Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Oμαδικη εγγραφη βοηθεια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 29/01/2016 :  22:11:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορει να γινει ομαδικη εγγραφη απο ελληνες και ξενους δρομεις σε εναν μαραθωνιο?

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/01/2016 :  23:06:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θελαμε να κανουμε ομαδικη εγγραφη για την θεσσαλονικη με παιδια απο το χωριο μου.Οριακα ειμαστε 10 αλλα πιστευω οτι αν χρειαζοταν καποιος φιλος θα ερχοταν μαζι μας και θα λυναμαι το προβλημα.
Σημερα το μεσημερι μου εστειλε μηνυμα ενας φιλος απο την Κωνσταντινουπολη και μου ελεγε πως ειναι ακριβη η εγγραφη σε σχεση με αυτο που ειδε σrunners.της Χιου και των xanthi runners.
Προφανως πρεπει να ισχυει αυτο που γινεται στον κλασσικο οπου οι ξενοι πληρωνουν περισσοτερο. Αυτο του ειπα γρηγορα και οτι θα τηλεφωνήσω την διοργανωση απο την δευτερα.
Ο ορκαν με 2 φιλους του ειχε ερθει στο χωριο μου στον εβρο και ετρεξε στον αγωνα μας.Εγω πηγα στην πολη για μαραθωνιο ,μου υποσχεθηκε οτι το καλοκαιρι θα ερθουν αρκετοι δρομεις στον αγωνα μας και οσες φορες ειχαμε μηλισει ηταν παντα προθυμος να λυση οτι θεμα ειχαμε στην πολη.

Γνωριζει καποιος αν ειναι εφικτη μια τετοια λυση η ειναι κατι που η διοργανωση δεν θα το δεχτει?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  01:44:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέτρο υπάρχουν κανονικά ομαδικές εγγραφές γενικά αλλά και στο μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα. Στο τμήμα των εγγράφων αναγράφονται αναλυτικά. Η έκπτωση που γίνεται είναι 5 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Ένα άτομο της ομάδας ορίζεται ως αρχηγός και είναι υπεύθυνος για όλα, από την πληρωμή ως την παραλαβή του εξοπλισμου.

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  09:39:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Πέτρο υπάρχουν κανονικά ομαδικές εγγραφές γενικά αλλά και στο μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα. Στο τμήμα των εγγράφων αναγράφονται αναλυτικά. Η έκπτωση που γίνεται είναι 5 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Ένα άτομο της ομάδας ορίζεται ως αρχηγός και είναι υπεύθυνος για όλα, από την πληρωμή ως την παραλαβή του εξοπλισμου.

Τάσος

know your limits. then destroy them.


Τασο το ξερω αυτο απλα μπορω εγω για παραδειγμα να κανω μια εγγραφη για 15 ατομα και οι 7 να ειναι τουρκοι.Η τιμη ειναι ιδια για ολους?
Αν θυμασαι τους 3 Τουρκους που ετρεξαν στο χωριο μου ,υπαρχει μια επικοινωνια με τον ορκαν και ειπαμε να τρεξουμε ολοι μαζι στην θεσσαλονικη.Μου εστειλε μηνυμα οτι η ατομικη εγγραφη ειναι ποιο ακριβη απο αυτο που ειδε στους xanthi runners.
Αν γινεται θα ειναι σουπερ γιατι μου υποσχεθηκε οτι το καλοκαιρι μπορει να τρεξουν μεχρι 20 δρομεις.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  09:57:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρέπει να το μάθουμε γιατί θέλει να δηλώσει 80 άραβες ο Κανίβαλος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  10:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με διεύθυνση εξωτερικού λογικά δεν θα τους δεχτούν στην ομαδική.
Κάνε τηλ η προχωρα την διαδικασία ομαδικης να δούμε τι θα σου πούνε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  10:30:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χωρίς να έχω κάνει ποτέ κάτι τέτοιο, δε βρίσκω λόγο για τον οποίο να μη δεχτούν άτομα από άλλη χώρα μαζί με Έλληνες. Η έκπτωση βέβαια δεν αλλάζει, 5 ευρώ όπως για όλους. Φαντάζομαι! Δε χάνεις τίποτα όμως να μιλήσεις στο τηλέφωνο με τα γραφεία τους να σου πουν😉

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2016 :  10:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

Με διεύθυνση εξωτερικού λογικά δεν θα τους δεχτούν στην ομαδική.
Κάνε τηλ η προχωρα την διαδικασία ομαδικης να δούμε τι θα σου πούνε


Γιωργο μαλλον χλωμο το βλεπω,δεν μπορω να ρισκαρω γιατι η διαφορα ειναι μεγαλη .φανταζεσαι να προκυψει θεμα την τελευταία στιγμη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000