Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Το καλοκαίρι τρέχουμε στο Αγκίστρι-10-11/6/17
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2017 :  20:37:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί πολλά ονόματα είναι διπλά Παυλάρα?

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stageone
Newbie Forum Runner

Greece


27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2017 :  20:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα όμορφο Σ/Κ στο Αγκίστρι!

Όλα καλά και εύκολα με την έκπτωση των εισιτηρίων με τα καράβια να είναι sold out, άφθονα μαγαζιά για καφέ και φαγητό στο όμορφο Αγκίστρι, εύκολη και γρήγορη παραλαβή των αριθμών από την γραμματεία (όπου έδιναν νούμερα συμμετοχής μέχρι και 5 λεπτά πριν την εκκίνηση!), μόλις 5 λεπτά καθυστέρηση έναρξης, ωραία η διαδρομή του αγώνα τόσο στο ειδυλλιακό παραλιακό κομμάτι όσο και στην πράσινη ενδοχώρα, ιδιαίτερα απαιτητικό το πρώτο κομμάτι με σχεδόν συνεχή ανηφόρα (ειδικά η ανηφόρα του 8ου χιλιομέτρου!), αρκετός κόσμος και παλμός στον τερματισμό.

Το garmin μου έγραψε 13,33 χιλιόμετρα.

Αν πρέπει να σχολιάσουμε κάτι αρνητικό (όπως μας προέτρεψε και ο εκφωνητής) θα έλεγα:
1) την εθελόντρια που μάζευε τα τσιπάκια και κάπνιζε με αποτέλεσμα να εισπράττεις όλον τον καπνό της πάνω που έπαιρνες την ανάσα του τερματισμού
2) τον κόσμο που βρισκόταν στον τερματισμό πίσω από την γραμμή που δεν άφηνε διάδρομο για τους αθλητές και αναγκαστικά έπεφτες πάνω του τερματίζοντας

Θα έλεγα ότι ήταν ένας αγώνας value for money, αλλά δεν μπορώ να το πω καθώς ήταν ΔΩΡΕΑΝ!

Edited by - stageone on 11/06/2017 20:25:40
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  11:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stageone

Ένα όμορφο Σ/Κ στο Αγκίστρι!

Όλα καλά και εύκολα με την έκπτωση των εισιτηρίων με τα καράβια να είναι sold out, άφθονα μαγαζιά για καφέ και φαγητό στο όμορφο Αγκίστρι, εύκολη και γρήγορη παραλαβή των αριθμών από την γραμματεία (όπου έδιναν νούμερα συμμετοχής μέχρι και 5 λεπτά πριν την εκκίνηση!), μόλις 5 λεπτά καθυστέρηση έναρξης, ωραία η διαδρομή του αγώνα τόσο στο ειδυλλιακό παραλιακό κομμάτι όσο και στην πράσινη ενδοχώρα, ιδιαίτερα απαιτητικό το πρώτο κομμάτι με σχεδόν συνεχή ανηφόρα (ειδικά η ανηφόρα του 8ου χιλιομέτρου!), αρκετός κόσμος και παλμός στον τερματισμό.

Το garmin μου έγραψε 13,33 χιλιόμετρα.

Αν πρέπει να σχολιάσουμε κάτι αρνητικό (όπως μας προέτρεψε και ο εκφωνητής) θα έλεγα:
1) την εθελόντρια που μάζευε τα τσιπάκια και κάπνιζε με αποτέλεσμα να εισπράττεις όλον τον καπνό της πάνω που έπαιρνες την ανάσα του τερματισμού
2) τον κόσμο που βρισκόταν στον τερματισμό πίσω από την γραμμή που δεν άφηνε διάδρομο για τους αθλητές και αναγκαστικά έπεφτες πάνω του τερματίζοντας

Θα έλεγα ότι ήταν ένας αγώνας value for money, αλλά δεν μπορώ να το πω καθώς ήταν ΔΩΡΕΑΝ!




Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!
1)Μην μου κακολογείς την κουμπαρα μου - μου παντρεύτηκε και πρόσφατα,χαχαχα.Κανουμε φιλότιμες προσπάθειες να της το κόψουμε
2)ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!

Ευχαριστούμε πολύ!
Και του χρόνου καλύτερα!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015

Edited by - SKOTEINOS on 12/06/2017 11:49:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

daydreamer
Forum-Runner

Greece
90 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  13:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραίος αγώνας! Ήμουν στα 5 που αποδείχθηκε αρκετά γρήγορη διαδρομή. Ευτυχώς ο ήλιος δεν ήταν πρόβλημα και το παραλιακό κομμάτι της διαδρομής ήταν πολύ όμορφο. Οι εθελοντές πολλοί, ειδικά στα δρομάκια στο Μεγαλοχώρι.

Το μόνο που θα βελτίωνα θα ήταν στον τερματισμό να είχε λιγότερο κόσμο να δίνει μετάλλια και κάποιοι να έδιναν νερά & τη σακούλα με τη μπανάνα. Τουλάχιστον εγώ μόλις τερμάτισα έψαχνα για το νερό σαν χαζός λίγο παρακάτω αλλά τελικά είδα πως ήταν ακριβώς δίπλα από τον τερματισμό χωρίς να τα μοιράζει κανείς. Επίσης κανείς δεν ζήτησε το τσιπάκι (το θυμήθηκα τελικά πολύ αργότερα όταν πήγα από το δωμάτιο και το παρέδωσα λίγο πριν τις απονομές)

Αλλά γενικώς ήταν ένας πάρα πολύ ωραίος αγώνας! Προετοιμαζόμαστε ήδη για του χρόνου, ελπίζω να πείσω και μερικούς φίλους επίσης!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  13:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η αλήθεια είναι ότι ο τερματισμός ήθελε λίγο ΄΄σουλούπωμα΄΄!
Για αυτό του χρόνου δεν θα ξανατρέξω για να είμαι εκεί!!
Πάντως η ουσία είναι ότι πάνω στην διαδρομή δεν υπήρχαν γενικώς θέματα - αυτό νομίζω μετράει!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pieceofmind3
Newbie Forum Runner

Greece


26 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  14:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια για ακόμα μία άψογη διοργάνωση! Μετράω 4 στις 4 διοργανώσεις στο Αγκίστρι και σκοπεύω να συνεχίσω και τα επόμενα χρόνια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.
Τα προβληματάκια με τον κόσμο στον τερματισμό και τη διανομή των νερών πράγματι υπήρχαν, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα διορθωθούν την επόμενη χρονιά.
Παρεμπιπτόντως, είχε προκηρυχτεί κάποια στιγμή (πέρσι ή πρόπερσι) και ένας ορεινός αγώνας ο οποίος τελικά ακυρώθηκε. Ξέρουμε κάτι για αυτό;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  15:08:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pieceofmind3

Συγχαρητήρια για ακόμα μία άψογη διοργάνωση! Μετράω 4 στις 4 διοργανώσεις στο Αγκίστρι και σκοπεύω να συνεχίσω και τα επόμενα χρόνια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.
Τα προβληματάκια με τον κόσμο στον τερματισμό και τη διανομή των νερών πράγματι υπήρχαν, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα διορθωθούν την επόμενη χρονιά.
Παρεμπιπτόντως, είχε προκηρυχτεί κάποια στιγμή (πέρσι ή πρόπερσι) και ένας ορεινός αγώνας ο οποίος τελικά ακυρώθηκε. Ξέρουμε κάτι για αυτό;




Είναι μία πικρή ιστορία!
άστο μην το ψάχνεις!
με τα 1000 ζόρια, γίνεται ο καλοκαιρινός, οπότε φαντάσου αν θα γινόταν ο χειμωνιάτικος!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2017 :  16:32:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Photo video και ρεπορταζ από το Αγκιστράκι:

http://freerun.gr/index.php/arthragiaolous/2011-08-13-19-22-47/item/4326-%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%AF%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B9-%CE%B1%CE%B3%CF%8E%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%81%CF%86%CE%BF-%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-video

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pieceofmind3
Newbie Forum Runner

Greece


26 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2017 :  10:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα αποτελέσματα γιατί δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

daydreamer
Forum-Runner

Greece
90 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2017 :  11:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by pieceofmind3

Τα αποτελέσματα γιατί δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα;



Εμένα μου ήρθε email μετά τον αγώνα (κατά τις 21:30 νομίζω) που είχε link με τα προσωρινά: https://results.chronolog.gr/resultsv2.aspx?ev=0f03c082fb451c8022e6123748ac84a9&pp=5093&c=1
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2017 :  12:31:50  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα βγουν παιδιά,απλά είχε πολλές νέες εγγραφές και λόγω φόρτου εργασίας, δεν έχουμε προλάβει!
ευχαριστω πολύ για την κατανόηση!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2017 :  18:07:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αποτελεσματα:
http://www.runningnews.gr/item.php?id=31988

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000