Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Πουλάω τη συμμετοχή στα 5km

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
misidir Δημοσιευτηκε - 29/04/2014 : 16:12:15
Πουλάω τη συμμετοχή μου, όποιος ενδιαφέρεται ας με καλέσει στο 6937150397. Μιχάλης.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dimitrissss Posted - 04/05/2014 : 18:18:36
Νομίζω απλά η όλη κουβέντα τράβηξε γιατί η λέξη "πουλάω" χτύπησε κάπως άσχημα.
Nasos777 Posted - 04/05/2014 : 17:21:48
Εγω παντος σαν Θανασης αν δεν μπορουσα να παω σε εναν αγωνα που θα ηθελα πολυ να παω αλλα λογο δουλειας δεν θα μπορουσα και στο τελος τελικα εβρισκα χρονο αλλα ειχαν ληξει η εγγραφες και εβλεπα στο φορουμ να πουλαει καποιος την συμμετοχη του θα την αγοραζα με μεγαλη μου χαρα ασχετα αν δεν ειναι στο ονομα μου, απο την χαρα μου να τρεξω στον αγωνα δεν θα λογαριασα ουτε ονοματα αλλα ουτε χρηματα παρα μονο να τρεξω

Run Forrest Run
A1200 Posted - 04/05/2014 : 14:13:47
Μερικοί από εσάς πρέπει να παρατήσετε το τρέξιμο αφού βλεπετε σας χαλάει
ALEXANDROSG Posted - 04/05/2014 : 13:02:10
Μπαίνει κι ένα θέμα αγωνιστικής-αθλητικής δεοντολογίας: Μπορώ να αγωνίζομαι εγώ με την ταυτότητα κάποιου τρίτου; Και σ' αυτό δεν έχει σημασία αν είμαι αθλητής, αθλούμενος ή τουρίστας.. Ας είναι, δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα, οπότε εγώ που λειτούργησα, ίσως, προβοκατόρικα πιο πάνω, παρακαλώ να κλείσει το θέμα εδώ. Επίσης ζητώ συγνώμη από το συνφορουμίτη Μιχάλη, αν τον πρόσβαλα.
ALEXANDRA Posted - 04/05/2014 : 11:11:32
quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.






Εγω δεν θεωρω κακο αυτο που εκανε ο ανθρωπος, αλλα εγω προσωπικα δεν θα το εκανα, γιατι μην ξεχναμε οτι ο αλλος θα πληρωσει πληρη συμμετοχη και δεν θα εμφανιστει στα αποτελεσματα.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Ποιος είναι ο άλλος; Ο αγοραστής; Ε δε μπορεί να τα έχει και όλα. Και να σου πω, πόσους ενδιαφέρει να είναι το όνομά τους στα αποτελέσματα; Είναι τόσο σημαντικό και δεν το έχω πάρει χαμπάρι;




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Savvas Posted - 04/05/2014 : 08:52:02
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.






Εγω δεν θεωρω κακο αυτο που εκανε ο ανθρωπος, αλλα εγω προσωπικα δεν θα το εκανα, γιατι μην ξεχναμε οτι ο αλλος θα πληρωσει πληρη συμμετοχη και δεν θα εμφανιστει στα αποτελεσματα.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Nasos777 Posted - 04/05/2014 : 08:16:07
Τον φαγατε τον ανθρωπο που προφανως κατι του ετυχε και δεν θα τρεξει και ειπε τουλαχιστον να κανει εναν αλλον ευτυχισμενο και να παρει τα χρηματα του πισω

Run Forrest Run
Mastrolefteris Posted - 04/05/2014 : 06:30:18
Γιατί ρε παίδες, ακόμα και να θέλει να βγάλει κέρδος, κακό είναι;
Αν κάποιος της τελευταίας στιγμής θέλει να δώσει π.χ. 20€, πού είναι το πρόβλημα; Σε εξυπηρετώ, με εξυπηρετείς.

www.MountainRunning.gr

MountainRunner
ALEXANDRA Posted - 04/05/2014 : 01:37:51
Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
freedom Posted - 03/05/2014 : 23:37:07
Αν μιλαμε για το ενισχυμενο πακετο συμφωνούμε...διαφορετικα για μια συμμετοχη στο 5αρι ας την χαρισει σε καποιο συναθλητή του και αυριο μπορει να γινει κατι αναλογο και με αυτον...είναι εντελως τυπικο το ποσο και να μην το παρακάνουμε...αλλωστε εχουμε αποδειξει οι περισσοτεροι δρομείς ότι ειμαστε μια υγιης οικογενεια!!!
Gypaetos Posted - 03/05/2014 : 22:54:21
Μα δεν είπε ο άνθρωπος ότι θέλει να βγάλει κιόλας, υποθέτω τα λεφτά του πίσω θέλει να πάρει.
freedom Posted - 03/05/2014 : 22:41:38
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ...σιγα μην βγαλουμε και συμμετοχες στην μαυρη αγορα...
Papatak Posted - 03/05/2014 : 16:44:31
quote:
Originally posted by ALEXANDROSG

Λυπάμαι που για πρώτη φορά στο forum θα είμαι τόσο επικριτικός. Πόσα σου στοίχισε, συνφορουμίτη Μιχάλη, αυτή η συμμετοχή, ώστε να θέλεις να την πουλήσεις και όχι να τη χαρίσεις; Εκτός αν μ' αυτό τον τρόπο θέλεις ν΄αποφύγεις το "σπρωξίδι" από συνφορουμίτες που καίγονται να λάβουν μέρος στον αγώνα...




+ 1000.....

Τα πόδια στον ώμο
ALEXANDROSG Posted - 03/05/2014 : 14:22:20
Λυπάμαι που για πρώτη φορά στο forum θα είμαι τόσο επικριτικός. Πόσα σου στοίχισε, συνφορουμίτη Μιχάλη, αυτή η συμμετοχή, ώστε να θέλεις να την πουλήσεις και όχι να τη χαρίσεις; Εκτός αν μ' αυτό τον τρόπο θέλεις ν΄αποφύγεις το "σπρωξίδι" από συνφορουμίτες που καίγονται να λάβουν μέρος στον αγώνα...
misidir Posted - 03/05/2014 : 12:16:44
Στον αυριανό Αγώνα της Αθήνας, 4/5/2014. Στην ίδια την τιμή αγοράς.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000