Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Ροδόχους νόσος

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kirki Δημοσιευτηκε - 06/04/2014 : 13:42:20
ΠΑΝΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΑ ,ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΑ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΕΡΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΥΟΝ.ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΡΟΔΟΧΟΥΣ ΝΟΣΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΦΟΡΑΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ.ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ.ΝΤΟΜΑΤΑ,ΠΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΙ ΟΙ ΕΞΑΡΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ, ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΓΓΕΙΑ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΙΜΗ.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ.ΚΛΑΨ,ΚΛΑΨ...
2   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
laou laou Posted - 06/04/2014 : 17:43:56
Μην σε παίρνει από κάτω,καλέ.
Σε όλους μας κάποια στιγμή συμβαίνουν ή θα συμβούν πράγματα που μας αναγκάζουν να αλλάξουμε ρότα στον τρόπο ζωής μας.
Δεν χρειάζεται να απομακρυνθείς από αυτό που αγαπάς απλά θα πρέπει να το υπηρετήσεις από διαφορετικό πόστο και είμαι σίγουρος πως θα αντάμειφθείς εξίσου το ίδιο σαν να μην σταμάτησες το τρέξιμο ούτε για μια μέρα.
samis Posted - 06/04/2014 : 17:41:48
κάποιες φορές μας έρχονται κάποια μηνύματα που ...μας προσγειώνουν. Φαντάσου να ήταν κάποια σοβαρή αναπηρία η ατύχημα η... Αλλά ας μην σκεφτόμαστε πάντα τα χειρότερα (αλλά συμβαίνουν ...) Κάτι που ο οργανισμός γεννά , οι εναλλακτικές μορφές Ιατρικής βοηθούν πχ. Ομοιοπαθητική κλπ Αλλιώς υπάρχει το κολύμπι! τέλεια λύση κι αν επιμείνεις λίγο θα δεις ότι είναι εξ ισου διασκεδαστικό ιδίως στην όμορφη χώρα μας.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000