) , αλλά μάλλον δεν θα μπορέσουμε οπότε ναι θα είμαστε εκεί.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Johny-B Posted - 18/12/2012 : 16:11:54
Πολύ ωραίος αγώνας και σαν οργάνωση και σαν διαδρομή σε μέρη και τοπία που ούτε ήξερα ότι υπήρχαν στην πόλη μας.
Ήταν ότι έπρεπε για να τελειώσει όμορφα μια πολύ κακή δρομική χρονιά λόγω μέσης και γονάτου.
Εύχομαι το 2013 να είναι καλύτερο για όλους και ο συγκεκριμένος αγώνας να καθιερωθεί.
Συγχαρητήρια σε όλους της οργάνωσης και ιδιαίτερα στον φίλτατο Τσάγερ που λέει και ο Ευθύμης.
(Χρόνο μην ζητάτε, ο ένας εκ των δύο "σκουπιζώντων" ήμουν αλλά το ευχαριστήθηκα!)

_________________________
Τρεχάτε ποδαράκια μου...!
GERMANOS Posted - 18/12/2012 : 13:44:26
Κύριε Σάββα
μη γίνεσαι κατα-πιεστικός
saridis Posted - 18/12/2012 : 13:26:19
ευθυμιε νομιζα ελεγες για το 10αρακι του σεβας στο καυταντζογλειο...θυμασαι ποτε γινεται εκεινο?

===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============
sugar Posted - 18/12/2012 : 13:08:28
quote:
Originally posted by saridis

sugar τοτε ειναι το δεκαρακι??
οχι ρε φιλε και ελεγα οτι η Πυλαια θα ειναι ο τελευταιος μου αγωνας του 2012...

θα ερθω μαλλον με τον running partner Βογιατζη Δημητρη για να κανουμε "εργομετρηση" !


===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============

ΠΑΥΛΕ ειναι ο αγωνας-εκδηλωση για τον φιλο ΝΙΚΟ δες στο φορουμ και δηλωσε αν θελεισ για θεσσαλονικη...πεστο μου και μενα να σε υπολογιζω για μεταλλιο.....

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Savvas Posted - 18/12/2012 : 11:45:37
quote:
Originally posted by saridis

sugar τοτε ειναι το δεκαρακι??
οχι ρε φιλε και ελεγα οτι η Πυλαια θα ειναι ο τελευταιος μου αγωνας του 2012...

θα ερθω μαλλον με τον running partner Βογιατζη Δημητρη για να κανουμε "εργομετρηση" !


===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============




Κατω απο 35 ετσι, δεν δεχομαστε παραπανω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
saridis Posted - 18/12/2012 : 11:42:37
sugar τοτε ειναι το δεκαρακι??
οχι ρε φιλε και ελεγα οτι η Πυλαια θα ειναι ο τελευταιος μου αγωνας του 2012...

θα ερθω μαλλον με τον running partner Βογιατζη Δημητρη για να κανουμε "εργομετρηση" !


===============

η διαδρομη ηταν μαλλον η πιο ομορφη που εχω τρεξει ποτε , η ομορφια του καμπου δεν υπαρχει απλα...(απο οτι μου ειπαν μετα τον αγωνα οσοι πραγματικα προσεχαν τη διαδρομη..... )

===============
sugar Posted - 18/12/2012 : 11:29:39
fidelio θα σας δουμε και στο καυτατζογλειο 29.12 09.00 το πρωι στο 10 αρακι?????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000