Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Blogs Δρομέων στα Links
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

RunningNews.gr
The Forum



521 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 11/07/2007 :  18:41:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του RunningNews.gr.  Απάντηση σε αποστρόφους
Προστέθηκε νέα κατηγορία στους συνδέσμους της ιστοσελίδας μας με τιτλο "Blogs Δρομέων".

http://www.runningnews.gr/?section=link&cat=10

Ετσι όποιος φίλος δρομέας, ανεξαρτητως επιπεδου, διατηρει κάποιο προσωπικο blog και θέλει να το προσθεσουμε στα links μας μπορει να μας ενημερώσει μέσω email.

Για να καταχωρηθει το blog στα link μας θα πρέπει:
- να είναι σχετικο με το τρέξιμο
- να είναι ευπρεπους περιεχομένου
- να υπάρχει αντιστοιχο link προς το RunningNews.gr
(οι παραπάνω όροι μπορει να τροποοπιηθουν αν παραστει αναγκη στην πορεία)

Επισης υπάρχει η σκέψη να καθιερώσουμε αντιστοιχα blog εσωτερικά στην ιστοσελιδα μας και θα θέλαμε την άποψη σας σχετικά με αυτο.

Ευχαριστούμε

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2007 :  10:51:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μου ειχε περασει απο το μυαλό η ιδεα να υπάρχει ένα μερος μεσα στο site οπου θα υπάρχουν προσωπικές σελίδες των δρομέων που το επιθυμουν. Οχι τρελα πράγματα, σε μια σελίδα να αναφέρουμε π.χ. λίγα λογια για τον εαυτό του ο καθένας, πως ξεκινησαμε το τρέξιμο, τους καλυτερους χρονους που έχουμε, ποιοι αγώνες τους αρεσουν, στόχους κ.λ.π.

____________________
Δε με νοιάζει αν είναι πολύ πρωί, κάνει κρύο, είναι μακρυά ή πολύ ψηλά. Εκεί που πάμε θα έχει γλυκά ;

Edited by - RouDi on 12/07/2007 12:32:44
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Leonardo
Elite Forum-Runner



2254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2007 :  12:01:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλό αυτό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GeorgeY
Marathon Runner

Greece


989 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/08/2007 :  16:03:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπόν αρχίζω:

http://42195-meters.blogspot.com/

Όσοι πιστοί προσέλθετε


If a man coaches himself then he has only himself to blame when he is beaten.
Αν κάποιος είναι προπονητής του εαυτού του τότε έχει μόνο τον εαυτό του να κατηγορήσει αν χάσει.
Sir Roger Bannister
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katsaros Achilleas
Forum-Runner



112 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/08/2007 :  01:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δίνω το δικό μου blog.Mια διευκρίνιση.Επειδή υπάρχει στο Φόρουμ και Μυρμιδόνας,δεν είναι το ίδιο πρόσωπο.Γράφω επώνυμα και εξάλλου οι περισσότεροι με γνωρίζετε. mirmidonas.blogspot.com Θα ήθελα εδώ να εξηγήσω ορισμένα πράγματα για να μην αποκομίσει κάποιος λάθος εντύπωση.Να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν έπρεπε να το φανερώσω τώρα διότι είναι υπό κατασκευή.Όπως έχει πει ένας καλός φίλος στα σπάργανα.Η φετινή χρονιά ήταν για μένα σταθμός στο ζήτημα δουλειάς,σχέσεων κλπ.Κάπου εκεί μπήκε και η υπόθεση τρέξιμο μαζί.Είμαι καθηγητής φιλόλογος και δεν ντρέπομαι να πω ότι δούλεψα φέτος σεκιούριτι για πρώτη φορά στη ζωή μου.Βάρδια πάντα νύχτα.Από 10 Νοεμβρίου ως 15 Μαρτίου.Σε μια φύλαξη λοιπόν έπεσε πάνω μου το περιοδικό Runner και από εκεί ξεκίνησαν όλα.Θέλω εδώ να τονίσω ότι ήδη από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη με έτρωγε ένα εντυπωσιακό ρεκόρ ενός Αμερικανού ο οποίος είχε διανύσει τρέχοντας 8.000χλμ. και 200 μέτρα σε 3 μήνες στις ΗΠΑ.Σκέφτηκα να κάνω το ίδιο στη Νότια Αμερική.Έψαξα και βρήκα ό,τι στοιχεία ήθελα.Έφτασα μέχρι και τις πρεσβείες της Αργεντινής και της Χιλής για να πάρω πληροφορίες για δρόμους,υψόμετρα,χάρτες κλπ.Επρόκειτο να φύγω φέτος το καλοκαίρι.Οι ενέργειες αυτές είναι πιο επίσημες από όσο δείχνουν καθώς στο ραδιόφωνο του Άλφα έχει ήδη ανακοινωθεί αυτό ως εγχείρημα και υπάρχει και ένας εξαιρετικός δημοσιογράφος στο ΣΚΑΙ που βοηθάει.Κατέληξα σε 2 διαδρομές,η πρώτη ακολουθεί τον Panamericana και σε πάει καρφί από Αργεντινή μέχρι Παναμά και συνεχίζει.Η δεύτερη διαδρομή είναι πάνω στα χνάρια του Τσε.Ξεκινά πάλι από Αργεντινή και φτάνει Βενεζουέλα.Ήμουν λοιπόν σε επίπεδο θεωρίας έτοιμος.Απέμενε η πράξη.Η οποία τελικά ήρθε στην καλύτερη στιγμή.1ον,γιατί έμαθα και μαθαίνω πράγματα που θα μου χρειαστούν όταν είμαι έτοιμος να επιχειρήσω αυτό το παράλογο ίσως εγχείρημα.2ον, γνώρισα υπέροχους ανθρώπους και γνώρισα και το Runningnews.3ον,στην πορεία το κίνητρο του ρεκόρ χάθηκε και αντικαταστάθηκε από ένα φοβερό κίνητρο που μου έχει δώσει δύναμη να τερματίζω.Σκέφτηκα-αυτό που σκέφτεσαι είναι εξαιρετικά δύσκολο,δεν έχεις βάσεις,άρα πρέπει να βρεις ένα πραγματικό κίνητρο.Σκέφτηκα λοιπόν να συγκεντρώνονται κάποια χρήματα για παιδιά ορφανά,άρρωστα,φτωχούς ενηλίκους κλπ.Να τονίσω εδώ πως με είχε επηρεάσει αρκετά μια εκπομπή του Χαρδαβέλα φέτος το Σεπτέμβρη για τα ορφανά στη Νότια Αφρική.Παρένθεση, συγκεντρώθηκαν πάνω από 80.000ευρώ με τα οποία αγοράστηκε και διαμορφώθηκε κτίριο στη Νότια Αφρική,το οποίο θα λειτουργήσει ως ορφανοτροφείο και θα ανεμίζει η ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΗ απέξω ως ένδειξη για μένα ανθρωπισμού.Το ίδιο φυσικά μπορούμε να κάνουμε και στη χώρα μας.Προτείνω εδώ να ανοιχθεί από Σεπτέμβρη λογαριασμός σε κάποια τράπεζα και να βοηθάμε ως Runningnews άπορες οικογένειες και να κινητοποιήσουμε και άλλο κόσμο προς αυτή την κατεύθυνση.Θέλω να τοποθετηθείτε επ αυτού.Είμαι ανοιχτός να απαντήσω σε οποιαδήποτε απορία έχει κάποιος φίλος.Το email είναι γνωστό.Και προς ενημέρωση.Σε ό,τι αφορά πολιτική τοποθέτηση ανήκω στο χώρο της δεξιάς.Τα λέω όλα αυτά γιατί έχω ακούσει τα πάντα προσπαθώντας να πείσω ότι δεν είμαι ελέφαντας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katsaros Achilleas
Forum-Runner



112 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/08/2007 :  06:05:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα ήθελα όσοι με γνωρίζετε, να γράψετε κι ένα μικρό σχόλιο στο blog.Ευχαριστώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/08/2007 :  16:51:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιαννιμπα εισαι ψυχοπαθης,να το κοιταξεις οσο ειναι νωρις ακομη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/08/2007 :  20:56:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Που εισαι εσυ ωρε Μανωλιο!!!!
Ασε ησυχο το φιλο μου το GeorgeY.


____________________
Δε με νοιάζει αν είναι πολύ πρωί, κάνει κρύο, είναι μακρυά ή πολύ ψηλά. Εκεί που πάμε θα έχει γλυκά ;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katsaros Achilleas
Forum-Runner



112 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/08/2007 :  09:38:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
διόρθωση στο προηγούμενο blog.katsaros-achilleas-ultrarunner.blogspot.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000