Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Αγορά από Sportshoes.com

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
swimgr Δημοσιευτηκε - 12/10/2023 : 21:32:39
Καλησπέρα σας Ξέρει κάποιος να μου πεί αν αγοράσει κάποιος από το Βρετανικό site www.sportshoes.com εξοπλισμό Run Παππούτσια Κολάν Αντιανεμικό θα πληρώσει και τελωνείο στην Ελλάδα εκτός το delivery του ηλεκτρονικού καταστήματος? Έχει αγοράσει κάποιος για να μου πεί την διαδικασία?

Ευχαριστώ

Κώστας
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
giokal Posted - 23/12/2023 : 14:52:46
Ενημερωτικά το sportshoes είναι και στο amazon.uk και τα μεταφορικά μέσω amazon για ένα ζευγάρι παπούτσια με προορισμό Αθήνα είναι 12€ περίπου.
swimgr Posted - 13/10/2023 : 14:34:15
Καλησπέρα. Ψάχνω κάτι συγκεκριμένο και το βρήκα εκεί. Απλά ήθελα να είμαι σίγουρος οτι δεν θα επωμιστώ επιπλέον κόστος κ.τ.λ.από Τελωνείο κτλ. Σε ευχαριστώ πολύ για την διεκρίνηση!
MARIOS2020 Posted - 12/10/2023 : 23:23:29
Τα Αγγλικά καταστήματα ήταν φθηνότερα πριν από 10-15 χρόνια, όταν είχαν δωρεάν αποστολή, πριν αναπτυχθεί η εγχώρια αγορά, και βέβαια πριν το brexit. Μου κάνει εντύπωση που βρήκες συμφέρουσα αγορά από εκεί. Πρόσεχε πάντως σρτην σελίδα είναι sportsshoes.com, με 2 s.
costasz Posted - 12/10/2023 : 22:46:21
Καλησπέρα! Οχι, δεν πληρώνεις επιπλέον δασμούς. Αυτό που βλέπεις στο checkout , αυτό πληρώνεις. Για ένα διάστημα μετά το brexit κάλυπταν τους δασμούς αυτοί , τώρα πέραν των μεγάλων ευρωπαϊκων αγορών τους έχουν ενσωματώσει στο κόστος των μεταφορικών . Γι'αυτό και το αύξησαν από 8 σε 24€ . Εμένα προσωπικά δεν με συμφέρει πλεον οπότε σταμάτησα να το χρησιμοποιώ μετά από 12 χρόνια. Αν θεωρείς οτι τα 24 ευρώ καλύπτουν τη διαφορά τιμής από Ελλάδα go ahead. Οι αποστολές είναι γρήγορες συνήθως , σε εμένα (επαρχία) έκαναν από 3 εως 7-8 εργάσιμες.

Ή λέγε τι σιγής κρείττον, ή σιγήν έχε.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000