Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Ροδόχους νόσος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kirki
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 06/04/2014 :  13:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΑΝΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΑ ,ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΑ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΕΡΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΥΟΝ.ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΡΟΔΟΧΟΥΣ ΝΟΣΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΦΟΡΑΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ.ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ.ΝΤΟΜΑΤΑ,ΠΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΙ ΟΙ ΕΞΑΡΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ, ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΓΓΕΙΑ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΙΜΗ.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ.ΚΛΑΨ,ΚΛΑΨ...

samis
Forum-Runner

Greece
121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2014 :  17:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κάποιες φορές μας έρχονται κάποια μηνύματα που ...μας προσγειώνουν. Φαντάσου να ήταν κάποια σοβαρή αναπηρία η ατύχημα η... Αλλά ας μην σκεφτόμαστε πάντα τα χειρότερα (αλλά συμβαίνουν ...) Κάτι που ο οργανισμός γεννά , οι εναλλακτικές μορφές Ιατρικής βοηθούν πχ. Ομοιοπαθητική κλπ Αλλιώς υπάρχει το κολύμπι! τέλεια λύση κι αν επιμείνεις λίγο θα δεις ότι είναι εξ ισου διασκεδαστικό ιδίως στην όμορφη χώρα μας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

laou laou
Forum-Runner

Greece
63 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2014 :  17:43:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μην σε παίρνει από κάτω,καλέ.
Σε όλους μας κάποια στιγμή συμβαίνουν ή θα συμβούν πράγματα που μας αναγκάζουν να αλλάξουμε ρότα στον τρόπο ζωής μας.
Δεν χρειάζεται να απομακρυνθείς από αυτό που αγαπάς απλά θα πρέπει να το υπηρετήσεις από διαφορετικό πόστο και είμαι σίγουρος πως θα αντάμειφθείς εξίσου το ίδιο σαν να μην σταμάτησες το τρέξιμο ούτε για μια μέρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000