Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Asics gel ds trainer 21

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
asumvivastos5 Δημοσιευτηκε - 07/06/2018 : 22:14:28
Παιδιά θέλω να αγοράσω τα εν λόγω παπούτσια μέσω ίντερνετ συνεπώς χωρίς να τα δοκιμάσω και η απορία μου είναι η εξής:

Έχω τα nimbus 15 στο 42,5 με αρκετά ικανοποιητικό κενό μπροστά, θα έλεγα ότι είναι και μισο νούμερο παραπάνω από ότι πρέπει. Το θέμα μου είναι να τα πάρω και αυτά στο 42,5 ή θα ηταν καλύτερα στο 42 αφού είναι και πιο "αγωνιστικά" παπούτσια; Να σημειώσω ότι τα nimbus δεν τα νιώθω μεγάλα ενώ τρέχω.
1   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Delazaren Posted - 19/06/2018 : 14:01:31
κάποτε έτρεχα και με τα νίμπους (πως αντέχεις;;) και με τα ds trainer μέχρι την έκδοση 19. Όταν αγόρασα τα DS trainer 20 τα επέστρεψα στην ASICS μετά από 250χλμ(!!!). Βλέπω πως τα 21 έχουν παρόμοιο κόψιμο στη φτέρνα (εκεί με χτύπησαν πρώτα). Αν προσέξεις οι νεότερες εκδόσεις έχουν το κλασικό βαθούλωμα στο τελείωμα του πίσω μέρος της φτέρνας. Επίσης μετά από αρκετά χιλιόμετρα με χτύπησαν και στα δάκτυλα.

Προσωπικά θα σε πρότεινα κάπως να τα δοκιμάσεις και καλύτερα να πας σε νεότερο παπούτσι - φυσικά σε σένα μπορεί να είναι βολικά.

Από πλευράς νούμερου είμαι 47 στα νίμπους και 47 στα DS trainer.


http://kyklosdromeon.blogspot.gr/

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000