Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Πουλάω τη συμμετοχή στα 5km
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

misidir
Newbie Forum Runner

6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 29/04/2014 :  16:12:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πουλάω τη συμμετοχή μου, όποιος ενδιαφέρεται ας με καλέσει στο 6937150397. Μιχάλης.

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/04/2014 :  16:56:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και ποια ειναι αυτα τα 5 χλμ;
Στον ημι Αθηνας; Στου μαραθωνιου το Νοεμβριο;




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

misidir
Newbie Forum Runner

6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  12:16:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στον αυριανό Αγώνα της Αθήνας, 4/5/2014. Στην ίδια την τιμή αγοράς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  14:22:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λυπάμαι που για πρώτη φορά στο forum θα είμαι τόσο επικριτικός. Πόσα σου στοίχισε, συνφορουμίτη Μιχάλη, αυτή η συμμετοχή, ώστε να θέλεις να την πουλήσεις και όχι να τη χαρίσεις; Εκτός αν μ' αυτό τον τρόπο θέλεις ν΄αποφύγεις το "σπρωξίδι" από συνφορουμίτες που καίγονται να λάβουν μέρος στον αγώνα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Papatak
Advanced Forum-Runner

241 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  16:44:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDROSG

Λυπάμαι που για πρώτη φορά στο forum θα είμαι τόσο επικριτικός. Πόσα σου στοίχισε, συνφορουμίτη Μιχάλη, αυτή η συμμετοχή, ώστε να θέλεις να την πουλήσεις και όχι να τη χαρίσεις; Εκτός αν μ' αυτό τον τρόπο θέλεις ν΄αποφύγεις το "σπρωξίδι" από συνφορουμίτες που καίγονται να λάβουν μέρος στον αγώνα...




+ 1000.....

Τα πόδια στον ώμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

freedom
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  22:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ...σιγα μην βγαλουμε και συμμετοχες στην μαυρη αγορα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  22:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μα δεν είπε ο άνθρωπος ότι θέλει να βγάλει κιόλας, υποθέτω τα λεφτά του πίσω θέλει να πάρει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

freedom
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2014 :  23:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν μιλαμε για το ενισχυμενο πακετο συμφωνούμε...διαφορετικα για μια συμμετοχη στο 5αρι ας την χαρισει σε καποιο συναθλητή του και αυριο μπορει να γινει κατι αναλογο και με αυτον...είναι εντελως τυπικο το ποσο και να μην το παρακάνουμε...αλλωστε εχουμε αποδειξει οι περισσοτεροι δρομείς ότι ειμαστε μια υγιης οικογενεια!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  01:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Mastrolefteris
Senior Forum-Runner

560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  06:30:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Mastrolefteris Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί ρε παίδες, ακόμα και να θέλει να βγάλει κέρδος, κακό είναι;
Αν κάποιος της τελευταίας στιγμής θέλει να δώσει π.χ. 20€, πού είναι το πρόβλημα; Σε εξυπηρετώ, με εξυπηρετείς.

www.MountainRunning.gr

MountainRunner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  08:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον φαγατε τον ανθρωπο που προφανως κατι του ετυχε και δεν θα τρεξει και ειπε τουλαχιστον να κανει εναν αλλον ευτυχισμενο και να παρει τα χρηματα του πισω

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  08:52:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.






Εγω δεν θεωρω κακο αυτο που εκανε ο ανθρωπος, αλλα εγω προσωπικα δεν θα το εκανα, γιατι μην ξεχναμε οτι ο αλλος θα πληρωσει πληρη συμμετοχη και δεν θα εμφανιστει στα αποτελεσματα.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  11:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Εντάξει ρε παιδιά, δεν είναι κακό να πουλάει κάποιος την συμμετοχή του (όσο την αγόρασε). Πράγματι συνηθίζεται εδώ στο forum να χαρίζονται οι συμμετοχές αλλά δεν θεωρώ κακό να θέλει κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του. Εξ'άλλου, και αυτός που θα ενδιαφερθεί να την πάρει είναι πολύ ωφελιμένος καθώς προφανώς έχασε την προθεσμία εγγραφής. Οπότε, από την χαρά του και μόνο ότι εν τέλει θα συμμετάσχει στον αγώνα, θα θέλει να πληρώσει.

Δεν σώζεται κανείς με 5 ή 10 ευρώ αλλά θεωρώ είναι θέμα τάξης. Πλήρωσα, δε θα τρέξω, δίνω τη συμμετοχή όσο την αγόρασα. Δεν είναι κακό. Στο κάτω κάτω ας το δούμε και αλλιώς! 5 ευρώ είναι ένας καφές. Σήμερα πλέον, πολλοί σκέφτονται ακόμη και αυτόν τον καφέ....






-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.






Εγω δεν θεωρω κακο αυτο που εκανε ο ανθρωπος, αλλα εγω προσωπικα δεν θα το εκανα, γιατι μην ξεχναμε οτι ο αλλος θα πληρωσει πληρη συμμετοχη και δεν θα εμφανιστει στα αποτελεσματα.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Ποιος είναι ο άλλος; Ο αγοραστής; Ε δε μπορεί να τα έχει και όλα. Και να σου πω, πόσους ενδιαφέρει να είναι το όνομά τους στα αποτελέσματα; Είναι τόσο σημαντικό και δεν το έχω πάρει χαμπάρι;




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  13:02:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπαίνει κι ένα θέμα αγωνιστικής-αθλητικής δεοντολογίας: Μπορώ να αγωνίζομαι εγώ με την ταυτότητα κάποιου τρίτου; Και σ' αυτό δεν έχει σημασία αν είμαι αθλητής, αθλούμενος ή τουρίστας.. Ας είναι, δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα, οπότε εγώ που λειτούργησα, ίσως, προβοκατόρικα πιο πάνω, παρακαλώ να κλείσει το θέμα εδώ. Επίσης ζητώ συγνώμη από το συνφορουμίτη Μιχάλη, αν τον πρόσβαλα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

A1200
Advanced Forum-Runner



258 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  14:13:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μερικοί από εσάς πρέπει να παρατήσετε το τρέξιμο αφού βλεπετε σας χαλάει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2014 :  17:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγω παντος σαν Θανασης αν δεν μπορουσα να παω σε εναν αγωνα που θα ηθελα πολυ να παω αλλα λογο δουλειας δεν θα μπορουσα και στο τελος τελικα εβρισκα χρονο αλλα ειχαν ληξει η εγγραφες και εβλεπα στο φορουμ να πουλαει καποιος την συμμετοχη του θα την αγοραζα με μεγαλη μου χαρα ασχετα αν δεν ειναι στο ονομα μου, απο την χαρα μου να τρεξω στον αγωνα δεν θα λογαριασα ουτε ονοματα αλλα ουτε χρηματα παρα μονο να τρεξω

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000