Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πόνος στο πέλμα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Obi
Newbie Forum Runner

2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 03/11/2016 :  22:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα :)
Πήρα σημερα έναν κύλινδρο blackroll, τον οποίο δυστυχώς δεν μου σύστησε κάποιος απλα τον ειδα σε ενα μαγαζι με είδη γυμναστικής ηταν σε πολυ ωραιο χρώμα και τον πήρα! Οταν πηγα σπιτι ειδα καποια βίντεο απο ιντερνετ και προσπάθησα να κανω οτι έβλεπα (δεν εκανα καποια άσκηση μετα, πιο πολυ για να δω πως δουλεύει) αλλα μου αρεσε πολυ η άσκηση με το πέλμα και το εκανα για ενα πεντάλεπτο το ενα πέλμα ευτυχως! Με πολλή δύναμη,ρίχνοντας όλο μου το βάρος πάνω σαυτο το πόδι. Σταμάτησα οταν ένιωσα μια ενοχληση αλλα δεν εδωςα σημασία. Πηγα μια βολτα και μετα απο τρεις ωρες που γυρισα σπιτι, γυρισα σπιτι κουτσαίνοντας και τωρα δεν μπορω να το πατήσω καθόλου. Εχει πρηστεί η κάτω πλευρά στη μέση του πέλματος. Μπορω να τέντωσε τα δάχτυλα μου ως ενα σημείο προς τα πάνω, αλλα καθόλου προς τα μεσα. Θα παω σιγουρα να κανω ακτινογραφία αυριο. Εχετε ιδέα τι μπορει να ειναι; καί σε ποσο καιρο περιπου θα μπορω να το ξαναπατήσω;

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/11/2016 :  01:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορεί απλά να ειναι πόνος απο τη δύναμη που έβαλες. Περίμενε λίγο, δε νομίζω οτι χρειάζεται ακτινογραφία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000