Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 9ος Παλαιολόγειος Δρόμος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 05/05/2015 :  18:21:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του SKOTEINOS.  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα ιδιαίτερα αναβαθμισμένα Παλαιολόγεια σας περιμένουν φέτος,στον 9ο Παλαιολόγειο Δρόμο.

Για περισσότερα εδώ:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=21794

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015

Edited by - SKOTEINOS on 05/05/2015 18:22:26

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/05/2015 :  18:24:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο ΑΠΣ Απόλλων Δυτ.Αττικής θα πραγματοποιήσει ΔΩΡΕΑΝ αυθημερόν εκδρομή!!!
Για περισσότερα εδώ:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=21793

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lion75
Forum-Runner

96 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2015 :  14:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα συμμετάσχει κανείς σε αυτό τον αγωνα; :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2015 :  14:58:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι συμμετοχές κλείνουν σήμερα το απόγευμα.Περίπου 300 είναι οι συμμετέχοντες μέχρι στιγμής!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2015 :  16:49:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στην χρονομέτρηση θα είμαι.Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να τρέξω λόγω δουλειάς,στον 1ο αγώνα της ζωής μου ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ,ΌΣΟΙ ΤΡΕΞΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ,ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ,ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΟΥ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΟΣ ΣΚΟΠΕΥΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

paolomarco
Advanced Forum-Runner

Greece


315 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/06/2015 :  13:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένας μοναδικός αγώνας ημιμαραθώνιος , δύσκολος και σε ένα ιστορικό τόπο στην ιδιαίτερη πατρίδα .
Ακούστηκε ότι ίσως είναι η τελευταία φορά που γίνετε .Τον αγώνα τον έχω τρέξει δύο φορές μόνος παλαιότερα και τελευταία φορά με τον Στέργιο πριν 2 ή 3 χρόνια αν θυμάμαι καλά .
Εφέτος όλα καλά και πάλι από Οργανωτικής πλευράς με πρόθυμους και εξαίρετους Εθελοντές με σοβαρό όμως το πρόβλημα της "φτωχής" τροφοδοσίας.
Δυστυχώς μέχρι το 7ο χιλιόμετρο δεν είχε νερό με αποτέλεσμα να κρεμάσει άσχημα η υπόλοιπη προσπάθεια ,( μιλάω για εμένα ) και η αμέσως επόμενη τροφοδοσία από το 7ο στο 9ο δεν ήταν ικανή να με ισιώσει και να απολαύσω τον αγώνα ξεκούραστα αφού ήδη είχα αδειάσει ενεργειακά .

ΑΝΑτρέχω στην Αρκαδία- "Μονοπάτι Αρκάδων Ποιμένων" αγώνας βουνού αφιερωμένος στην ΦΛΟΓΑ - "ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΙΑ" αγώνας ασφάλτου προς τιμή του Μίκη Θεοδωράκη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000