Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Mαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος 5/4/2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 56

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  00:38:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
googlare performance store... ειναι το καταστημα που εχει καθε χρονο περιπτερο στην εκθεση. το καταστημα του ειναι στο Καυταντζογλειο. παρε τηλ και ζητα το Γιωργο. εξηγησε του υη φαση και πες του να σου κρατησει 5 (αν εχει βεβαια) και να τα εχει σε πακετακι στο ονομα σου στο περιπτερο του στην εκθεση. πες του οτι εισαι φιλος του Παναγιωτη απο τον Χορτιατη που παιρνει τα QNT... εχω βαρεθει να σε ξελασπωνω.... μου εχει φαει τα καλυτερα μου χρονια...

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  00:41:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ψάρακλα, στο site της εταιρείας έχει 3 καταστήματα στην Θεσσαλονίκη με τηλ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  00:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ψάρακλα, στο site της εταιρείας έχει 3 καταστήματα στην Θεσσαλονίκη με τηλ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  01:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα πάρω αύριο πρωί αυτό που λέει ο Παναγιώτης να δούμε μήπως βρω άκρη!

Γιώργο για ποια εταιρία λες και ποια καταστήματα?χάθηκα! αυτό του Παναγιώτη είναι ένα.

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 01/04/2015 01:02:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  08:50:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.highfive.gr/default.aspx?id=29&parent=26&root=29

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pitsakidis nikoalos
Newbie Forum Runner



32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  09:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα.Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί η SUZIPA την Κυριακή το πρωί μπροστά από το άγαλμα του Μ.Αλεξάνδρου για γνωριμία και τακτική αγώνα προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος?

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  09:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα ήρθαν και οι τεχνικές οδηγίες από τους διοργανωτές με e-mail!! λογικά θα το έχετε πάρει και εσείς !!!
Αγαπητέ φίλε δρομέα,
Η αντίστροφη μέτρηση για τη μεγάλη γιορτή της Κυριακής 5 Απριλίου 2015 έχει αρχίσει. Η Οργανωτική Επιτροπή σε ευχαριστεί πολύ για τη συμμετοχή σου στη διοργάνωση του επετειακού 10ου Διεθνούς Μαραθωνίου «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ» και σε καλεί στο Κέντρο Υποδοχής των Αθλητών (Registration Center), που θα λειτουργήσει στη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης (ΔΕΘ-HELEXPO), στο Περίπτερο 7, την Παρασκευή 3 Απριλίου και το Σάββατο 4 Απριλίου 2015, ώρα 10.00-19.00, ώστε να παραλάβεις τον αγωνιστικό σου εξοπλισμό.
Παράλληλα σε ενημερώνει ότι θα έχεις τη δυνατότητα να προμηθευτείς αναμνηστικά είδη της διοργάνωσης από τον ειδικά διαμορφωμένο χώρο εντός του Περιπτέρου, καθώς επίσης και να δηλώσεις συμμετοχή για τον επερχόμενο 4ο Διεθνή Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο Θεσσαλονίκης (10.10.2015), με δώρο ένα συλλεκτικό μπλουζάκι της εν λόγω διοργάνωσης.
Η μετακίνηση των μαραθωνοδρόμων προς την Πέλλα θα διεξαχθεί με ευθύνη της διοργάνωσης, με σημείο εκκίνησης των λεωφορείων τον Λευκό Πύργο (Κυριακή πρωί, ώρα 05.30 έως 06.00, ενώ οι δρομείς των 5.000μ. και 10.000μ. θα μπορούν να μεταβούν στις Αφετηρίες των Δρόμων, χρησιμοποιώντας τα λεωφορεία του ΟΑΣΘ δωρεάν με την επίδειξη του αριθμού συμμετοχής τους (BIB NUMBER). Οι ξένοι δρομείς θα έχουν τη δυνατότητα της δωρεάν μετακίνησης με τον ΟΑΣΘ κατά το διάστημα 3 έως 6 Απριλίου, με την επίδειξη του αριθμού συμμετοχής τους (BIB NUMBER).
Τέλος, οι συμμετέχοντες δρομείς έχουν τη δυνατότητα προληπτικής ιατρικής εξέτασης σε προνομιακές τιμές από την Βιοκλινική Θεσσαλονίκης (Όμιλος Βιοιατρική). Πληροφορίες στο 2310 459660.

Συνημμένα σας αποστέλλουμε τις χρήσιμες τεχνικές οδηγίες τις οποίες θα πρέπει να γνωρίζετε σχετικά με τη συμμετοχή σας στη διοργάνωση.

Με τιμή,
Η Ο.Ε.
Κάντε Like στο νέο fanpage της διοργάνωσης στο Facebook ή ακολουθήστε μας στο Twitter, για να ενημερώνεστε πρώτοι για τα τελευταία νέα της διοργάνωσης και να επικοινωνείτε διαδραστικά μαζί μας!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  09:38:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα έχει στο κέντρο εγγραφών !!! αρκεί να προλάβεις !!!!
quote:
Originally posted by sak14

Σκεφτομαι να τρεξω το 10 αρι,υπαρχει καμια συμμετοχη?

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  10:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

http://www.highfive.gr/default.aspx?id=29&parent=26&root=29

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις



Ψάρακλα τζελεδάκια, αυτό έλεγα..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  10:47:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φέτος θα με φιλοξενήσει ένα φιλικό ζευγάρι στην Πυλαία μια που έκανα το χατίρι στην μεγάλη μου κόρη να την πάρω μαζί μου.
Το θέμα είναι όμως πως πάω το πρωί στον Λευκό πύργο?Μάλλον με ραδιο ταξί γιατί με αστικό είναι λίγο ρίσκο νομίζω.
Γνώμες από γηγενείς δεκτές.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kiosses
Newbie Forum Runner

Greece


13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  10:51:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[/quote]
Γιάννη καλό νέο,ελπίζω να βρεις συμμετοχή .Ραντεβού στον Λευκό πύργο για φωτογραφίες.
[/quote]

Τέλος καλό, όλα καλά Πέτρο. Πήρα την συμμετοχή του pepe (ευχαριστώ φίλε), οπότε ραντεβού στον πύργο τον λευκό. Καλή δύναμη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  10:53:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

Καλημέρα.Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί η SUZIPA την Κυριακή το πρωί μπροστά από το άγαλμα του Μ.Αλεξάνδρου για γνωριμία και τακτική αγώνα προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος?

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


Νίκο καλημέρα. Μεσημέρι Σαββάτου γύρω στις 1 θα είμαστε στην έκθεση. Για να λές για Κυριακή φαντάζομαι ότι δεν μπορείς το Σάββατο οπότε πάρε με τηλ (6983703626) για να τα πούμε, τελευταία στιγμή είναι λίγο δύσκολο πρίν τον αγώνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pitsakidis nikoalos
Newbie Forum Runner



32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  11:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
OK .Ευχαριστω, παντως θα τρεξω και φετος με μπλουζακι με σταμπα πισω SUZIPA.Ισως ετσι πετυχω κανεναν απο την ομαδα κατα τη διαρκεια του αγωνα.Καλο τερματισμο να εχουμε.

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  11:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Peter L

φέτος θα με φιλοξενήσει ένα φιλικό ζευγάρι στην Πυλαία μια που έκανα το χατίρι στην μεγάλη μου κόρη να την πάρω μαζί μου.
Το θέμα είναι όμως πως πάω το πρωί στον Λευκό πύργο?Μάλλον με ραδιο ταξί γιατί με αστικό είναι λίγο ρίσκο νομίζω.
Γνώμες από γηγενείς δεκτές.



Πέτρο τα λεωφορεία ξεκινούν τις καθημερινές 5 ακριβώς από τις αφετηρίες τους. Κυριακή πολλές γραμμές ξεκινούν λίγο αργότερα και σε συνδυασμό με το γεγονός πως η Πυλαία είναι σχετικά μακριά από το κέντρο δε θα το συνιστούσα. Πολύ προτιμότερο το ταξί(κι ας δώσεις κάτι παραπάνω) ή αν βρεις κάποιο δικό σου να σε πάει.

Αυτή είναι η σελίδα του oasth πάντως, μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για λεπτομέρειες σχετικά με τα λεωφορεία την κυριακή. Το 11 είναι πιθανότατα αυτό που σε ενδιαφέρει ίσως και κάποιο άλλο, ρώτησε το ζευγάρι που θα μείνεις καλύτερα!

http://oasth.gr/#el/contact/

Ευχαριστώ για το σύνδεσμο Μαρία! αλλά αυτά είναι για θεσσαλονικείς που ξέρουν τις οδούς, άσε που το ένα είναι άκρη θεού, το άλλο σε ένα στενάκι απ΄όσο θυμάμαι από τότε που ήμουν φοιτητής και το άλλο δεν έχει αριθμό

ωραία Γιώργο κορόιδεψε με κι άλλο ναι!

για άλλη μια φορά με έσωσε ο Καλογερίδης, νομίζω πως το πρέπον είναι να τον κουβαλήσω σε όλο τον αγώνα! τι λέτε

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 01/04/2015 11:58:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tsalisin
Newbie Forum Runner

Greece


8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2015 :  12:17:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tα αστικά που ξέρω οτι εξυπηρετούν πυλαία και πιθανόν να σε βολέψουν είναι το 58 και το 11.Το 58αρι πρώτο ξεκινάει στις 5:20 και μέχρι να κατεβεί απο διασταύρωση Χορτιάτη θέλει 20λεπτο.Η στάση που βολεύει να κατέβεις ΧΑΝΘ. Το 11αρι το πρωτο ξεκινάει στις 5 και βολευει να κατέβεις στάση Μουσεία επι της Λ.Στρατου. Όποιο αστικό και να πάρεις θέλει λίγο περπάτημα μεχρι Λ.Π..Για μένα για να μη μπερδευτείς εκείνη την ώρα με τα αστικά καθώς κάτι τέτοιες στιγμές τα παθαίνεις όλα, αλλά και να είσαι στην ώρα σου πάρε ταξι έτσι κ αλλιώς οι αποστάσεις δεν είναι μεγάλες σε 5 λεπτά θα εχεις φτασει.
quote:
Originally posted by Peter L

φέτος θα με φιλοξενήσει ένα φιλικό ζευγάρι στην Πυλαία μια που έκανα το χατίρι στην μεγάλη μου κόρη να την πάρω μαζί μου.
Το θέμα είναι όμως πως πάω το πρωί στον Λευκό πύργο?Μάλλον με ραδιο ταξί γιατί με αστικό είναι λίγο ρίσκο νομίζω.
Γνώμες από γηγενείς δεκτές.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 56 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000