Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 salomon serres city trail

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
tzatzikis90 Δημοσιευτηκε - 23/04/2015 : 15:29:46
Την επόμενη Κυριακή (3/5) θα γίνει ο 1ος αγώνας salomon serres city trail, που αλλού στις Σέρρες!

προσωπικά μετά τις πολύ θετικές εντυπώσεις που αποκόμισα από τον πρώτο μου αγώνα city trail(στην Ξάνθη) και σε συνδυασμό με το δώρο που δίνουν-τεχνικό σάλομον μπλουζάκι!- αλλά και τη μικρή απόσταση από την Καβάλα θα δώσω το παρόν!

Κανείς άλλος να βρεθούμε-γνωριστούμε?

ο αγώνας είναι 11χιλιόμετρα και ξεκινάει στις 11!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sugar Posted - 10/05/2015 : 02:09:25
ΚΑΙ ΝΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.....
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ... ΑΓΩΝΑΣ...ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΤΙΜΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ....ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ...ΒΟΛΤΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ !!!!
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΑΝΗΦΟΡΑ.... ΣΚΑΛΟΠΑΤΑΚΙΑ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΑΣΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΑ..
ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑ !!!
ΕΤΡΕΞΑ ΧΩΡΙΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΡΩΤΗΣΑ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΡΕΧΑΜΕ ΧΑΧΑ.....
ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ 55.31 ΚΑΙ ΗΡΘΑ 38 ΟΣ ΣΤΟΥΣ 302 ΑΘΛΗΤΕΣ !!!!!
ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ...ΩΡΑΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΛΕΟΝΤΑΡΙ ΤΗΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ....ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΑΤΙΔΗ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ....
ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΗ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΤΟΝ ΜΙΛΤΟ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ..ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΧΑΧΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΑΘΜΟ ΑΚΟΜΗ.....ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΟΜΩΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !!!!
ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ....ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΞΑΝΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
gtsimp Posted - 05/05/2015 : 18:03:56
φωτογραφίες του αγώνα: https://www.dropbox.com/sh/0oal9up8te1alvu/AABQz46njbXb4ZOARSS6YCZza/Photos?dl=0#/
gtsimp Posted - 05/05/2015 : 14:18:48
Τάσο έλαβα το mail, ευχαριστώ.

Ανεπίσημα αποτελέσματα:

http://marathonserres.blogspot.gr/2015/05/1-serres-city-trail-salomon.html
tzatzikis90 Posted - 05/05/2015 : 11:10:34
φιλαράκι καλημέρα. σου έστειλα mail για να μην αλλάξουμε το θέμα του νήματος.

Συγχαρητήρια για την επίδοση Ιερεμία! αλλά πάνω απ΄όλα σημασία έχει πως τα περάσαμε πολύ όμορφα! κανόνισε να βγεις στις 31 άντε!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
jeremyalfisti Posted - 05/05/2015 : 10:03:07
Ήταν εξαιρετικά! Πανέμορφη διαδρομή, λίγο παραπάνω ζέστη αλλά όλα καλά! Πολύ ευχαριστημένος από την επίδοση μου(0'55'05)! Τάσο ευχαριστώ για όλα! Φίλε σε περιμένουμε στην Καβάλα! Επόμενο ραντεβού για εμένα 31/5 Καρβάλη-Καβάλα!
gtsimp Posted - 05/05/2015 : 00:23:45
στείλε μου αν θες πληροφορίες για τους αγώνες στην καβάλα
gtsimp Posted - 05/05/2015 : 00:00:45
κάτι πήρε το μάτι μου.. έχει έναν αγώνα καρβαλη-καβαλα αλλά δε βρήκα πολλές λεπτομέρειες
tzatzikis90 Posted - 04/05/2015 : 23:42:33
συγχαρητήρια!

δεν ξέρω από Σέρρες γενικά, όμως το συγκεκριμένο κομμάτι ήταν πράγματι πολύ όμορφο!

σχετικά με επόμενους αγώνες, υπάρχουν 3 στην Καβάλα ως και 14/6 αν ενδιαφέρεσαι.

Τάσος

know your limits. then destroy them.
gtsimp Posted - 04/05/2015 : 22:37:44
εμένα ήταν ο πρώτος μου αγώνας (ξεκίνησα να τρέχω τον γενάρη) και είμαι κατενθουσιασμένος... ήδη ψάχνω τον επόμενο αγώνα :) τερμάτισα σε 1:03 περίπου. Η διαδρομή αλλά και η ευρύτερη περιοχή είναι το στολίδι των Σερρών μιας που η πόλη μας δεν έχει, θεωρώ, κάτι άλλο να δείξει (αισθητικά εννοώ)...
tzatzikis90 Posted - 04/05/2015 : 22:17:10
μου άρεσε πολύ σαν διαδρομή και δυσκολία, μια χαρά ήταν! προσωπικά βέβαια κατέληξα να τρέχω λίγο μπροστά από τη σκούπα αφού βρήκα στο δρόμο πολύ ωραία παρέα και πήγα με το ρυθμό της. 1:17 έκανα πάνω κάτω!

στην εκκίνηση ήμουν σχετικά πίσω αφού μ αρέσει να ξεκινάω τελευταίος και να περνάω κόσμο στη συνέχεια! αν και χτες απλά ξεκίνησα και τερμάτισα πίσω!

οι δικές σου εντυπώσεις?

Τάσος

know your limits. then destroy them.
gtsimp Posted - 04/05/2015 : 21:54:18
@tzatzikis90 πως σου φάνηκε ο αγώνας; στην εκκίνηση ήσουν μπροστά και δεξιά; ήμουν πίσω κι αριστερά απλά προς τα κει είδα έναν με πράσινο καπέλο :)
tzatzikis90 Posted - 02/05/2015 : 10:35:24
μόλις το είδα gtsimp ευχαριστώ! οπότε το πάμε συντηρητικά και βλέπουμε.

καλόν αγώνα να έχουμε!!!

λαχανί saucony καπέλο για όποιον ενδιαφέρεται για γνωριμία, τόσο απλά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
gtsimp Posted - 02/05/2015 : 04:35:41
Τελικά θα υπάρχει σταθμός υποστήριξης με νερό στα μέσα της διαδρομής όπως φαίνεται και στα σχόλια στο παρακάτω link: http://marathonserres.blogspot.gr/2015/03/serres-city-trail-salomon.html
gtsimp Posted - 29/04/2015 : 00:21:10
δυστυχώς δεν έχω ιδέα... εάν μάθω κάτι θα το αναφέρω κι εδώ...
tzatzikis90 Posted - 28/04/2015 : 23:13:40
αα εσύ είσαι οργανωμένος φίλε! αν ξέρεις και κάτι για την τροφοδοσία(πού θα έχει σταθμούς κυρίως), είσαι ο άνθρωπός μου!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000