Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Γυρος Σπαρτης 2007

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
politis Δημοσιευτηκε - 02/05/2007 : 11:09:12
Την Κυριακη το πρωι 6 Μαιου 2007 θα διεξαχθει ο καθιερωμενος Γυρος της Σπαρτης. Η αποσταση βεβαια ειναι μικρη για ...εμας του μαραθωνοδρομους , μονο 3 χλμ αλλα οποιος βρισκεται Λακωνια αξιζει να συμμετασχει σε αυτη την εκδηλωση. Πληροφοριες ΟΝΑ Σπαρτης
Μηπως πρεπει να ενοχλησουμε τον ΟΝΑ Σπαρτης να κανει τον αγωνα μεγαλυτερο, εγω εχω προτεινει απο καιρο την καθιερωση ενος μαραθωνιου Σπαρτη-Γυθειο αφου ηα αποσταση ειναι ακριβως 42 χιλιομετρα !
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
CASCABEL Posted - 02/05/2007 : 20:40:49
ΠΑΙΔΕΣ,ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΤΡΕΧΩ-ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΩ- ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ BLACK MOUNTAIN!!!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΠΑΝΤΩΣ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΤΟ ΜΥΣΤΡΑ ΣΤΙΣ 27...

´CAMINANTE NO HAY CAMINO,SE HACE CAMINO AL ANDAR..´
Frogie Posted - 02/05/2007 : 15:36:15
kαι εγω συνηθως μαυροβουνι,αλλα και προς σκαλα.εχω συμαδεψει με σπρει καποιες διαδρομες.Αν θες παρεα για καμια προπ στειλε μου email..
politis Posted - 02/05/2007 : 14:28:10
Frogie , θα ειμαι και εγω Γυθειο το Σ/Κ
το σκεφτομαι να ανεβω και εγω σπαρτη αν βρω κανεναν αλλον- θα εχει φαση
Γυθειατης ε? δυστυχως στο Γυθειο δεν ξερω πολλους να τρεχουν !
εγω συνηθως τρεχω μονος οταν καταβαινω. τρεχω στην παραλια Μαυροβουνιου ή παω στον νεο περιφερειακο δρομο του Γυθειου που ακομα δεν εχει στρωθει με ασφαλτο.
nikats Posted - 02/05/2007 : 13:54:45
Άποψή μου ειναι, αν μπορείς να τον τιμήσεις με τη συμμετοχή σου τον αγώνα, κάντο. Δεν εχει σημασία η απόσταση. Κι απο τις μικρές αποστάσεις κατι παίρνεις. Την εμπειρία ενος αγώνα παραπάνω, την ευκαιρία να κάνεις ενα γρήγορο κομμάτι και να μετρήσεις τις δυνάμεις σου, καινούργιες γνωριμίες αν θέλεις. Μα πάνω από όλα δίνεις δύναμη σ αυτούς που τον διοργανώνουν, και έρεισμα να πατήσουν για ανεβάσουν κι αυτοί τον αγώνα ψηλότερα. Σκεφτείτε το κι έτσι!
Frogie Posted - 02/05/2007 : 13:10:09
πολυ καλη ιδεα,αλλα η διαδρομη ειναι γεματη ανηφοροκατηφορες,πολυ χειροτερη απο την κλασσικη.Ειμαι Γυθειατης και την ξερω πολυ καλα τηνδιαδρομη..Επισης τυχαινει να ειμαι στο Γυθειο για το επομενο σ/κ αλλα η διαδρομη ειναι πολυ μικρη..

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000