Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 fenix 3 hr ερωτήσεις

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ikariwths Δημοσιευτηκε - 10/07/2016 : 10:14:23
Καλημέρα παιδιά,εγινα και γω κάτοχος του fenix 3 hr,συνηθως κάνω τρέξιμο μπάσκετ crossfit ορειβασία ,και κολύμπι σε ανοιχτή θαλασσα,οποτε ήταν μονόδρομος .Εχω κάποιες ερωτήσεις για αυτούς που το έχουν και ξέρουν
α) Αν θέλω κάποια στιγμή να το βάλω σε κάποια προπόνηση μπάσκετ ,τι πρόγραμμα πρέπει να του βάλω?indoor running?cardio?η κάτι άλλο?
β) Η ιδια ερώτηση είναι και για το crossfit ,σαν άσκηση γίνεται και σε ανοιχτό και σε κλειστο χώρο,τι ρυθμίσεις πρέπει να βάλω?
γ) Ελληνικο φορυμ υπάρχει?η ο καταλληλότερος τόπος είναι να κάνω εδώ τις ερωτήσεις μου? σας ευχαριστώ
3   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ikariwths Posted - 23/07/2016 : 09:28:17
αν ξέρετε πείτε μου και τη σωστη ρύθμιση για το crossfit γιατί μετά από μια ώρα δύσκολης προπόνησης μου γραφει πως έκαψα 300 θερμίδες
ikariwths Posted - 16/07/2016 : 10:21:53
σε ευχαριστώ φιλε μου ,ναι για προπονήσεις και μονο ρωτάω για να έχω εικόνα παλμών και θεριδων
rowergr Posted - 12/07/2016 : 16:41:55
Στο μπασκετ φιλε το φοράς; Θα τραυματιστει κανεις.Εκτος αν κανεις προπονηση.Τα indoor βαλε ναι.Αλλα μπορεις να κανεις παντα ενα customization απο το απαραδεκτο σε τετοια θεματα garmin connect.Κι εδω ακριβως ειναι που ξανασκεφτεται καποιος γτ να παρω αυτο το ρολοι.Το fenix 3 εχει αρκετο ψαξιμο παντως γτ υπαρχουν εφαρμογες γι αυτο.Εκτος του garmin forum δε γνωριζω που αλλου μπορεις να απευθυνεις ερωτησεις.

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000