Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Κλέφτης...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  09:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Είχαμε μια βρυσούλα, κάτι κάπως βρεχόμασταν κάποτε, (βέβαια οι βρυσούλες ήταν 3-4 τις ξυλώσαν να πάνε για πούλημα ότι μεταλικό είχαν... έμεινε 1 όλη και όλη) αλλά βλέπουμε άστεγους-πρεζόνια κτλ να κάνουν μπάνιο εκεί, και μετά σου φεύγει η όρεξη. Λες υπομονή θα φτάσω σπίτι μου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  09:56:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ουυυυ καλά, δεν πρόκειται να ακουμπίσω το στόμα μου, έχω πάντα 1 ευρω πάνω μου (βέβαια σε βαραίνει λιγάκι) αν πεθαίνω αγοράζω στο περίπτερο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  10:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απ' αυτά που έχετε γράψει κατά καιρούς, τελικά πρέπει να είσαι κομάντο για να τρέξεις στο ΠΑ...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  11:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.kathimerini.gr/818427/gallery/politismos/polh/pedion-toy-arews-giati-den-egine--hyde-park

https://www.facebook.com/kathimerinigr/posts/825829674180807
Ένα φρέσκο άρθρο.

Σε καλούμε το ΣΑΒ για προπόνηση, και μετά κερνάμε και τον καφέ.

Edited by - Deorum on 11/06/2015 11:35:51
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2015 :  11:35:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οσο ο Μάρκος στο παγκάκι φτιάχνει τη δόση του, ένας ντίλερ κατεβαίνει τον κεντρικό δρόμο φωνάζοντας «μπούμπλε, μπούμπλε» (υπνωτικά χάπια). «Τον ακούς;» μου κάνει μειδιώντας. «Αυτός λέει τα δικά του, εγώ καίω τη σίσα, κάτω έχει βελόνες από σύριγγες και η μικρή (μου δείχνει μια κοπέλα) κάνει πιάτσα. Και περνάει η μάνα με τα μικρά από το χέρι... Πρέπει να μας διώξουν από εδώ πέρα, φίλε»

Από την Καθημερινή.
Ίσως θα ήταν χρήσιμο να κρατάμε και εμείς ένα ημερολόγιο, δεν ξέρεις μπορεί να λέμε και εμείς καλύτερες ιστορίες τόσο καιρό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2015 :  10:15:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως τα δικά μου τα δύο μπουκάλια νερό, που το Σεπτέμβριο είχα αφήσει για να κάνω LR των 26 χλμ, δρομέας μου τα έκλεψε. Τα είχα αφήσει σε σημείο από το οποίο μόνο δρομείς περνάνε και επίσης δε φαινόταν με την πρώτη ματιά. Μόνο ο "υποψιασμένος" θα πρόσεχε. Άρα ήταν δρομέας και όχι πρεζόνι, ούτε άστεγος, ούτε μετανάστης, μα δρομέας. Και όχι απλά κάποιος που τρέχει μπας και κάψει λίπος, μα κανονικός δρομέας. Ένας δρομέας γεμάτος ήθος, που σκέφτηκε πως τα 0,6 ευρώ που θα κερδίσει είναι ότι χρειάζεται για να βγει από την κρίση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000