Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διατροφή
 Εκθεση Μαραθωνίου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Spartiatis Δημοσιευτηκε - 15/10/2014 : 21:45:48
Σας περιμενω όλους κι όλες! Περίπτερο 25Β να δοκιμάσετε 5 ειδη ταχίνι! Φυστικοβούτυρο, Αμβροσία, Σταφίδες κπα! Θα ειναι μαζι μας το Σάββατο κι ο Στράτος Μελίτης γνωστός διατροφολόγος για αθλητες.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Spartiatis Posted - 02/11/2014 : 20:10:16
Ωραια θα εχω και μερικα κυργιων ολικης,αχιλαδελη,αναγνωστοπουλου αλλα οχι πολλα.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
chamav Posted - 01/11/2014 : 22:57:12
quote:
Originally posted by Spartiatis

Στο περίπτερο 25Β επειδή θα εχει χώρο και για το βιβλιο θα εχω τα εξής: ταχινι Φλώρου -Φυστικοβούτυρο Σερρών - βιολογική μαύρη σταφίδα Κορίνθου - Αμβροσία- Σησαμις (παστέλι με σησαμι-μελι και κανέλα κευλανης!!)-ίσως μπαρες πρωτεΐνης γιατί θα εχει πολλές και απο υπερτροφες ακαι-μακα- σούμα-φυτικές πρωτεΐνες ρυζιού/αρακά/κάνναβης- τριβολι αν κάποιος θα ήθελε κάτι συγκεκριμένο μπορει να μου πει να το φέρω!!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.



Δημήτρη, και Κυργίων ολικής!
Spartiatis Posted - 01/11/2014 : 20:38:34
Στο περίπτερο 25Β επειδή θα εχει χώρο και για το βιβλιο θα εχω τα εξής: ταχινι Φλώρου -Φυστικοβούτυρο Σερρών - βιολογική μαύρη σταφίδα Κορίνθου - Αμβροσία- Σησαμις (παστέλι με σησαμι-μελι και κανέλα κευλανης!!)-ίσως μπαρες πρωτεΐνης γιατί θα εχει πολλές και απο υπερτροφες ακαι-μακα- σούμα-φυτικές πρωτεΐνες ρυζιού/αρακά/κάνναβης- τριβολι αν κάποιος θα ήθελε κάτι συγκεκριμένο μπορει να μου πει να το φέρω!!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
gligoros Posted - 30/10/2014 : 23:16:10
quote:
Originally posted by Spartiatis

Σας περιμενω όλους κι όλες! Περίπτερο 25Β να δοκιμάσετε 5 ειδη ταχίνι! Φυστικοβούτυρο, Αμβροσία, Σταφίδες κπα! Θα ειναι μαζι μας το Σάββατο κι ο Στράτος Μελίτης γνωστός διατροφολόγος για αθλητες.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.



Θα σε επισκεφτούμε μίστερ, όλο και κανα ταχινάκι θα πάρουμε..!!! Απο μέλι πως τα πάμε ???? Έχεις κανένα καλό ελάτου ??? Φέτος όλα τα μέλια που έχω φάει, λόγω περσινού καιρού και καταστροφής της ανθοφορίας ήταν άθλια, όλο με γλυκόζη ταισμένα τα μελίσσια και το μέλι σκέτη...ζάχαρη. Έχεις κάτι πολύ καλό ανεξαρτήτως τιμής ?????


<<ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ - ΒΙΕΤΝΑΜ>>
Spartiatis Posted - 16/10/2014 : 22:45:24
Το βιβλίο ΘΑ ειναι εκεί!!! Απο Δευτέρα παει τυπογραφείο , Τετάρτη-Πέμπτη βιβλιοδεσία και λογικά Παρασκευή θα εχω τα πρώτα αντίτυπα στα χέρια μου! Το περιμενω με μεγάλη χαρά να το πιάσω στα χέρια μου, 3 χρόνια τώρα! Ευχαριστω όλα τα μέλη του φόρουμ για την αγάπη που δείχνουν και ποσο πολυ αγκάλιασαν το βιβλίο πριν κάνει κυκλοφορήσει!!! Ελπίζω να σταθώ αντάξιος στις προσδοκίες σας και να σας κάνει παρέα κάποιες ευχάριστες ωρες διαβάζοντας τό.
Εννοείτε πως θα είσαστε όλοι καλεσμένοι στην επίσημη παρουσίαση σε πολυχώρο στην Αθηνα!ευχαριστω πολυ!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
Etien Posted - 16/10/2014 : 14:53:13
quote:
Originally posted by GERMANOS

Tο βιβλίο θα είναι εκεί;




ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ !!!

Ευχαριστω !
GERMANOS Posted - 15/10/2014 : 23:39:09
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
GERMANOS Posted - 15/10/2014 : 22:30:47
Tο βιβλίο θα είναι εκεί;

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000