Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Βαλένθια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/10/2016 :  23:06:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όσο πλησιάζει ο καιρός σκέφτομαι ότι θα έπρεπε να πάω από Πέμπτη αντί για Παρασκευή. 350 χιλιόμετρα οδήγηση με μονίμως πιασμένη δεξιά γάμπα να δούμε που θα καταλήξει.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/10/2016 :  23:36:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Όσο πλησιάζει ο καιρός σκέφτομαι ότι θα έπρεπε να πάω από Πέμπτη αντί για Παρασκευή. 350 χιλιόμετρα οδήγηση με μονίμως πιασμένη δεξιά γάμπα να δούμε που θα καταλήξει.

No pain, no gain!



Αν είμαστε τυχεροί θα έχει το αυτοκίνητο cruise control και θα παταμε μονο φρενο

Εμείς σκεφτόμαστε οτι θα έπρεπε να επιστρέψουμε Τετάρτη και όχι Δευτέρα!!!!

Παρεπιπτόντως, Σάββατο θα έχει 3χλμ και 6 ανοίγματα,μάλλον στο πάρκο δίπλα στην έκθεση, και μετά παραλαβη πακετου συμμετοχης και paella party...

Edited by - sotfireman on 28/10/2016 23:38:42
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2016 :  07:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βασικά χρεώνει η Avis €15 την ημέρα για GPS και το σκέφτομαι μήπως τα δώσω και τα λέει στα ισπανικά και το γυρίσω στο κινητό! Στην ιστοσελίδα του αεροδρομίου της Βαρκελώνης έχει κάτι ισπανικές εταιρείες με τιμές ενοικίασης πολύ χαμηλές αλλά δε το ρισκάρω.

Σάββατο κάνω πάντα 3 χιλιόμετρα πριν τον αγώνα πουρνό-πουρνό. Με βλέπω να πετάγομαι από το ξενοδοχείο σε εκείνο το ποτάμι που ξεράθηκε και οι κουτόφραγκοι το έκαναν πάρκο.

Και μη ξεχάσω και το Μεστάγια για να ψωνίσω καμιά νυχτεριδοφανέλα, να δω και το Μανόλο με το νταούλι, αν και παίζουν εκτός εκείνο το σαββατοκύριακο.

No pain, no gain!

Edited by - dimitrissss on 29/10/2016 07:11:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2016 :  10:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εντός παίζει με την Γρανάδα..Κυριακή 20 Νοέμβρη ώρα 16:15 τοπική

Ελπίζω μόνο να έχω τερματίσει μέχρι τότε

Edited by - sotfireman on 29/10/2016 10:52:03
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2016 :  11:51:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όντως ισχύει. Με έχει μπερδέψει όπως τα βγάζει το google. Λογικά θα έχω τερματίσει, αν θα μπορώ να κουνηθώ δε ξέρω

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2016 :  07:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από ότι βλέπω έχει και εισιτήρια από €10. Τι λέτε;

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2016 :  10:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Από ότι βλέπω έχει και εισιτήρια από €10. Τι λέτε;

No pain, no gain!




Τα 10€ λογικά θα είναι στην κορυφή του Εβερεστ,απέναντι από την φυσούνα.Νομίζω οτι έχει και με 25€ σε πιο χαμηλό ύψος

Λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών εμείς είπαμε να το αφήσουμε για εκείνη την ημέρα,να δούμε πως θα είμαστε και να δούμε αν θα πάμε ή όχι.έτσι κι αλλιώς με την Γρανάδα παίζει δεν θα είναι και sold out και τα εισητήρια του 10€ αθ υπάρχουν σίγουρα.

Είναι και λίγες οι ώρες που θα μπορέσουμε να περιπλανηθούμε στην πόλη για να χάσουμε ένα 2ωρο στο γήπεδο. από την άλλη θα είναι ενα 2ωρο χαλάρωμα μετά των αγώνα...

Τον τελικό λόγο όμως θα τον έχουν τα πόδια,αυτά θα αποφασίσουν τί τελικά θα κάνουμε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

el Cid
Advanced Forum-Runner

Greece


412 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2016 :  11:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους! Καλά να περάσετε!!

__________________________
"practice makes perfect"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2016 :  15:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by el Cid

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους! Καλά να περάσετε!!

__________________________
"practice makes perfect"



Ευχαριστούμε πολύ !!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasvolos
Newbie Forum Runner

Greece
10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2016 :  15:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είμαστε 4 φίλοι από τον ΣΔΥ Βόλου και πρόκειται να επισκεφθούμε τη Βαλένθια για να τρέξουμε το μαραθώνιό της. Θα πετάξουμε για Βαρκελώνη την Παρασκευή, θα πάμε με αυτοκίνητο Βαλένθια Σάββατο πρωί και θα επιστρέψουμε την Τρίτη. Αν κάποιος άλλος από Ελλάδα θέλει να βρεθούμε και να τα πούμε εκεί, θα είναι μεγάλη μας χαρά. Ας το δουλέψουμε λίγο, θα είναι όμορφα νομίζω να ανταλλάξουμε εμπειρίες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/11/2016 :  08:58:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα Κώστα. Πετάω με Iberia Παρασκευή απόγευμα για Βαρκελώνη και από εκεί θα πάω κατευθείαν Βαλένθια με αυτοκίνητο. Λογικά θα ήταν καλό να βρεθούμε όσοι Έλληνες μπορούμε Σάββατο πρωί στην έκθεση και το βράδυ στο paellia party. Εγώ ψήνομαι να πάω και Μεστάγια απόγευμα Κυριακής για το Βαλένθια - Γρανάδα. Έτσι και αλλιώς επειδή φεύγω Δευτέρα πρωί πρωί δε προλαβαίνω να δω πολλά από την πόλη δυστυχώς!

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/11/2016 :  11:55:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα κι απο εμένα.Εμείς είμαστε 10 άτομα που πετάμε με Aegean Παρασκευή για Βαρκελώνη(οπότε φαντάζομαι θα είμαστε στην ίδια πτήση για μια πρώτη γνωριμία) και απο εκεί κι εμείς οδικός για Βαλένθια και επιστροφή Δευτέρα.

Το paella party είναι στον χώρο της έκθεσης και είναι το μεσημέρι του Σαββάτου από τις 13:00 στον περιβάλλοντα χώρο της έκθεσης,δίπλα στην λίμνη του τερματισμου.Εισιτήριο θα υπάρχει στην τσάντα του αγώνα και για τους τυχον συνοδούς θα υπάρχει δυνατότητα αγοράς εισιτηρίου στην έκθεση.

Paella Party
¿DÓNDE? Alrededores Museo Príncipe Felipe
¿CUÁNDO? Sábado, 19 de noviembre – 13:00 horas
RECOGER MI TICKET En la bolsa del corredor. Posibilidad de adquirir tickets en Expo Deporte Valencia.

Νομίζω θα ήταν ωραίο αν συννενοηθούμε και καθήσουμε οι Έλληνες μαζί,για να γνωριστούμε και να χαβαλεδιάσουμε (και αν τυχον συμπίπτουν και οι επιθυμητοί χρόνοι να δημιουργήσουμε γκρουπ για τον αγώνα )*εμείς έχουμε στόχους από 3:30 μεχρι άστα να πάνε:30
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasvolos
Newbie Forum Runner

Greece
10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/11/2016 :  11:10:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα σε όλους. Πετάμε Παρασκευή στις 15.10 για Βαρκελώνη με Iberia και στη συνέχεια οδικώς με νοικιασμένο Ι.Χ. για Βαλένθια. Θα ήταν τέλεια να βρεθούμε όπου ευνοούν οι περιστάσεις και θα το κάνουμε ασφαλώς. Μάλλον πετάμε μαζί με τον Δημήτρη, τους υπόλοιπους θα τους γνωρίσουμε στο pasta party. Eγώ κι ακόμη ένας τρέχουμε μαραθώνιο και άλλοι δύο το δεκάρι. Ο χρόνος που φιλοδοξώ να κάνω είναι γύρω στο 3.45-3.50, ο φίλος μου είναι κοντά στις 5 ώρες. Βεβαίως και μπορούμε να πάμε παρέα αν δούμε ότι ταιριάζουν οι τακτικές που θα ακολουθήσουμε. Θα ήταν τέλεια, τα χλμ. θα έφευγαν νερό. Καλή αντάμωση, επιφυλλάσσομαι να σας στείλω σε mail τον αριθμό του κινητού μου για να διευκολυνθεί η επικοινωνία μας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/11/2016 :  11:18:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κώστα καλημέρα, είμαστε στην ίδια πτήση. Θα μείνω στο Hotel Expo Valencia. Σάββατο νωρίς το πρωί θα κάνω ένα χαλαρό 3άρι στο Turia Gardens. Είμαι στο μπλοκ των 3:30. Αν κάποιος είναι Αθήνα Σάββατο μεσημέρι θα περάσω από τη Marathon Expo.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasvolos
Newbie Forum Runner

Greece
10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/11/2016 :  15:05:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημήτρη γειά σου. Εμείς θα φιλοξενηθούμε στο σπίτι του γυιού του κουμπάρου μου (ένας από τους 4 εκδρομείς), είμαι μέσα για το 3άρι το Σάββατο το πρωί, δυστυχώς δε μπορώ να είμαι Αθήνα αυτό το ΣΚ. Θα σου στείλω με mail το κινητό μου για να συναντηθούμε και να τα πούμε το συντομότερο δυνατόν. Γειά χαρά μέχρι τότε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000