Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Πρόβλημα με polar rc3gps

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kirki Δημοσιευτηκε - 28/11/2014 : 14:47:45
Το ρολόι το έχω σχεδόν 3 χρόνια και δεν έχω κανένα παράπονο.Την προηγούμενη εβδομάδα κάποιος (2 παιδάκια μέσα στο σπίτι)πάτησε την έναρξη και έτσι έγραψε ένα αρχείο κάπου 100 ώρες μέχρι που προφανώς έκλεισε από μπαταρία .Το φόρτισα λοιπόν η καλή σου και πήγα για προπόνηση το gps άφαντο.Απο τότε το έχω φορτίσει 2-3 φορές αλλά τίποτα.Σήμερα πρόσεξα ότι ενώ το είχα φορτίσει το βραδυ ,το πρωί η μπαταρία ήταν τελειωμένη.Πήρα τηλέφωνο στην εταιρεία και ο τεχνικός μου είπε να περιμένω μια δυο μέρες γιατί έχουμε πολλά σύννεφα και μπορεί να μην πιάνει δορυφόρο(χα χα χα)αλλά κατά τα άλλα αν έχει πρόβλημα το gps δεν φτιάχνει...Κάλά μας δουλεύουνε?
6   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
kirki Posted - 30/11/2014 : 21:06:24
Η επανεκκίνηση έπιασε και το gps δουλεύει.Ευχαριστώ.
wylee coyotee Posted - 29/11/2014 : 22:59:44
εγω το ειχα παρει απο Ελλαδα αλλα οπως ισχυει και δεν το λενε εδω, υπαρχει international warranty και καλυπτεσαι παντου. Απλα ειναι το κοστος αποστολης πο επιβαρυνεσαι, αν και για να το στειλεις εδω θελει παλι κουριερ (δεν το δεχονται αν το πας και το αφησεις εκει!!!)!!!!
chrisger Posted - 29/11/2014 : 11:43:25
Είχα το ίδιο πρόβλημα και το ξεπέρασα με επανεκκίνηση. Απλά πατάς τα τέσσερα κουμπιά ταυτόχρονα για λίγο. Ελπίζω να πετύχει και σε σένα.
kirki Posted - 29/11/2014 : 10:29:23
Η αγορά σας είχε γίνει από Αγγλία?
giakos Posted - 28/11/2014 : 18:36:51
Γενικά τα service στην Ελλάδα είναι απαραδεκτα....πιο γρηγορα σου απαντουν απο την Αγγλία παρα από το Συνταγμα,τον Άλιμο η και εγω δεν ξερω...και το σημαντικοτερο;;;;;απαντουν στα mail....εχω στειλει mail σε ελληνική αντιπροσωπεια τον Απριλιο και δεν εχω λαβει απαντηση....και μετα παραπονιουνται γιατι ψωνιζουμε απο το εξωτερικο.....

Δεν προλαβαίνω.......
wylee coyotee Posted - 28/11/2014 : 18:02:30
μακραν το χειροτερο σερβις και ο πιο απαραδεκτος τεχνικος. Αν και φανατικος με polar με ειχε ταλαιπωρησει απιστευτα ο τυπος χωρις λογο. Μπορω να τον βριζω με τις ωρες. Μου ειχε πει την ατακα: αυτο ειναι ακριβο μοντελο, θελει 50 ευρω για τον ελεγχο και δεν εχουμε ανταλλακτικα , πρεπει να τα φερουμε απο εξω σε κανα διμηνο!!!!. Εστειλα μειλ στην Αγγλια, δεχτηκαν το ρολοι και σε τεσσερις μερες απο την αποστολη απαντησαν πως ηθελε αντικατασταση. Σε μια εβδομαδα ειχα καινουριο στο χερι μου με μονη χρεωση τα εξοδα αποστολης, περιπου 15 ευρσυστημενο εξπρες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ τεχνικος , ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αντιπροσωπεια

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000