Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 παπουτσια τρεξιματος

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
koutirispan Δημοσιευτηκε - 14/02/2013 : 21:47:36
καλησπερα φιλοι δρομεις!!! ειμαι σχετικα αρχαριος μαραθωνοδρομος ( τολμω να πω μετα απο 2 ΚΜΑ ), φετος λεω να τρεξω κατι παραπανω απο 42.195! Ξεκιναω με το 50αρι στο αλεποχωρι και λεω να συνεχισω με εναν on-off αγωνα λεβιδι-αρχαια νεμεα 62κμ... θελω την αποψη σας για τα salomon xa pro 3d ultra 2 ( χωρις gortex ), φοβαμαι μηπως ειναι βαρια παπουτσια... στην ασφαλτο τρεχω με τα nimbus 13 απο τα οποια ειμαι υπερευχαριστημενος! για υπερμαραθωνιο on-off ομως;;; αγορασα τα salomon ξερει καποιος να μου πει τη γνωμη του;;; ειμαι 78 κιλα 1.80 αν παιζει ρολο! ευχαριστω εκ των προτερων!!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
skrivi Posted - 19/02/2013 : 17:40:05
Ευχαριστώ. Θα πάω να δω και θα ενημερώσω.
rockonskin Posted - 18/02/2013 : 20:57:24
quote:
Originally posted by skrivi

Ρε παιδιά, έχουμε καμιά ιδέα για κάτι αξιοπρεπές έως 50 ευρώ, για χώμα, τώρα με τις εκπτώσεις;




Δες το asics fuji trainer απο startsitness παιζει στις 40£ κ με κανα κουπονι και πιο κατω
ALEXANDROSG Posted - 18/02/2013 : 18:45:59
Στα factory μπορείς να βρεις τα newbalance 810 και 873 απ' τα πιτυχημένα μοντέλα για χώμα. Το 810 έχει πολύ μαλακό πάτημα, αλλά λόγω σόλας υστερεί στο πετρώδες έδαφος, ενώ το 873 θα σε καλύψει και σε offroad καταστάσεις. Ελπίζω να 'σαι τυχερός με τα νούμερα.
quote:
Originally posted by Runden

quote:
Originally posted by skrivi

Ρε παιδιά, έχουμε καμιά ιδέα για κάτι αξιοπρεπές έως 50 ευρώ, για χώμα, τώρα με τις εκπτώσεις;



κοιταξε τα new balance. Αν ζεις στην Αθηνα βρεις και στα factory outlet μοντελλα προηγουμενων χρονων σε καλες τιμες.

Runden Posted - 18/02/2013 : 18:18:10
quote:
Originally posted by skrivi

Ρε παιδιά, έχουμε καμιά ιδέα για κάτι αξιοπρεπές έως 50 ευρώ, για χώμα, τώρα με τις εκπτώσεις;



κοιταξε τα new balance. Αν ζεις στην Αθηνα βρεις και στα factory outlet μοντελλα προηγουμενων χρονων σε καλες τιμες.
skrivi Posted - 18/02/2013 : 17:57:04
Ρε παιδιά, έχουμε καμιά ιδέα για κάτι αξιοπρεπές έως 50 ευρώ, για χώμα, τώρα με τις εκπτώσεις;
gargadua Posted - 18/02/2013 : 17:13:28
Τα cumulus σε κάθε περίπτωση είναι πιο ελαφριά και πιο ανθρώπινα από τα άλλα χονδροπάπουτσα.

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.
Nick F Posted - 18/02/2013 : 16:03:19
το nimbus είναι μαούνα.
cumulus δαγκωτό(τα πρώτα μου παπούτσια όταν άρχισα το τρέξιμο)...

______________________
καλύτερα να πεθάνεις όρθιος...παρά να σέρνεσαι για να ζείς...
zoro Posted - 18/02/2013 : 15:56:51
quote:
Originally posted by KostasVer

και γω για αυτα σκεφτομαι!!Θα κανουν ομως την ιδια δουλεια (τα cumulus) με τα nimbus;


ωραία τα cumulus αλλά σε καμμία περίπτωση δεν είναι ...nimbus
trexantiris Posted - 18/02/2013 : 13:30:02
quote:
Originally posted by KostasVer

και γω για αυτα σκεφτομαι!!Θα κανουν ομως την ιδια δουλεια (τα cumulus) με τα nimbus;


...ωωωωω, ναιιιιιιι!
(εκτός και αν έχεις όρεξη να ξοδέψεις τσάμπα χρήμα παραπάνω)!

Free your feet...free your senses!
GEORGE KAR Posted - 18/02/2013 : 00:31:41
kosta ver ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ PEGASUS ,ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝ Κ Μ ΑΝΤΕΞΑΝ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ .ΤΩΡΑ ΤΑ CUMULUS14 ΠΟΥ ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΑ.
KostasVer Posted - 18/02/2013 : 00:28:03
και γω για αυτα σκεφτομαι!!Θα κανουν ομως την ιδια δουλεια (τα cumulus) με τα nimbus;
lamkon Posted - 18/02/2013 : 00:25:53
Τα φθηνότερα!
KostasVer Posted - 18/02/2013 : 00:23:24
υψος 1.84 βαρος 77 κιλα ειμαι.Με τα πεγασους εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος και σκεφτομουν να συνεχησω με αυτα (κατι κιτρινα εχουν τωρα φωσφοριζε).Αλλα εχω ακουσει καλα σχολια και για τα ασικς και ειπα να τα τιμησω.Οποτε να παω για νιμπους;
vasilis dr Posted - 18/02/2013 : 00:11:10
Πρόσεξε με τα nimbus, ιδίως εαν είσαι ελαφρύς, γιατί είναι Α Κ Α Μ Π Τ Α, Σ Κ Λ Η Ρ Α, και θα σε ζορίσουν, το μετάνιωσα που τα αγόρασα γιατί το κατάλαβα σχεδόν όταν τα πρωτοδοκίμασα στο μαγαζί, αλλά βλέπεις 3 χρόνια τρέχω μόνο με Nimbus, μιλάμε για τυφλή εμπιστοσύνη, μιλάμε για μεγάλο έρωτα που όμως έληξε απότομα!

zoro Posted - 17/02/2013 : 23:34:41
quote:
Originally posted by KostasVer

Καλησπερα ειμαι μεταξυ των Asics Cumulus και Nimbus14 να αγορασω καθως τα Pegasus εχουν λιωθει!!Οι τιμες στα ιντερσπορτ που κοιταξα κυμαίνονται στα 91 και 132 αντιστοιχα.Και τα δυο που δοκιμασα μου ταιριαζαν πολυ καλα.Θελω να τα χρησιμοποιω στην προπονηση μου που αποτελειται απο 10-12αρια στον Υμηττο (ασφαλτο κυριως και λιγο χωματοδρομο(1χλμ)) αλλα και σε αγωνες.Ποιο να προτιμησω;

Ευχαριστω!!


τα nimbus

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000