Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 16ος Αγώνας Αλσος Δαφνίου 2015

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
PATENTAS Δημοσιευτηκε - 16/12/2014 : 21:49:11
Σήμερα αποφασίσαμε 4 φίλοι να συμμετάσχουμε για πολλαστή φορά στον 1ο αγώνα του 2015.
Έναν αγώνα που μας φέρνει πάντα ευχάριστες μνήμες από την οργάνωσή του, τις παροχές του, μα προπάντων την αγάπη του Απόλλωνα Δυτ. Αττικής.

Ελπίζω να συναντηθούμε όλοι εκεί.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sega Posted - 14/01/2015 : 19:32:44
Φωτογραφίες κι εδώ:

http://trocaderoclub.gr/uposelides/apotelesmata/arxeio/2012/12/20150111-apo-dafni.php

trexantiris Posted - 13/01/2015 : 11:57:15
quote:
Originally posted by dpkouk

εγω παυλακο γιαυτο δεν ερχομαι στο δαφνι, με τετοιο μεταλλιο...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...





Free your feet...free your senses!
ANASTASIOS Posted - 13/01/2015 : 10:12:30
quote:
Originally posted by dpkouk

εγω παυλακο γιαυτο δεν ερχομαι στο δαφνι, με τετοιο μεταλλιο...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...




Ωστε έτσι έεεε

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

ANASTASIOS Posted - 13/01/2015 : 10:11:08
750 συμμετοχές?????????Καλά,πώς χωρέσατε μέσα στο στενό δρομάκι.Τήν τελευταία φορά που τον έτρεξα,ήμασταν κάπου 350-400 και πάλι πέφταμε ο ένας πάνω στον άλλο.

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

geodrim Posted - 12/01/2015 : 21:00:50
Πρώτη φορά στη διαδρομή αυτή. Μου άρεσε πολύ. Λίγο απαιτητική για μένα, μη έχοντας εμπειρία σε χωματόδρομο. Το ευχαριστήθηκα. Πολύ καλή η οργάνωση και ο κόσμος που παραβρέθηκε.
dpkouk Posted - 12/01/2015 : 19:59:59
εγω παυλακο γιαυτο δεν ερχομαι στο δαφνι, με τετοιο μεταλλιο...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 12/01/2015 : 14:17:36
Δεν σου απαγόρεψε κανείς να διατυπώνεις την άποψή σου ελέυθερα,και το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό.Απλα΄απόρησα για αυτό το 0/2.

Αλλά εδώ έχεις διαμαρτυρηθεί για το μενού που είχαμε ανακοινώσει στον Ευρώτα,οπότε...συνέχισε τις εύστοχες παρατηρήσεις σου για τις ελλείψεις των αγώνων!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
sega Posted - 12/01/2015 : 13:47:59
Το μετάλλιο του Ευρώτα; Α εσύ είσαι πάλι; Είχα ξεχάσει το nick σου γιατί είχα καιρό να μπω στο forum! Μάλιστα, τώρα καταλαβαίνω το τόσο μεγάλο θυμό απέναντί μου. 0 στα 2 λοιπόν
Άκουσέ με φίλε...Κάνε εσύ τη δουλειά σου με τα μετάλλια όσο καλύτερα μπορείς κι επέτρεψε σε όλους εμάς τους υπόλοιπους να έχουμε και να διατυπώνουμε την άποψή μας ελεύθερα! Πώς να το κάνουμε δηλαδή; Πρέπει σώνει και καλά να μου άρεσε το χθεσινό μετάλλιο που και μόνος σου παραδέχθηκες πως ήταν για πέταμα; (Όντως ήταν για πέταμα το παραδέχομαι)
Με χάλασε όταν το είδα κι είπα να το αναφέρω για να ακούσω κι άλλες απόψεις. Μα επειδή μας βλέπω να το πάμε κουβεντιαστά μεταξύ μας, εδώ εγώ σταματώ.
Και του χρόνου να μαστε καλά να τρέξουμε τον αγώνα. Και με ωραιότερο μετάλλιο
SKOTEINOS Posted - 12/01/2015 : 13:06:42
Απλά για να σου θυμίσω,ότι το ίδιο είπες για το μετάλλιο του αγώνα στον Ευρώτα πέρσι,ότι ήταν κακοσχεδιασμένο,κακόγουστο κλπ,κλπ-που ήταν πολυ πιο εντυπωσιακό κλπ.
Οπότε κάτι συμβαίνει....το να τα σχολιάζεις συνέχεια.
Τέσπα δεν με πολυαπασχολεί κιόλας,για το αν είναι άχρηστη η δουλειά μου αυτό θα το κρίνει ο καθείς!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
sega Posted - 12/01/2015 : 12:31:10

Δεν είχα ιδέα ποιος είχε σχεδιάσει τα μετάλλια! Ευχαριστώ για την πληροφόρηση
Πρώτη φορά στον αγώνα, δεν είχα την τύχη να δω τα παλιότερα μετάλλια, οπότε δεν μπορώ να τα κρίνω ή να τα συγκρίνω με τα φετινά. Το ό,τι ήταν κινέζικα δεν σημαίνει πως μπορεί να μην ήταν ωραία. Μπορεί να ήταν ωραία, μπορεί και να μην ήταν. Το "κινέζικα" για μένα δεν αποτελεί επιχείρημα πως κάτι είναι άσχημο Κακό πράγμα ο ρατσισμός...
Όμως μην θυμώνετε αγαπητέ. Γούστα είναι αυτά. Σε άλλους θα αρέσουν τα δικά σας μετάλλια, σε άλλους όχι. Γιατί σας ταράζει και σας ξεσηκώνει τόσο κάθε άποψη διαφορετική από τη δική σας;


SKOTEINOS Posted - 12/01/2015 : 12:04:41
quote:
Originally posted by ousake

χαχα, και να φανταστείς sega ότι εμένα με ενθουσίασε το μετάλλιο, γιατί το βρήκα λιτό και πολύ όμορφο :-)

Επίσης ήθελα να πω ότι το τσαγάκι στον τερματισμό, για το οποίο πολλά είχα ακούσει αλλά πρώτη φορά το δοκίμασα, ήταν φανταστικό!!




Μην δίνεις σημασία μάστορα.Το μετάλλιο δεν άρεσε στον κύριο-κυρία τι είναι δεν ξέρω,επειδή το έφτιαξα εγώ.Και ο νοών νοήτω....
Όντως ήταν για πέταμα το παραδέχομαι.Εχω κάνει πολύ καλύτερα και πιο βαριά.Σε έναν αγώνα 10χλμ.δεν μπορείς παρά να κάνεις ένα απλό μετάλλιο γιατί είναι μικρός σε χιλιόμετρα αγώνας,και δεν χρειάζεται κάτι εξεζητημένο.
Μάλλον θα άρεσαν στον κύριο-κυρία τα κινέζικα που δινόντουσαν μέχρι πρόπερσι!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
ousake Posted - 12/01/2015 : 12:00:39
χαχα, και να φανταστείς sega ότι εμένα με ενθουσίασε το μετάλλιο, γιατί το βρήκα λιτό και πολύ όμορφο :-)

Επίσης ήθελα να πω ότι το τσαγάκι στον τερματισμό, για το οποίο πολλά είχα ακούσει αλλά πρώτη φορά το δοκίμασα, ήταν φανταστικό!!
SKOTEINOS Posted - 12/01/2015 : 11:59:16
Τα αποτελέσματα εδώ:

http://www.apollonrunnersclub.gr/races-results/2152--2015

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
sega Posted - 12/01/2015 : 11:50:15
Πάρα πολύ ωραίος αγώνας σε ένα μαγευτικό τοπίο! Το μόνο που δεν με ενθουσίασε ήταν το μετάλλιο! Το βρήκα κάπως πρόχειρο και φτωχό!
SKOTEINOS Posted - 12/01/2015 : 11:13:58
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!!
Ελπίζουμε να το φχαριστηθήκατε όπως και μεις άλλωστε!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000