Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διαδρομές
 Ανάβρυτα – Διαδρομή Διασυλλογικού
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

RunningNews.gr
The Forum



521 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 30/12/2005 :  14:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του RunningNews.gr.  Απάντηση σε αποστρόφους
Από τον φίλο Diamantis

Η φωτογραφία της διαδρομής του διασυλλογικού πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Άλσος των Αναβρύτων (Κτήμα Συγγρού). Η μέτρηση με τον δορυφόρο έδειξε 2.050 μέτρα τη στροφή.



andreas.i
Newbie Forum Runner

Greece
8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  14:40:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν νομίζω ότι είναι σωστή η αποτύπωση. Δεξιά της διαδρομής που φαίνεται εμφανίζονται κτίσματα, ενώ στην πραγματική διαδρομή τα κτίσματα ξεκινούν αρκετά μακρύτερα, μετά στο όριο του άλσους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Diamantis
Lost Poet of Forum

Greece


1847 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  15:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by andreas.i

Δεν νομίζω ότι είναι σωστή η αποτύπωση. Δεξιά της διαδρομής που φαίνεται εμφανίζονται κτίσματα, ενώ στην πραγματική διαδρομή τα κτίσματα ξεκινούν αρκετά μακρύτερα, μετά στο όριο του άλσους.



Κι όμως φίλε andreas.i είμαι 100% σίγουρος για την ορθότητα της διαδρομής στο Νότιο - Νοτιοανατολικό κομμάτι της (δεξιά στη φωτογραφία).
Μην σε μπερδεύουν τα κτίσματα που φαίνονται από το δορυφόρο. Στην πραγματικότητα είναι πίσω από μια μάντρα που βρίσκεται δεξιά μας όταν ανηφορίζουμε τον χωματόδρομο με τα νεροφαγώματα, και πριν στρίψουμε αριστερά (90 μοίρες - τέρμα πάνω δεξιά στη φωτογραφία) για την ευθεία που καταλήγει στην απότομη ανηφόρα που οδηγεί στο ξέφωτο του τερματισμού.
Για το μόνο κομμάτι που ενδέχεται να έχω κάνει λίγο λάθος είναι το βόρειο (πάνω αριστερά στη φωτογραφία) όπου λόγω της πυκνής βλάστησης δεν φαινόταν σχεδόν καθόλου το μονοπάτι.


H επιτυχία δεν μετριέται τόσο με το τι έχεις κερδίσει, αλλά περισσότερο με το τι έχεις δώσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/12/2005 :  16:09:26  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η διαδρομή πρεπει να είναι σωστή και ο Διαμαντης έχει δικιο όσον αφορα τα κτισματα. Ειναι πισω απο τη μαντρα και δεν φαινονται.

Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andreas.i
Newbie Forum Runner

Greece
8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2006 :  13:44:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχετε απόλυτα δίκιο. Τώρα που το ξαναβλέπω, διαπιστώνω ότι έκανα εγώ λάθος. Νάστε όλοι καλά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000