Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Πρόβλημα με polar rc3gps
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kirki
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 28/11/2014 :  14:47:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ρολόι το έχω σχεδόν 3 χρόνια και δεν έχω κανένα παράπονο.Την προηγούμενη εβδομάδα κάποιος (2 παιδάκια μέσα στο σπίτι)πάτησε την έναρξη και έτσι έγραψε ένα αρχείο κάπου 100 ώρες μέχρι που προφανώς έκλεισε από μπαταρία .Το φόρτισα λοιπόν η καλή σου και πήγα για προπόνηση το gps άφαντο.Απο τότε το έχω φορτίσει 2-3 φορές αλλά τίποτα.Σήμερα πρόσεξα ότι ενώ το είχα φορτίσει το βραδυ ,το πρωί η μπαταρία ήταν τελειωμένη.Πήρα τηλέφωνο στην εταιρεία και ο τεχνικός μου είπε να περιμένω μια δυο μέρες γιατί έχουμε πολλά σύννεφα και μπορεί να μην πιάνει δορυφόρο(χα χα χα)αλλά κατά τα άλλα αν έχει πρόβλημα το gps δεν φτιάχνει...Κάλά μας δουλεύουνε?

wylee coyotee
Newbie Forum Runner

Greece
28 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/11/2014 :  18:02:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μακραν το χειροτερο σερβις και ο πιο απαραδεκτος τεχνικος. Αν και φανατικος με polar με ειχε ταλαιπωρησει απιστευτα ο τυπος χωρις λογο. Μπορω να τον βριζω με τις ωρες. Μου ειχε πει την ατακα: αυτο ειναι ακριβο μοντελο, θελει 50 ευρω για τον ελεγχο και δεν εχουμε ανταλλακτικα , πρεπει να τα φερουμε απο εξω σε κανα διμηνο!!!!. Εστειλα μειλ στην Αγγλια, δεχτηκαν το ρολοι και σε τεσσερις μερες απο την αποστολη απαντησαν πως ηθελε αντικατασταση. Σε μια εβδομαδα ειχα καινουριο στο χερι μου με μονη χρεωση τα εξοδα αποστολης, περιπου 15 ευρσυστημενο εξπρες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ τεχνικος , ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αντιπροσωπεια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/11/2014 :  18:36:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γενικά τα service στην Ελλάδα είναι απαραδεκτα....πιο γρηγορα σου απαντουν απο την Αγγλία παρα από το Συνταγμα,τον Άλιμο η και εγω δεν ξερω...και το σημαντικοτερο;;;;;απαντουν στα mail....εχω στειλει mail σε ελληνική αντιπροσωπεια τον Απριλιο και δεν εχω λαβει απαντηση....και μετα παραπονιουνται γιατι ψωνιζουμε απο το εξωτερικο.....

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kirki
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  10:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η αγορά σας είχε γίνει από Αγγλία?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

chrisger
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  11:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είχα το ίδιο πρόβλημα και το ξεπέρασα με επανεκκίνηση. Απλά πατάς τα τέσσερα κουμπιά ταυτόχρονα για λίγο. Ελπίζω να πετύχει και σε σένα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

wylee coyotee
Newbie Forum Runner

Greece
28 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/11/2014 :  22:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εγω το ειχα παρει απο Ελλαδα αλλα οπως ισχυει και δεν το λενε εδω, υπαρχει international warranty και καλυπτεσαι παντου. Απλα ειναι το κοστος αποστολης πο επιβαρυνεσαι, αν και για να το στειλεις εδω θελει παλι κουριερ (δεν το δεχονται αν το πας και το αφησεις εκει!!!)!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kirki
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/11/2014 :  21:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η επανεκκίνηση έπιασε και το gps δουλεύει.Ευχαριστώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000