Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Ναυπλίου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  14:47:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγαπητοί φίλοι, ΣΥΝΤΟΜΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΜΑΪΟ - δεν μπορώ να πώ περισσότερα, αν και νομίζω ότι κατέληξαν στην ημερομηνία!
Οπότε κάντε λίγο υπομονή, ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΞΕΤΕ, ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!

Και ηρεμήστε καλοί μου φίλοι, ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ...ένα τιμημένο χόμπι κάνουμε!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  14:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Να βάλτε τα όλα στον Μάιο, όλα την ίδια ημερομηνία ακριβώς, να τιναχτούμε στον αέρα.
Πόσα ακόμα θα πάνε πιο πίσω...
(λέω τον πόνο μου, αγνοήστε με, δεν φταίει κανείς συγκεκριμένα... ανωτέρα βία)

Edited by - Deorum on 04/03/2020 15:00:57
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Pantazis
Advanced Forum-Runner

Greece


283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  15:08:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
17.05 να γίνει, που δεν έχει Μαραθώνιο αλλού. Όχι νωρίτερα από τις 9.00 γιατί πολλοί έρχονται αυθημερόν από Αθήνα. Κακώς ακυρώθηκε ο Μαραθώνιος.

Τα δύσκολα είναι για τους λίγους ...

Edited by - Pantazis on 04/03/2020 15:10:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  15:21:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ψυχραιμία σε όλους, ο Rocky έχει πολλά δίκια.

Γενικά, αυτές είναι αποφάσεις που δεν πρέπει να αφήνονται στους διοργανωτές.

Η Ιταλία μόλις έκλεισε σχολεία και πανεπιστήμια, άργησαν και πάλι, θεωρώ ότιεδώ είναι θέμα ημερών να γίνει και πρέπει να γίνει.
Θεωρώ ότι πρέπει άμεσα να αναβληθούν όλοι οι αγώνες μέχρι και τον Απρίλιο, όλες οι αθλητικές διοργανώσεις κεκλεισμένων των θυρών.

Πρέπει το κράτος να κάνει συνεχείς και έντονες προτροπές στον κόσμο να μην βγαίνει, να μην συγχρωτίζεται, να μην πάει σινεμά κτλ για έναν μήνα.
Συνεχείς και έντονες προτροπές σε κάθε εταιρεία για δουλειά από το σπίτι.

Περιορισμός κάθε συγκέντρωσης πάνω από 1,000 άτομα.

Όλα άμεσα.

Φυσικά, προκύπτουν πολλά ενδιαφέροντα ερωτήματα σχετικά με τέτοιου είδους ολοκληρωτικές, αντισυνταγματικές, αντιδημοκρατικές πρακτικές, η καραντίνα πχ όσο δικαιολογημένη και να είναι, συνιστά άμεση, αισχρή και απόλυτη απαγόρευση κυκλοφορίας που ούτε στυγνά δικτατορικά καθεστώτα, ούτε σε δυστοπικά graphic novels, δεν εφαρμόζουν. Επίσης εντυπωσιακή είναι η αποδοχή του κόσμου, ακόμα και αν είναι δικαιολογημένα μέτρα. Πολύ εύκολα και αναίμακτα υποκύπτουμε σε επιβαλλόμενους δρακόντιους περιορισμούς όταν υπάρχει (και πειθόμαστε) σημαντικός λόγος... Δεν έχω ξεκάθαρη άποψη, προβληματίζομαι...

(εκεί που δεν προβληματίζομαι και είμαι απόλυτος είναι η μπαρουφάκεια καραμπινάτη παραβίαση κάθε γράμματος και πνεύματος του νόμου περί προσωπικών δεδομένων (GDPR) από την ΑΑΔΕ που στέλνει emails από άλλο υπουργείο και φορέα ενώ κανένας μας δεν έχει δώσει τέτοια συναίνεση. Θα άξιζε όταν τελειώσει όλο αυτό να γίνουν κάποιες αγωγές να δούμε τι θα πουν τα δικαστήρια...)

(τα edit ήταν κάποια typo)

Edited by - Rigelian on 04/03/2020 15:45:14
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  16:04:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παιδες επαναλαμβανω την εμπειρια του βιετναμ ζωντας τη -επαγγελματικα- στο πετσι μου με σοβαρες συνεπειες, πιστεψτε με. εκλεισαν ολα τα δημοσια/ιδιωτικα σχολεια, πανεπιστημια, ωδεια, παιδ. σταθμους κλπ απο τις 29/1 σε ενα κρατος με νοοτροπια...κινας, 95 κατι εκατ πληθυσμο κ 16 μονο κρουσματα παρολο που ναι διπλα στην κινα με κοινα συνορα. δεν ειμαι τρομολαγνος κ μακρια απο μενα η υπερβολη κ πανω απο ολα ψυχραιμια...αλλα ενα χομπι ειναι στην τελικη...ειδατε στο τοκιο, 100 δρομεις σε major marathon...εμεις (παροτι χιλιαδες μιλια μακρια παντα πρωτο πληθυντικο...) εχουμε ηδη 9 κ στην ευρωπη γινεται της πληρωμενης γυναικος το σιδηρουν κιγκλιδωμα...ψυχραιμια, κοινη λογικη (εδω ετσι το αντιμετωπιζουν οι περισσοτεροι) κ απο αγωνες ας ειμαστε καλα...



http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  16:11:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.naftemporiki.gr/story/1568378/apantiseis-se-nea-erotimata-pou-prokuptoun-gia-ton-koronaio

https://www.kathimerini.gr/1067381/article/epikairothta/ellada/oktw-komvika-shmeia-gia-thn-diaspora-toy-korwnoioy-sthn-ellada

Συντρέχτη, ίσως το Βιετνάμ έχει τόσα λίγα καταγραφόμενα κρούσματα διότι έκλεισε εγκαίρως τα σχολεία. Ίσως και γιατί δεν πάνε για εξετάσεις, δεν ξέρω...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  16:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γενικά, διαβάστε Αντώνη Δαρζέντα και https://www.athensvoice.gr/life/health/625879_koronaios-i-ekklisi-tsiodra-mas-afora-oloys
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  17:20:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ααααχαχαχαα

ποιοι αγώνες;;;
ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!!

Διαβάστε εδώ:

https://www.in.gr/2020/03/04/greece/koronaios-se-krisimi-katastasi-9o-krousma-diasolinomenos-sto-nosokomeio-tis-patras/

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  17:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Αγαπητοί φίλοι, ΣΥΝΤΟΜΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Η ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΜΑΪΟ - δεν μπορώ να πώ περισσότερα, αν και νομίζω ότι κατέληξαν στην ημερομηνία!
Οπότε κάντε λίγο υπομονή, ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΞΕΤΕ, ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!

Και ηρεμήστε καλοί μου φίλοι, ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ...ένα τιμημένο χόμπι κάνουμε!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015


Σε 2 μήνες θα έχει εξαλειφθεί ο ιός δηλαδή? Μπράβο αισιοδοξία...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  17:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tromeus

quote:
Originally posted by Rocky

υποτιθεται οτι ακυρωθηκε ο αγωνας για την.. προστασια μας ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥς ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΚΑΙ .... - ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ???? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ - ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ - ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ - ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΙΑ - ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΥΦΗΝΩΝ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΦΘΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ - ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ - ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΕΦΟΣΟΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΘ Η ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΩΡΟ 700 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΚΤΙΝΕΤΑΙ ΣΕ 12 - 14 ΧΛΜ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΝΑ ΣΥΝΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΟΠΟΥ ΚΟΛΛΗΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΤΟΥ.... ΠΟΣΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΡΑΝΑΝ 1 2 ΑΓΩΝΕΣ???? ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ - ΤΕΛΙΚΑ ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ LEADERS .... ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΦΤΙΑΜΕ....

ΕΙΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ......

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ.... ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΖΑΧΑΡΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ......
ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ....



___________________________
All i wanna do is GO the distance AGAIN


Δεν ειναι ο μαραθωνιος που ακυρωσανε φιλε μου, τα 5 km και 2,5 ακυρωσανε, αυτο τους ποναει. Πηγαινουν και τρεχουν κατι νεοφιλελε κοιλαραδες με τα παιδακια τους μια φορα το χρονο και νομιζουν οτι ετρεξαν μαραθωνιο. Αυτο εννοει η τοπικη κοινωνια ως μαραθωνιο, αν τους ρωτησεις τα 2,5 km. Αν ο μαραθωνιος ηταν ανεξαρτητο γεγονος δεν θα νοιαζοταν κανεις, αλλα τοτε δεν θα τον διοργανωναν και καθολου αφου δεν θα γεμιζαν τα ταμεια τους.

Και οσο γεμιζουν τα ταμεια τους και τριβουν τα χερια τους θα συνεχισουν τα γηπεδα ειναι γεματα καθε Κυριακη, οπως και τα ξενοδοχεια με Κινεζους που καμμια καπιταλιστικη χωρα δεν τους αρνηθηκε την εισοδο οταν ξεσπασε ο ιος. Αλλα οταν αυτοι κανουν σχεδια, ο ιος γελαει...



Εδώ κάνεις λάθος σύντροφε... οι φιλελέδες τρέχουμε Μαραθώνιο και οι Συριζαίοι 2,5...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RockRun
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  19:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το θέμα με την αναβολή του αγώνα,είναι ότι ή τα μέτρα θα ισχύουν για όλους και όλες τις διοργανώσεις ή καθόλου.
Αναβάλλεται ένας αγώνας δρόμου,ενώ χτες έγινε στο ΣΕΦ αγώνας με 15000 θεατές και σήμερα γίνονται 2 αγώνες κυπέλλου,με πάνω από 30000 κόσμο.
Σχετικά με τις άδειες,κάποιοι δουλεύουν και το Σάββατο ξέρετε.
Όταν δούλευα στα Public με 8 ώρες ορθοστασία,για να τρέξω στον Μαραθώνιο της Αθήνας,την Παρασκευή και το Σάββατο είχα πάρει μία μέρα άδεια και ένα ρεπό (και μια μέρα άδεια την Δευτέρα).
Σαν αντίδραση στην αναβολή προτείνω για όσους μένουμε Αθήνα ή κοντά στο Ναύπλιο,
όταν βγει καινούργια ημερομηνία,μονοήμερη εκδρομή και τρέξιμο στον Μαραθώνιο χωρίς νούμερο.
Τρέχω πολλές δεκαετίες δεν έχω ξανακάνει κάτι τέτοιο,αλλά για όλα υπάρχει η πρώτη φορά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hlias_3
Forum-Runner

Greece


117 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  20:25:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άλλοι αγώνες έγιναν το προηγούμενο σκ ? Ποιος είναι υπεύθυνος για την αναβολή ενός αγώνα? Ο Δήμαρχος, ο ΣΕΓΑΣ, το Υπουργείο Υγείας, η ΠΝΠ, που έχει βγει αναφέρει κάτι για τους αγώνες ? κάποιος άλλος ?

Είναι πολύ σωστό το επιχείρημα με το ΣΕΦ και τους 15.000 φιλάθλους. Η μετακίνηση με τα ΜΜΜ δεν ενέχει κινδύνους ?
Η γνώμη μου είναι ότι σε τόσο σοβαρά θέματα δεν μπορεί να παίρνει απόφαση ο κάθε δήμαρχος ( εάν είναι ο δήμαρχος ) αλλά να υπάρχει από κάποιο κεντρικό φορέα.
Δε μπορεί πχ να μη γίνει ο μαραθώνιος στο Ναύπλιο και πχ να γίνει στη Ρόδο. Ο κίνδυνος δεν είναι ο ίδιος ?

Edited by - hlias_3 on 04/03/2020 20:53:50
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  20:45:40  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν ξέρω αν μιλάτε για το κλειστό στίβου στο ΣΕΦ, πάντως με καμία παναγία δεν ήταν 15.000 άτομα εκεί. Ούτε 1000 θα έλεγα.
Τώρα αν μιλάτε τίποτα μπασκετικά δεν το ξέρω.

Η Ρόδος με το Ναύπλιο απέχουν 2 μήνες σχεδόν.
ΠΧ εχτές ακυρώθηκε ο Ημί της Ρώμης.
http://sportsfeed.gr/anavallontai-marathoniou-kai-imimarathonioi/

Και τέλοσπαντων κάποιος πρέπει να πάρει την απόφαση, κάνετε λες και το ήθελαν να το αναβάλλουν. Καλά μαζόχες είναι?
Δεν το καταλαβαίνω αυτό. Αν δεν τον ήθελαν τον αγώνα δεν θα τον αποφάσιζαν εξ'αρχής.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hlias_3
Forum-Runner

Greece


117 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  20:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ Deorum

Για το ΣΕΦ εννοούμε τον αγώνα μπάσκετ ΟΣΦΠ-ΠΑΟ εχθές το βράδυ για Euroleague.
Για το Ναύπλιο σχετικά με τη Ρόδο, ΕΑΝ οι αγώνες ήταν την ίδια μέρα !!!!
Και σωστά πρέπει να δωθεί οδηγία από το Υπουργείο Υγείας για ΌΛΟΥΣ τους αγώνες και όχι να είναι στην κρίση του κάθε τοπικού άρχοντα.

Edited by - hlias_3 on 04/03/2020 21:02:01
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  21:16:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΟΚ δεν το ήξερα με το Μπάσκετ.
Ειλικρινά έχω χάσει κάθε επαφή με οτιδήποτε δεν είναι στιβικό/δρομικό/τριαθλητικό και αυτής της κατηγορίας.
Τις προάλλες που νίκησε ο ΟΣΦΠ την Αρσεναλ, άκουγα κραυγές δεξιά αριστερά και δεν ήξερα τι γινόταν. λίγες στιγμές μετά είδα τα πόστ στο φατσοβιβλίο και κατάλαβα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000