Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπουτσια New Balance

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
geoks Δημοσιευτηκε - 15/07/2014 : 12:37:18
Εχοντασεινει ευχαριστημενος απο την συγκεκριμενη εταιρεια μιας και μου εχουν κατσι πολυ καλα καποια μπντελα της ψαχνω μερη που μπορω να τα βρω φθηνοτερα μιας και η αντιπροσωπεια δεν με καλυπτει. Για παραδειγμα τα 890v4 που εψαχνα τα εχουν μονο σε ενα χρωμα, το οποιο το καταπινω, αλλα ακουστε, αντρικο, γυναικιο αλλα και παιδικα τα φερνουν σε wide νουμερο. Παμε καλα; Τα φορεσα και κολυμπαγα. Νομιζω οι περισσοτεροι φορανε D και Β. Αντρες και γυναικες αντιστοιχα. Τι πανε και τα φερνουν ολα βαρκες; Το ιδιο και το ιντερσπορτ μιας και νομιζω ψωνιζει απο αντιπροσωπια.

Εχω βρει καποιες ακρες απο μαγαζια που τα εχουν τσουγκρισει με την εδω αντιπροσωπια και εχω παρει καποια σε πολυ καλες τιμες. Σημερα πηρα στην κορη μου το 890v3 57€ Με φπα. Σε γυναικειο οχι παιδικο. Νουμερο 40.5

Εχετε να προτεινετε μαγαζια η σαιτς στην Ελλαδα που μπορω να βρω καποια καινουρια μοντελα σε τιμες λογικες;

Τα εχω βρει στο wiggle αλλα πολυ παλια που ειχα παραγγειλει κατι απο εκει εκανε 20 μερες να ερθει απο Αγγλια ενω ηταν σε στοκ.

Παρακαλω τις προτασεις σας.

2   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
geoks Posted - 17/07/2014 : 15:05:20
Ok αλλα απο που μπορουμε να τα βρουμε σχετικα οικονομικα και αξιοπιστα;
ALEXANDROSG Posted - 15/07/2014 : 20:31:52
Αν δεν κάνω λάθος και κρίνοντας από το 890V3 του αδερφού μου αυτό το μοντέλο ήρθε στην Ελλάδα σε D. Από κει και πέρα τι να σου πω , φίλε μου... Φοράω ΝΒ από το 1981. Υπάρχει όντως θέμα με τη μάρκα στην Ελλάδα. Παλιότερα δεν την ήξερε ο πολύς κόσμος και, κακά τα ψέματα, η κάθε αντιπροσωπεία τα κονομάει από τον πολύ τον κόσμο κι όχι από λίγους ψαγμένους... Ελπίζουμε να καταλάβουν πως με ανταγωνιστή τις ιντερνετικές πωλήσεις για να μπορέσουν να σταθούν, πρέπει να ξεκαβαλήσουν το καλάμι και να προσαρμόσουν τις τιμές στην εποχή των ισχνών αγελάδων που διανύουμε. Δεν είναι τυχαίο πως ακόμα και στα στοκατζίδικα της εταιρείας οι τιμές παραμένουν τσιμπημένες.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000