Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Γυρος Σπαρτης 2007
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

politis
Forum-Runner

Greece
130 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 02/05/2007 :  11:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του politis.  Απάντηση σε αποστρόφους
Την Κυριακη το πρωι 6 Μαιου 2007 θα διεξαχθει ο καθιερωμενος Γυρος της Σπαρτης. Η αποσταση βεβαια ειναι μικρη για ...εμας του μαραθωνοδρομους , μονο 3 χλμ αλλα οποιος βρισκεται Λακωνια αξιζει να συμμετασχει σε αυτη την εκδηλωση. Πληροφοριες ΟΝΑ Σπαρτης
Μηπως πρεπει να ενοχλησουμε τον ΟΝΑ Σπαρτης να κανει τον αγωνα μεγαλυτερο, εγω εχω προτεινει απο καιρο την καθιερωση ενος μαραθωνιου Σπαρτη-Γυθειο αφου ηα αποσταση ειναι ακριβως 42 χιλιομετρα !

Frogie
Forum-Runner

Greece


58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2007 :  13:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πολυ καλη ιδεα,αλλα η διαδρομη ειναι γεματη ανηφοροκατηφορες,πολυ χειροτερη απο την κλασσικη.Ειμαι Γυθειατης και την ξερω πολυ καλα τηνδιαδρομη..Επισης τυχαινει να ειμαι στο Γυθειο για το επομενο σ/κ αλλα η διαδρομη ειναι πολυ μικρη..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2007 :  13:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άποψή μου ειναι, αν μπορείς να τον τιμήσεις με τη συμμετοχή σου τον αγώνα, κάντο. Δεν εχει σημασία η απόσταση. Κι απο τις μικρές αποστάσεις κατι παίρνεις. Την εμπειρία ενος αγώνα παραπάνω, την ευκαιρία να κάνεις ενα γρήγορο κομμάτι και να μετρήσεις τις δυνάμεις σου, καινούργιες γνωριμίες αν θέλεις. Μα πάνω από όλα δίνεις δύναμη σ αυτούς που τον διοργανώνουν, και έρεισμα να πατήσουν για ανεβάσουν κι αυτοί τον αγώνα ψηλότερα. Σκεφτείτε το κι έτσι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

politis
Forum-Runner

Greece
130 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2007 :  14:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit politis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Frogie , θα ειμαι και εγω Γυθειο το Σ/Κ
το σκεφτομαι να ανεβω και εγω σπαρτη αν βρω κανεναν αλλον- θα εχει φαση
Γυθειατης ε? δυστυχως στο Γυθειο δεν ξερω πολλους να τρεχουν !
εγω συνηθως τρεχω μονος οταν καταβαινω. τρεχω στην παραλια Μαυροβουνιου ή παω στον νεο περιφερειακο δρομο του Γυθειου που ακομα δεν εχει στρωθει με ασφαλτο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Frogie
Forum-Runner

Greece


58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2007 :  15:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
kαι εγω συνηθως μαυροβουνι,αλλα και προς σκαλα.εχω συμαδεψει με σπρει καποιες διαδρομες.Αν θες παρεα για καμια προπ στειλε μου email..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

CASCABEL
Advanced Forum-Runner

Greece


286 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2007 :  20:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΑΙΔΕΣ,ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΤΡΕΧΩ-ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΩ- ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ BLACK MOUNTAIN!!!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΠΑΝΤΩΣ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΤΟ ΜΥΣΤΡΑ ΣΤΙΣ 27...

´CAMINANTE NO HAY CAMINO,SE HACE CAMINO AL ANDAR..´
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000