Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 fenix 3 hr ερωτήσεις
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

ikariwths
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 10/07/2016 :  10:14:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα παιδιά,εγινα και γω κάτοχος του fenix 3 hr,συνηθως κάνω τρέξιμο μπάσκετ crossfit ορειβασία ,και κολύμπι σε ανοιχτή θαλασσα,οποτε ήταν μονόδρομος .Εχω κάποιες ερωτήσεις για αυτούς που το έχουν και ξέρουν
α) Αν θέλω κάποια στιγμή να το βάλω σε κάποια προπόνηση μπάσκετ ,τι πρόγραμμα πρέπει να του βάλω?indoor running?cardio?η κάτι άλλο?
β) Η ιδια ερώτηση είναι και για το crossfit ,σαν άσκηση γίνεται και σε ανοιχτό και σε κλειστο χώρο,τι ρυθμίσεις πρέπει να βάλω?
γ) Ελληνικο φορυμ υπάρχει?η ο καταλληλότερος τόπος είναι να κάνω εδώ τις ερωτήσεις μου? σας ευχαριστώ

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2016 :  16:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο μπασκετ φιλε το φοράς; Θα τραυματιστει κανεις.Εκτος αν κανεις προπονηση.Τα indoor βαλε ναι.Αλλα μπορεις να κανεις παντα ενα customization απο το απαραδεκτο σε τετοια θεματα garmin connect.Κι εδω ακριβως ειναι που ξανασκεφτεται καποιος γτ να παρω αυτο το ρολοι.Το fenix 3 εχει αρκετο ψαξιμο παντως γτ υπαρχουν εφαρμογες γι αυτο.Εκτος του garmin forum δε γνωριζω που αλλου μπορεις να απευθυνεις ερωτησεις.

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ikariwths
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/07/2016 :  10:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σε ευχαριστώ φιλε μου ,ναι για προπονήσεις και μονο ρωτάω για να έχω εικόνα παλμών και θεριδων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ikariwths
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2016 :  09:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αν ξέρετε πείτε μου και τη σωστη ρύθμιση για το crossfit γιατί μετά από μια ώρα δύσκολης προπόνησης μου γραφει πως έκαψα 300 θερμίδες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000