Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 29/4/2007 αγωνας 3000 μ. στο δασακι της Πευκης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 25/04/2007 :  17:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του nikospet.  Απάντηση σε αποστρόφους
Οργανωνεται απο οτι φαίνεται τελευταια στιγμη αλλα το αναφερω για όποιον μπορεί.
αγώνες 1000 και 2000 μετρων για μαθητές και
αγώνας 3000 μετρων για γεννηθέντες μετα το 1991 και αθλητες
ο πρωτος αγωνας ξεκιναει στις 11.00
ο αγωνας των 3000μ ειναι προγραμματισμένος για 12.20

πληροφορίες στον αθλητικο οργανισμο Δημου Πευκης:
τηλ. 210 6145100 - 2106145155

Ο αγωνας οργανώνεται στη μνημη ενός νεαρού αθλητη που εχασε τη ζωη του σε τροχαίο. δυστυχως ο δήμος ειδοποίησε την οικογενεια τελευταία στιγμή αλλα όσοι δεν πανε στον Παυσανία και μπορουν ας ερθουν. εγω λογω και γνωριμίας της μητερας μου με την οικογένεια πιθανότατα θα πάω. το παρκακι της Πεύκης πισω απο το Δημαρχείο ειναι ωραιότατο και πιστεύω ότι θα μας προφυλάξει μία χαρα απο τον ήλιο.

RunningNews.gr
The Forum



521 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  18:12:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit RunningNews.gr Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/show_prokirixi.asp?id=193&parent=home&type=prokirixi
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  19:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απ οτι βλέπω όμως στην εν λόγω προκύρηξη, γίνεται αναφορά μόνο σε μαθητές και για αποστάσεις 1000μ.

Carpe Viam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  21:18:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
γίνετα αναφορά και για 2000μ και 3000μ.
στα 3000μ γραφει μαθητες γεννημενοι μετα το 1991 - αθλητες. αναφέρεται εξάλλου ως λαϊκος αγωνας.
ειναι αλήθεια οτι είναι περίεργα διατυπωμενο.απο την οικογένεια καταλαβα οτι ήθελαν ευρύτερη συμμετοχή. θα παρω ενα τηλ. αυριο στο δημαρχείο να το διευκρινησω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  11:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
το διευκρίνησα,
στον αγωνα των 3000μ παίρνει μερος όποιος θέλει

Edited by - nikospet on 26/04/2007 17:45:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  16:05:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
12.30 είπαμε.Παρκάκι πίσω απο το Δημάρχειο είπαμε. Χμμ.... και ειναι και σε μνήμη του παιδιού......


Carpe Viam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  17:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
12.20 ειναι ο αγώνας των αντρων και 12 των γυναικων.
αντε ελα να γνωριστούμε, κιόλας, επιτέλους. κερναω και καφε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/04/2007 :  18:34:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

12.30 είπαμε.Παρκάκι πίσω απο το Δημάρχειο είπαμε. Χμμ.... και ειναι και σε μνήμη του παιδιού......
κ


Carpe Viam


ΚΑΙ καφεδάκι!!!! Αααααα εδω το πραγμα αποκτάει άλλο ενδιαφέρον.
Χωρις πλάκα πάντως, θ αποφασίσω το ΣΑ το πρωι, αναλόγως σε τι κατάσταση θα μαι σωματικά. Δεν εχω τρέξει τον Παυσανία ποτέ, και θα θελα, αλλά η κόπωση απ τη Μεσσήνη ειναι αισθητή ακόμα, και ίσως προκειμένου να ...συρθώ 21,1 Κ να ρθω για καφέ! Όπως και ναχει ευχαριστώ για την προσκλήση.

Y.Γ. Σου δίνω το κιν. μου και SMSme το δικό σου, αν έρθουμε, να βρεθούμε. 697 4926380. Επειδή για μένα το τρέξιμο ειναι πρωτίστως fun και οχι κυνήγι επιδόσεων αποκλειστικά, ενδέχεται να πάμε με την παρέα μου Γλυφάδα και μετά Πευκη και μετά Πόρτο Ράφτη. Στο τελευταίο θα πάμε για...ψαράκι!!!



Edited by - nikats on 29/04/2007 07:31:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  11:24:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε γερο Νικο κανε κανενα αγωνα της προκοπης ακου τριαρακι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  12:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ψιτ! εγώ κάνω αγώνα. Εσύ? Τσούκου-τσούκου στο 6.00 και καλά "κάνω long run"....!!

who is who?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  00:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ τον nikospet, για τον όμορφο αγώνα που -χάρη σ αυτόν- τρέξαμε. Γιατι τρέξαμε , οχι για την επίδοση -εγώ προσωπικά και 5-6 άλλα παιδιά ειχαμε τρέξει και σ άλλον αγώνα το πρωι ή το προηγούμενο απόγευμα, είπαμε όμως πως "πρέπει να πάμε"- Γιατί ο αθλητισμός δεν ειναι μόνο τα μεγάλα στάδια των ρεκόρ, αλλά ειναι και η ψυχή σου, που τη δίνεις γι αυτό που κάνεις. Οταν αυτή η μάνα σήκωσε την πλακέτα στον ουρανό, για να τη δεί ο γυιός της απο κει ψηλά που τώρα βρίσκεται, κατάλαβα ποιά ειναι η απάντηση στην ερώτηση "γιατί τρέχουμε". Ας ειναι καλά αυτοί οι γονείς να τον θυμούνται, και ας ειναι καλά όσοι τρέξανε δίπλα μου, οι ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΜΟΥ.-

who is who?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  00:46:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
εγω σε ευχαριστω Νικο όπως και όλα τα παιδιά που ηρθανε σημερα.
ζησαμε πραγματικα συγκινητικές στιγμές.

Υ.Γ. σου χρωσταω ακομα αυτό τον καφε. κανονισε προπόνηση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2007 :  12:45:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"(ισως λογω του πρων συναδελφου τους και νυν δημαρχου της Πευκης)"
Aπο τη μια κρίμα για τους γονείς, απο την άλλη πάλι καλά, να βλέπουν οτι βγαίνει ο κόσμος εξω και τρέχει και τους παρακολουθούν θεατές. Λίγοι τώρα, αυριο ισως περισσότεροι.
Αυτο που χάρηκα περισσότερο, ήταν η συμμετοχή των παιδιών απ τα σχολεία. Κι οχι μόνο του Δήμου Πευκης αλλά και απο τους όμορους δήμους.
Ο δε αγώνας των "μεγαλυτέρων" εγινε αντρες-γυναίκες μαζί λόγω μικρής συμμετοχής, αφού τη συγκεκριμένη ΚΥ μόνο στο λεκανοπεδιο έγιναν 5 αγώνες!! (Μεγαρα-Αιγαλεω-Γλυφάδα-Καλλιθέα-Πευκη).

who is who?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000