Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ευρυτάνιος 2009-Κοκκάλια Ευρυτανίας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Kostasxalarosxiastos Δημοσιευτηκε - 26/07/2009 : 16:41:33
Ένας όμορφος αγώνας μέσα σε ένα πανέμορφο τοπίο, με αρκετά καλή οργάνωση-συμμετοχή 180 και πλεόν αθλητών, με αρκετά καλή θερμοκρασία αγώνα...Για την ιστορία πρώτος ο Μάντζαρης με 1,16, 48 απο άντρες και απο γυναίκες πρώτη η Πουλοπάτη Μ. με 1,24,16.Περισσότερες λεπτομέρειες θα ακολουθήσουν σε Δελτίο τύπου εντός της ημέρας.

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
mary p Posted - 30/07/2009 : 23:18:28
Να είστε καλά, πάντα με τέτοιο κέφι κ.Γιώργο.
'Οσο για τη φωτό... για όλα ο Κώστας φταίει!


mp
Veteran84 Posted - 30/07/2009 : 19:56:28
Καλησπερα,Μαρια.Ευχαριστω,κατ αρχας,για την ωραια φωτογραφια που βαλατε & που ειχες την ευγενη καλωσυνη να την στειλεις στον Κωστα.Ο φιλος, ο Δημητρης Μαντζαρης,ειχε & αυτος φοβερα κεφια.Ενα χαρακτηριστικο του:Χορευε λιγο,ο μπαγασας,& εφευγε να παρει καποιες ανασες[βεβαια δεν τις ειχε αναγκη]& ξαφνικα παρουσιαζοτανε...Ολο αυτο εκανε.Παντως συμ-χε με πολυ κεφι στο χορο.
Α,να μην ξεχασω & τον Δημητρη τον Ζιαμπαρα.Φοβερος & αυτος.Παντα τετοια να εχουμε...
mary p Posted - 30/07/2009 : 18:42:33
Μπράβο βρε Κώστα αυτά είναι ντοκουμέντα!
κ. Γιώργο δώσατε ρέστα το Σάββατο! Που να είχατε τρέξει λιγότερο!
Την επόμενη φορά θα φροντίσουμε να υπάρχει και μια φωτογραφία σας από το τσάμικο!
Για τους Δημήτρηδες τί έχετε να πείτε?

mp
KostasPVol Posted - 30/07/2009 : 18:17:02
quote:
Originally posted by Veteran84

Κωστα,πραγματι, το κεφι ηταν αλλο πραγμα...Ομως βρε φιλε,μου βγηκαν τα ματια κοκκινα,λογω του φλας...Κανε την λιγο επεξεργασια,το ξερεις αυτο.Στην Μενδενιτσα,ισως, αν δεν ειμαστε για ολιγοημερες διακοπες.Καλο μεσημερι.

Σωστός Γιώργο, το διόρθωσα! Καλό απόγευμα!
smokovo Posted - 30/07/2009 : 17:27:59
http://www.youtube.com/watch?v=SbA2nZ6uzks&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=bbWQW6ks-GA&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=M-IvowO38fo&feature=channel_page

________________________________________

http://picasaweb.google.gr/genoskatsifa/KRIKELLO2009?authkey=Gv1sRgCPSJk8ClnPSofQ#

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ VIDEO ΑΠΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Veteran84 Posted - 30/07/2009 : 14:19:40
Κωστα,πραγματι, το κεφι ηταν αλλο πραγμα...Ομως βρε φιλε,μου βγηκαν τα ματια κοκκινα,λογω του φλας...Κανε την λιγο επεξεργασια,το ξερεις αυτο.Στην Μενδενιτσα,ισως, αν δεν ειμαστε για ολιγοημερες διακοπες.Καλο μεσημερι.
KostasPVol Posted - 30/07/2009 : 00:01:05
Γιώργο Veteran πολλούς χαιρετισμούς, ελπίζω να τα πούμε στη Μενδενίτσα!

Ο φακός σας εντόπισε σε μεγάλα κέφια!



MANOLIS2004 Posted - 29/07/2009 : 15:08:59
Μάλλον φοβήθηκαν να μείνουν στο ίδιο ξενοδοχείο με μας, και προτίμησαν να την κάνουν με σας!!!!!!!!!!!!!!!

MANOLIS2004
sam Posted - 28/07/2009 : 18:26:43
...κάπως έτσι ξεκινάνε οι μεγάλοι έρωτες


Υ.Γ. ...ήσουν και άτυχος. Είχαν δηλώσει και αυτές οι μεμονωμένες για διαμονή αλλά το μετάνιωσαν τελευταία στιγμή και ήρθαν μαζί μας στο πούλμαν :)



------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
MANOLIS2004 Posted - 28/07/2009 : 18:17:45
ΧΑΧΑΧΑΧΑ.........ΟΧΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Η ΜΟΙΡΑ ΤΟ ΕΦΕΡΕ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΟΥΜΕ..

MANOLIS2004
sam Posted - 28/07/2009 : 18:09:07
quote:
Originally posted by MANOLIS2004
ο υπύθυνος μιας πανσιόν που μας έστειλε το ξενοδοχείο, στην αρχή έδινε σε μένα και σε κάποιον άλλο που είμαστε μεμονωμένοι, ένα δωμάτιο με ένα διπλό κρεβάτι και μάλιστα με ροζ παπλώματα λες και είμασταν νεόνυμφοι..


...ενώ ήσαστε ήδη 5 χρόνια μαζί!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
MANOLIS2004 Posted - 28/07/2009 : 17:42:05
Οχι μας ειχαν πει θα πληρώσουμε 20 ευρώ και το ξέραμε. Απλά κάποιος έγραψε εδώ ότι η διαμονή ήταν δωρεάν και τον διορθώσαμε.
Το μόνο "φάουλ" με την διαμονή είναι ότι δυσκολεύτηκαν να μας βάλουν σε δωμάτια παρόλο που είχαμε δηλώσει συμμετοχή έγκαιρα και παρόλο που την τελευταία στιγμή δεν ήλθαν 15 άτομα που επίσης είχαν δηλώσει διαμονή. Και αυτή η ταλαιπωρία κράτησε 2 ώρες. Μάλιστα ο υπύθυνος μιας πανσιόν που μας έστειλε το ξενοδοχείο, στην αρχή έδινε σε μένα και σε κάποιον άλλο που είμαστε μεμονωμένοι, ένα δωμάτιο με ένα διπλό κρεβάτι και μάλιστα με ροζ παπλώματα λες και είμασταν νεόνυμφοι..
Ωραίος αγώνας, καταπληκτική φιλοξενία με πλούσιο γεύμα, δωρεάν λεωφορεία αλλά την διαμονή την πληρώσαμε, αυτή είναι η αλήθεια και απλά αναφέραμε τα γεγονότα.

MANOLIS2004
soula Posted - 28/07/2009 : 09:07:16
Ετσι οπως το εγραψες φανηκε οτι την ημερα του αγωνα αποφασισατε να μεινετε.Δηλαδη δηλωσατε συμμετοχη εγκαιρως και στο οτι θα μεινετε και ενω σας ειπαν οτι ενταξει ειστε μεσα σαυτους που θα φιλοξενηθουν δωρεαν,πηγατε και βρηκατα αλλη κατασταση;Εαν ειναι ετσι,χιλια δικια εχετε.Εγω ειχα παει προπερσι σαυτον τον αγωνα και εντυπωσιαστηκα απο την προσπαθεια των διοργανωτων,μη ξεχναμε οτι ειναι εθελοντες.
MANOLIS2004 Posted - 28/07/2009 : 00:35:19
Αγαπητή Σούλα μιας και δεν ήσουνα εκεί, καλό θα ήτανε να μην κάνεις σχόλια ούτε για μας ούτε για τις μαμάδες μας. Είχαμε δηλώσει εδω και ένα μήνα συμμετοχή και δεν κάναμε κανένα παράπονο για την ταλαιπωρία που υποστήκαμε, ούτε θέλαμε τσάμπα δωμάτιο. Απλά κάποιος είπε ότι ήταν δωρεάν το δωμάτιο και μόνο για την τάξη των πραγμάτων και μόνο για αυτό είπαμε ότι δώσαμε 20 ευρώ το άτομο. Αυτά

MANOLIS2004
MANOLIS2004 Posted - 28/07/2009 : 00:34:19
Αγαπητή Σούλα μιας και δεν ήσουνα εκεί, καλό θα ήτανε να μην κάνεις σχόλια ούτε για μας ούτε για τις μαμάδες μας. Είχαμε δηλώσει εδω και ένα μήνα συμμετοχή και δεν κάναμε κανένα παράπονο για την ταλαιπωρία που υποστήκαμε, ούτε θέλαμε τσάμπα δωμάτιο. Απλά κάποιος είπε ότι ήταν δωρεάν το δωμάτιο και μόνο για την τάξη των πραγμάτων και μόνο για αυτό είπαμε ότι δώσαμε 20 ευρώ το άτομο. Αυτά

MANOLIS2004

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000